LIVADI   apartmány - recenze

Recenze

9,4
5 hodnocení
9,4 Ubytování
9,4 Služby
9,4 Okolí
9,4 Stravování
Řazení
9
Plakias nemá chybu
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Plakias nemá chybu, super moře, restaurace, lokalita mimo přeplněná turistická ...
Celkový dojem
Plakias nemá chybu, super moře, restaurace, lokalita mimo přeplněná turistická letoviska, ale vetší město Rethymno dostupné za půl hodinky autem. V Livadi jsme bydleli vicekrát, prostorné a čisté ubytování, velice příjemná majitelka.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Luboš Soukup, 01.07.2017
8
Milé Livadi
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Milé skromné ubytování. Velice čisté (uklízelo se každý den včetně neděle). Jen ve ...
Celkový dojem
Milé skromné ubytování. Velice čisté (uklízelo se každý den včetně neděle). Jen ve vedlejším hotelu hrála v noci hlasitá hudba, čemuž jsme se chtěli vyhnout vzhledem k malým dětem. Jinak moc dobré.Dostupnost k moři cca 300 m, což bylo fajn. Po cestě navíc prima palačinkárna a zmrzliny. Taverny v okolí velice chutné a ne moc drahé. A pro hráče Pokemon GO - 2x pokestop a dostupný Voltrob, Magnemite a ve večerních hodinách i Electrode :)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Matěj Lipský, 11.10.2016
10
Kréta 2016
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dobrý den, letos jsem slavil jubilejní, tj. 20 návštěvu Kréty a jsem rád, že tomu ...
Celkový dojem
Dobrý den, letos jsem slavil jubilejní, tj. 20 návštěvu Kréty a jsem rád, že tomu tak bylo s Vaší CK. V Livadi jsem byl poprvé, můj dojem je jednoznačně pozitivní. Denní úklid, 3x výměna povlečení a ručníků, prostorné pokoje s výhledem na zahradu a hotel Myrthis/ten bez hudby, s přiměřeným hlukem a od 23.hod. klid/. Velmi příjemná majitelka. Jedinou nevýhodou je, že není k dispozici bazén, bylo by fajn dohodnout možnost využívat některý v sousedství za cenu příp. konzumace.V samotném Plakiasu jsem byl po 8. a poslední roky jej jednoznačně preferuji pro krásné pláže, velmi přátelské lidi, rozumné ceny v místních restauracích a celkovou pohodu.Půjčujeme si vždy na cca 5-6 dní auto a díky tomu mám Krétu zcestovanou od Vai na východě, po Elafonissi na západě a proto nevyužívám nabídku výletů, ale máme je vlastní režii, přesto nabídku sleduji a do značné míry kopíruje naše trasy.Letos považuji za skvělé rozšíření o soutěsky Aradena a Imbros, které jsou kratší a tím i snáze schůdné i pro méně trénované turisty a příp. děti. Navíc zde není zdaleka takový přetlak návštěvníků. Jinak jih Kréty je fantastický a proti severu je zde daleko více klidu.Oceňuji i vysoce profesionální přístup a velmi fundovanou práci delegátky CK Petry, kterou jsme "zažili" po 2. a opět vše OK.Když porovnám výběr lokalit na Krétě, které nabízí Vaše CK, tak konstatuji, že jste bezkonkurenčně nejlepší a je vidět,že práci, kterou odvádíte je prováděna nejen vysoce profesionálně, ale i s láskou a hlubokou znalostí.PS: pokud se mohu přimluvit, pokuste se do nabídky výletů doplnit návštěvu ostrova Gavdos, jsem si vědom problematiky počasí, resp. větru na jihu Kréty, ale stálo by to určite zato. Ani bych si auto na ten den nepůjčil...Díky a hodně zdaru.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dušan Kadlec, 09.08.2016
10
Dovolená s malými dětmi
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Byla jsem v Plakiasu od vaší cestovní kanceláře již potřetí a je to pro mě dovolená ...
Celkový dojem
Byla jsem v Plakiasu od vaší cestovní kanceláře již potřetí a je to pro mě dovolená na jistotu. Jezdím tam s vnoučaty a vyhovuje mi klidná a rodinná atmosféra nejen v apartmánech, ale i ve vlastním městečku. Tentokrát jsme výlety nedělali, protože vnučka nebyla ani dvouletá, ale na prvním pobytu jsme prošli Samarii, kterou už s vyšším věkem nebudu moci znovu absolvovat. Dále jsme absolvovali v minulosti výlet na vykopávky do Festosu. Vždy jsme byli maximálně spokojeni s vaším delegátem. Stravujeme se sami a využíváme možnost nákupu čerstvých ryb a ovoce se zeleninou. Všeobecně známá řecká pohostinnost je pak třešničkou na dortu. Pláže jsou vždy uklizené a voda průzračná. Snad zdraví a politická situace dá a pojedeme na tato už známá místa znovu. Děkujeme za bezchybný servis po všech stránkách.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Marie Matějková, 04.08.2016
10
Větrná hůrka
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Chtěla bych se podělit o krásné zážitky z ubytování Livadi. Místnosti jsou ...
Celkový dojem
Chtěla bych se podělit o krásné zážitky z ubytování Livadi. Místnosti jsou prostorné, pečlivě uklízené a měli jsme i prostorný balkon - terasu. Jediné mínus byla hudba ze sousedního bazénu, která vyhrávala celý den, pravidelně však končila v 11 hodin večer místního času. Kromě ubytování byl asi největší zážitek všudypřítomný vítr - na písečné pláží jsme kvůli zvedajícímu se písku nemohli pět dní z deseti vůbec být. Náš český "čerstvý" vítr berou na Krétě jako bezvětří, většinou totiž foukalo tak, že chůze proti větru byla obtížná. Nakonec jsme to však i s dětmi (3 a 7 let) zvládli, našli jsme si na radu delegátky menší závětrnou pláž a naší větrnou uličku k ubytování, kde foukalo snad nejvíc z celého městečka, jsme vždycky prošli co nejrychleji.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Anna Gabrielová, 21.07.2015

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour