Recenze - NIKOS

Zobrazit ubytování
9
53 hodnocení
8,4
UBYTOVÁNÍ
9,1
SLUŽBY
9,2
OKOLÍ
9,3
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Dovolená přesně podle mého gusta! ! !

Hledal jsem a našel dovolenou v klidném letovisku, se slušným ubytováním mimo rušnou zónu blízko čistého moře, příjemnou pláží, kde není "hlava na hlavě" a dobrým jídlem. To vše jsem v Plakiasu našel a počítám s tím, že se tam rád vrátím.

Celkový dojem

Hledal jsem a našel dovolenou v klidném letovisku, se slušným ubytováním mimo rušnou zónu blízko čistého moře, příjemnou pláží, kde není "hlava na hlavě" a dobrým jídlem. To vše jsem v Plakiasu našel a počítám s tím, že se tam rád vrátím.

Poloha

Hotel s pouhými 9 pokoji byl umístěn v zahradě, což se mi velmi líbilo. Moře čisté, pláž dlouhá, takže se koupající hezky rozptýlili a navzájem se nerušili = skvělé! Vše v dosahu = restaurace, obchody, pro mě naprosto vyhovující!

Ubytování

Nikos je v klidné části Plakiasu stranou veškerého ruchu ale kousek od moře, což mi naprosto vyhovovalo. Nikos je blízko kempu, měl jsem obavy z nočního ruchu, byl ale naprostý klid. Ubytování bylo skromné ale čisté, pro mě naprosto O.K. Jediná drobná výhrada = na kuchyňské lince nebyla zásuvka, takže jsem varnou konvici musel zapojit do zásuvky u nočního stolku.

Stravování

Měl jsem polopenzi a stravoval jsem se v restauraci KYMA. Výběr a kvalita jídla mi vyhovovala. Obsluha při snídaních naprosto O.K. Při večeřích někdy drobné problémy s obsluhou v případech, kdy byl v televizi fotbal!

Další služby

Skvělá a příjemná delegátka paní Lenka TUČKOVÁ! DĚKUJI!

Josef Wagenknecht
04.10.2022
8,5
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Příjemné

Fajn relax

Celkový dojem

Fajn relax

Lucie
28.08.2022
8,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 6
OKOLÍ 10
STRAVA 10
První dovolená v Plakias v termínu 15. až 25. 6. 2022

Letovisko Plakias se nám moc líbilo. Nabízí veliké množství taveren, obchodů, ale i příjemné procházky do okolí. Bohužel i když jsme očekávali, tak nás dost zaskočilo velice větrné počasí a na začátku dovolené i hodně studené moře. To se ...

Celkový dojem

Letovisko Plakias se nám moc líbilo. Nabízí veliké množství taveren, obchodů, ale i příjemné procházky do okolí. Bohužel i když jsme očekávali, tak nás dost zaskočilo velice větrné počasí a na začátku dovolené i hodně studené moře. To se postupně zlepšilo a druhou půlku dovolené jsme si velice užili.Úžasná delegátka paní Lenka Tučková s dokonalou znalostí Kréty rozhodně patří na své místo a jenom více takových delegátů, rozhodně to není pravidlo, i když ve Vaší CK patří delegáti určitě k těm nejlepším.

Poloha

Okolí malebné, vysoké hory, krásné moře, příjemné procházky, moc se nám tam líbilo. Přístup do moře je poměrně prudký, na začátku vstupu jsou většinou oblázky, někdy i větší, což může někomu působit problém, takže se mohou hodit boty do vody, ale trošku dále je již písek a poměrně rychle hloubka. Cena za lehátka od 6 do 10 EUR za set. U taverny KYMA jsou i zadarmo, pokud od majitele obdržíte kartičku.

Ubytování

Skromnější ubytování, sprchový kout bez závěsu. Také byl problém v kuchyňce zapnout rychlovarnou konvici, i přes veškerou snahu jsme neobjevili v kuchyňce zásuvku, takže jsme si vodu na kávu/čaj vařili v ložnici :-) K apartmánu č. 9 patří 2 malinké balkonky, ale pro 2 lidi na snídani stačily. Odpoledne na ně svítí slunce, takže se zde moc nedá sedět, až tak po západu slunce.

Stravování

Měli jsme ubytování bez zajištěného stravování, takže jsme využívali místní taverny. Jídlo super, nebylo si na co stěžovat, porce veliké. Ceny oproti loňsku trochu vyšší, ale to jsou i v ČR.

Další služby

Úklid v apartmánech cca každé dva dny, včetně vynesení odpadkového koše na WC. Pokud je ve studiu/apartmánu ubytováno více lidí, může to být poněkud problém. Výměna ložního prádla 1x za desetidenní pobyt. Klimatizace na objednání stála 7 EUR za jeden přístroj, v apartmánech jsou většinou 2. Také v ubytování není vysoušeč vlasů, je potřeba vlastní, případně poslouží vítr....

Lenka Dostálová
27.06.2022
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dovolená byla výborná,spokojenost veliká

Pobyt v Plakias a v ubytování Nikos hodnotím velmi pozitivně.Samotna destinace skýtá velké množství vyžití, hlavně pěší turistiku,jak pro mně, krásné prostředí, hodně taveren, obchodů,kde je k dostání úplně vše potřebné,ceny příznivé.Pláž ...

Celkový dojem

Pobyt v Plakias a v ubytování Nikos hodnotím velmi pozitivně.Samotna destinace skýtá velké množství vyžití, hlavně pěší turistiku,jak pro mně, krásné prostředí, hodně taveren, obchodů,kde je k dostání úplně vše potřebné,ceny příznivé.Pláž dlouhá, široká, čistá, písčitá, místy s kamínky,vstup do moře bez problemu, nejlepší blíž nuda pláži.Studia Nikos situované kousek od hlavní silnice,na rovině, klidné místo a všude blízko ! Studio č.5 prostorné, čisté, vše fungovalo jak mělo.Celkový dojem ten nejlepší, klidně bych se tam vrátila 👌

Teresa Šprdlíková
06.06.2022