Recenze - MICHALIS

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,2
80 hodnocení
8,9
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,2
OKOLÍ
9,4
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
Krásná dovolená

Pěkné ubytování, perfektní služby průvodce, počasí přálo, takže velká spokojenost

Celkový dojem

Pěkné ubytování, perfektní služby průvodce, počasí přálo, takže velká spokojenost

Ludmila Trnková
09.10.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
Dovolená v Paleochoře byla jako vždy skvělá

Dobrý den, ráda bych vyplnila dotazník, ale bohužel nelze bez přihlášení se do googlu. Vyplnila jsem alespoň recenzi. Dovolená v Paleochoře byla jako vždy skvělá, a letos i díky delegátovi Majlovi, jsme objevili západní pobřeží. Měl ...

Celkový dojem

Dobrý den, ráda bych vyplnila dotazník, ale bohužel nelze bez přihlášení se do googlu. Vyplnila jsem alespoň recenzi. Dovolená v Paleochoře byla jako vždy skvělá, a letos i díky delegátovi Majlovi, jsme objevili západní pobřeží. Měl spoustu inspirujících zajímavostí, za nás tedy bylo skvělé, že byl přítomen po celou dobu pobytu a hlavně večer, když jsme šli na večeři a mohli se zastavit na dotaz, informaci. Sice delegáta nijak nepotřebujeme, ale byl to moc příjemný bonus. Děkujeme moc.

Jitka
06.10.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Paleochora - studio Michalis

Krásná dovolená v nádherném letovisku. Do Paleochory se rádi vracíme, letos jsme prozkoumali i západ Kréty, a to díky delegátovi Majlovi, který nás inspiroval a řekl spoustu zajímavostí. I když delegát pro nás není důležitý, a v minulosti ...

Celkový dojem

Krásná dovolená v nádherném letovisku. Do Paleochory se rádi vracíme, letos jsme prozkoumali i západ Kréty, a to díky delegátovi Majlovi, který nás inspiroval a řekl spoustu zajímavostí. I když delegát pro nás není důležitý, a v minulosti jsme ani nevěděli, že nějakého máme, to že tam byl přítomen celý pobyt, bylo fajn. Dozvěděli jsme se zase něco více.

Poloha

Skvělé.

Ubytování

Studia Michalis jsou vždy čistá, příjemná, bydlí se nám zde skvěle, a to že jsou dál od moře je pro nás výhoda.

Stravování

Jídlo v tavernách jako vždy bylo skvělé, hlavně u Andílků a pak i v naší oblíbené taverně, kde jsou nejlepší ryby a kalamáry z celé Paleochory.

Další služby

Delegát Miloš Majlo byl fajn, příjemný, věděl dost o Řecku, o Krétě, o letovisku. Inspiroval nás k cestě po západě Kréty, a díky němu jsme objevili spoustu krásných míst ze kterých jsme byli nadšeni. Za náš určitě dobře, že tam byl přítomen po celou dobu pobytu, a úřední hodiny měl večer, a když jsme šli okolo, mohli se zastavit pro informaci či dotaz ohledně i místních zvyklostí.

Jitka Ottová
06.10.2023
9,7
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
Spokojenost

Jako vždy super

Celkový dojem

Jako vždy super

Stravování

Bez stravování

Další služby

Velmi dobrý delegát. Řad informací i rad nad běžné povinnosti. Spokojenost

Jan Franc
16.09.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
Krásné místo

Relax, klid a pohoda

Celkový dojem

Relax, klid a pohoda

Jana Křížková
15.09.2023