Recenze - MICHALIS

Zobrazit ubytování
9,2
33 hodnocení
9
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,1
OKOLÍ
9,3
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
8,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Báječná dovolená na báječném místě

Velmi dobrá lokalita na Krétě pro lidi co chtějí něco jiného než resort a jiné atrakce. Klidné místo, které disponuje vším potřebným, ubytování, obchody, stravování, pláže, turistika a pod.

Celkový dojem

Velmi dobrá lokalita na Krétě pro lidi co chtějí něco jiného než resort a jiné atrakce. Klidné místo, které disponuje vším potřebným, ubytování, obchody, stravování, pláže, turistika a pod.

Poloha

Poloha je asi to nejlepší na krétě, v okolí krásné pláže - přímo u městečka, nebo v okolí dostupné pěšky, na kole, lodí, autobusem. Vše vyzkoušeno a pokud chcete být každý den na jiném místě není problém. Výhoda je dostupnost soutěsek za velmi rozumné ceny a pláže Elafonisi. ideální místo pro lidi kteří chtějí aktivní dovolenou, nebo se povalovat na plážích se servisem, či soukromě, každý si najde svoje.

Ubytování

Jednoduché, ale kvalitní studio, vzorná čistota, odpadky vynášeny denně. Jediné mínus je poloha č.10 s výhledem na hory, pokud fouká od severu a to je prakticky pořád tak se na balkóně nedá vydržet. Jinak bez připomínek

Stravování

Stravování není problém v městečku, v žádné taverně neuděláte prakticky chybu, ceny všude velmi rozumné. Jsou tu i rychlá občerstvení, pekárny, cukrárny , případně dva obcody kde se dá pořídit prakticky vše.

Další služby

Delegátka naprosto vynikající, vše fungovalo tak jak má., vždy byla ochota poradit, zařídit … Ze služeb jsme využili půjčení auta, vše dle dohody a bez připomínek. Problematická je půjčovna kol, jsou opravdu ve špatném stavu a než si je půjčíte je nutné vše zkontrolovat, brzdy, pláště, přehazovačku, jinak jdete pěšky zpět domů jak se to stalo nám - prasklý plášť, řetěz v drátech, brzdy nešly seřídit.

Jiří
08.07.2019
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 9
Jižní Kréta nezklamala

Krásná dovolená, v říjnu ještě krásně teplo, turistika a koupání

Celkový dojem

Krásná dovolená, v říjnu ještě krásně teplo, turistika a koupání

Poloha

Do centra města je to trochu delší, místní pláž nic moc. Využila jsem kolo, za 3 EUR a objela další krásné pláže.

Ubytování

Ubytování Michalis, pokoj č.3. Stejný, jako před 2 roky. Jen vzrostlá zeleň začíná zastiňovat boční výhled na moře. Úklid pravidelný, žádný problém.

Stravování

Klasika, někde lépe, jinde hůře.

Další služby

Delegátka Lubica super. Mluví dobře řecky i anglicky. Snažila se zorganizovat výlety i na konci sezóny.

marková
20.10.2018
8,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Zářijová Paleochora s ubytováním v apartmánech Michalis - jednoduše krása!

Jednoznačně vydařená dovolená s CK Via Mare! Velmi příjemná delegátka L'ubica, která poradila s čímkoliv. Krásné moře, slunce - dovolená dle našich představ! Ubytování velmi příjemné, klidná poloha vzdálenější rušnému středu městečka, kde život pulzuje až do pozdních hodin. Příjemná paní domácí s věčným úsměvem na rtech, služby perfektní. Moře s krásnou pláží kousek pod apartmánovým domem, ...

Celkový dojem

Jednoznačně vydařená dovolená s CK Via Mare! Velmi příjemná delegátka L'ubica, která poradila s čímkoliv. Krásné moře, slunce - dovolená dle našich představ!

Stručné shrnutí

Ubytování velmi příjemné, klidná poloha vzdálenější rušnému středu městečka, kde život pulzuje až do pozdních hodin. Příjemná paní domácí s věčným úsměvem na rtech, služby perfektní. Moře s krásnou pláží kousek pod apartmánovým domem, navíc s příjemnou plážovou restaurací. Doporučuji všem zájemcům!

Poloha

Okolí ubytování - apartmánové domy. Pláž nedaleko, velmi čistá a s velmi příjemnou "plážovou" restaurací, kde jsme často obědvali, pili řecké pivo Mythos, či výbornou ledovou kávu. Velmi příjemná obsluha pan majitele Řeka Yannise. Moře krásné a čisté, pláž krásná - část pro "textiláky," část vyhrazená nudismu.

Ubytování

Apartmány Michalis - lehce vzdálené od rušného centra Paleochory, jednoduché zařízení, denní úklid a výměna hygienických potřeb, vždy milá paní domácí.

Stravování

Stravování perfektní - kdekoliv, v kterékoliv taverně. Řekové prostě umí! Všude velmi příjemný personál!

Další služby

Delegátka CK Via Mare L'ubica - vždy velmi milá, poradila s čímkoliv, nic nebyl problém! Věčný úsměv na rtech!

Zdeněk Splítek
04.10.2018