Recenze - LIVADI

Zobrazit ubytování
9,6
7 hodnocení
9,6
UBYTOVÁNÍ
9,6
SLUŽBY
9,6
OKOLÍ
9,6
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělá dovolená

V letovisku Plakias jsme již potřetí. Milujeme jižní pobřeží Kréty, které je na rozdíl od severního, mnohem malebnější, klidnější, zajímavější, pestřejší a cítím se tam já, i má rodina, jako v ráji. Ubytováni jsme vždy v nějakém jiném ...

Celkový dojem

V letovisku Plakias jsme již potřetí. Milujeme jižní pobřeží Kréty, které je na rozdíl od severního, mnohem malebnější, klidnější, zajímavější, pestřejší a cítím se tam já, i má rodina, jako v ráji. Ubytováni jsme vždy v nějakém jiném apartmánu, ale všechny jsou útulné a můžeme si vybrat stravování vlastní (v místě je dostatek obchůdků), nebo využít stravování "ad hoc" za výhodnou cenu např. v Hotelu Alianthos.Někdy nás sice potrápí typický vítr, ale můžeme si najít jinou než písčitou pláž (ta není při větru ideální), nebo vyjet na nějaký výlet po Krétě. K tomu bezchybný servis delegátky, příjemná paní domácí s pravidelným úklidem, příjemní lidé v obchodech - zkrátka odpočinková dovolená jak má být!

Poloha

Klidné letovisko a přitom s nabídkou všeho, co člověk na dovolené potřebuje. Od nejrůznějších taveren, přes obchody se suvenýry, po super markety... Přitom vše působí nenásilně, na rozdíl od rušných center v jiných lokalitách. Pláže příjemné - oblázkové i písčité, najdou se i pěkná místa pro potápění.

Ubytování

Apartmán v Livadi nádherný, prostorný a výhled do zahrady a na sousední hotel se téměř vyrovnal výhledu na moře. Velmi příjemné a pohodové. Pravidelný úklid a servis.

Stravování

Vařili jsme si sami, ale využili jsme - na doporučení delegátky - možnost využít snídaní či večeří v Hotelu Alianthos. Tam jsem se setkali s neskutečnou přívětivostí, pestrou nabídkou jídla (navíc jsme vegetariáni) i příjemnou cenou.

Další služby

Práce delegátky bezchybná - od transferu, přes zajímavý a příjemně podaný výklad během cesty, až po průběžný servis (nabídka zájezdů a dalších služeb). P.S. Sám jsem před lety pracoval v Řecku jako delegát a tak vím, že to někdy není jednoduché vyjít každému vstříc...

ing. Dušan Sedlák
13.10.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohodových 14 dní v Plakiasu

Letos jsme prožili opět pohodovou a bezproblémovou dovolenou s cestovní kanceláří Viamare. Komfortní služby kanceláře opět nezklamaly, krásné klidné letovisko Plakias s nádhernými plážemi, kde si najdou své místo jak milovníci vln, tak ...

Celkový dojem

Letos jsme prožili opět pohodovou a bezproblémovou dovolenou s cestovní kanceláří Viamare. Komfortní služby kanceláře opět nezklamaly, krásné klidné letovisko Plakias s nádhernými plážemi, kde si najdou své místo jak milovníci vln, tak milovníci potápění s poznáváním podmořského světa, dokonalé ubytování v apartmánovém domě Livadi, velmi milá paní majitelka, která zde bydlí a je tudíž stále po ruce, každý den skvěle uklizeno a několikrát za pobyt výměna veškerého kožního prádla a ručníků, rovněž nám dovolenou zpříjemnilo, ze jsme nemuseli myslet na házení toaletních papíru do koše, tak jak je to všude v Řecku nutné, nádherná zahrada s lehátkami, kam jsme měli přístup přímo z terasy a tak se nám prostor apartmánu rozšířil i o tyto prostory, díky tomu všemu jsme se v apartmánu cítili, jak na vlastní chalupě, což vytvořilo krásný pocit pro prožití pohodové dovolené. Plakias jsme letos navštívili podruhé po 13 letech a atmosféra malého letoviska bez velkých hotelů zůstala stejná, tak jak jsme ji očekávali. Spousta výborných taveren se skvělou řeckou kuchyní a příjemným rodinným personálem, také nezklamala. No prostě nyní sedim již doma na terase, ale stále je v mně spoustu klidu a pohody z dovolené, kde jsem nevěděla zda je středa, nebo pátek, zda jsou dvě či čtyři hodiny odpoledne a věřím, ze mi tento pocit dodá spoustu energie po cely zbytek roku. A ještě jsem zapomněla zmínit skvělou delegátky paní Tučkovou, která nám zprijemnila cesty z a na letiště skvělým výkladem o Krétě.

Poloha

Viz výše

Ubytování

Viz výše

Stravování

Vlastní, viz výše

Další služby

Viz výše

Martina Taušová
18.08.2018
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Plakias nemá chybu

Plakias nemá chybu, super moře, restaurace, lokalita mimo přeplněná turistická letoviska, ale vetší město Rethymno dostupné za půl hodinky autem. V Livadi jsme bydleli vicekrát, prostorné a čisté ubytování, velice příjemná majitelka.

Celkový dojem

Plakias nemá chybu, super moře, restaurace, lokalita mimo přeplněná turistická letoviska, ale vetší město Rethymno dostupné za půl hodinky autem. V Livadi jsme bydleli vicekrát, prostorné a čisté ubytování, velice příjemná majitelka.

Luboš Soukup
01.07.2017
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Milé Livadi

Milé skromné ubytování. Velice čisté (uklízelo se každý den včetně neděle). Jen ve vedlejším hotelu hrála v noci hlasitá hudba, čemuž jsme se chtěli vyhnout vzhledem k malým dětem. Jinak moc dobré.Dostupnost k moři cca 300 m, což bylo ...

Celkový dojem

Milé skromné ubytování. Velice čisté (uklízelo se každý den včetně neděle). Jen ve vedlejším hotelu hrála v noci hlasitá hudba, čemuž jsme se chtěli vyhnout vzhledem k malým dětem. Jinak moc dobré.Dostupnost k moři cca 300 m, což bylo fajn. Po cestě navíc prima palačinkárna a zmrzliny. Taverny v okolí velice chutné a ne moc drahé. A pro hráče Pokemon GO - 2x pokestop a dostupný Voltrob, Magnemite a ve večerních hodinách i Electrode :)

Matěj Lipský
11.10.2016