Recenze - NIKOS

Zobrazit ubytování
8,9
42 hodnocení
8,3
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
9,1
OKOLÍ
9,2
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dovolená byla výborná,spokojenost veliká

Pobyt v Plakias a v ubytování Nikos hodnotím velmi pozitivně.Samotna destinace skýtá velké množství vyžití, hlavně pěší turistiku,jak pro mně, krásné prostředí, hodně taveren, obchodů,kde je k dostání úplně vše potřebné,ceny příznivé.Pláž ...

Celkový dojem

Pobyt v Plakias a v ubytování Nikos hodnotím velmi pozitivně.Samotna destinace skýtá velké množství vyžití, hlavně pěší turistiku,jak pro mně, krásné prostředí, hodně taveren, obchodů,kde je k dostání úplně vše potřebné,ceny příznivé.Pláž dlouhá, široká, čistá, písčitá, místy s kamínky,vstup do moře bez problemu, nejlepší blíž nuda pláži.Studia Nikos situované kousek od hlavní silnice,na rovině, klidné místo a všude blízko ! Studio č.5 prostorné, čisté, vše fungovalo jak mělo.Celkový dojem ten nejlepší, klidně bych se tam vrátila 👌

Teresa Šprdlíková
06.06.2022
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
plakias

jelikož jsem byl v plakiasu iž po několikáté tak mně již nic nepřekvapilo Nadstandartní ochota delegáta p.Tučkové, žažil jsem že klien si v deset večer zabouch dveře a ona z ůsměvem jí vlastním v tu dobu volala majiteli a klientovi pomohl.

Celkový dojem

jelikož jsem byl v plakiasu iž po několikáté tak mně již nic nepřekvapilo Nadstandartní ochota delegáta p.Tučkové, žažil jsem že klien si v deset večer zabouch dveře a ona z ůsměvem jí vlastním v tu dobu volala majiteli a klientovi pomohl.

Stravování

když jednou navštívíte místní taverny ,tak příště jste vítani jako stálý host všude velká ochota

vladislav louda
11.09.2021
8,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Jedna z našich nejkrásnějších dovolených

Kréta je nádherná. Nabízí vše od nádherných hor přes krásné koupání po bohaté historické památky. Navíc v tavernách všude neskutečně dobré jídlo. Jsme Krétou okouzlení, a ačkoliv neuznáváme dovolené na stejných místech, vážně uvažujeme o ...

Celkový dojem

Kréta je nádherná. Nabízí vše od nádherných hor přes krásné koupání po bohaté historické památky. Navíc v tavernách všude neskutečně dobré jídlo. Jsme Krétou okouzlení, a ačkoliv neuznáváme dovolené na stejných místech, vážně uvažujeme o tom, že příští rok znovu Plakias. Rozhodně jsme za týden nevyčerpali vše, co Kréta nabízí. A paní delegátka Lenka je úžasná. Jediné mínus, není to tam na šnorchl.

Poloha

Nádherné. Okouzlující. Dlouhatánská pláž se slunečníky a lehátky za poplatek 5-6 eur. Ale pan vedoucí z taverny Gyma nám, když jsme si u něj dali pivo, dal volnou vstupenku na lehátko a slunečník na celý týden. Doporučuju se tam i najíst. Jinak nádherné hory v těsné blízkosti, procházky do nich, po útesech, po promenádě. Možností toulek po okolí spoustu.

Ubytování

Měli jsme prostorný vzdušný apartmán s velkou terasou a bydlelo se nám tam moc hezky. Nicméně dole jsou i studia, a ta jsou velmi stísněná. Na delší než týdenní pobyt bych určitě volila apartmán. V kuchyňce nebyl žádný jar ani hadřík nebo houbička, musela jsem dokoupit. Jinak vybavení kuchyně ok. V nevelké koupelně chybí závěsy u sprcháče, takže po sprchování je mokré komplet vše. Jinak umístění penzionu je skvělé. Klidné místo a všude kousek.

Stravování

Stravovali jsme se sami, a kam jsme vlezli (a že výběr je velmi široký), tam to bylo skvělé. Od lidí z jiného ubytovacího zařízení ale víme, že se vyplatí polopenze. Chodí se právě do Gymy, a prý to je polopenze typu Vyber si z jídelního lístku cokoliv a cenu neřeš. Což je tak trochu jiná polopenze než bývá (ale jak říkám, vím to z druhé ruky), a v Gyma restaurant opravdu vaří dobře.

Další služby

Úklid 5x za týden, dostačující pro nás.

Klára
08.09.2021
7
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 3
Kréta nezklame.

Super.

Celkový dojem

Super.

Poloha

Krásné pláže, památky, velká nabídka aktivní dovolené (pro zdatnější doporučuji navštívit jeden z kaňonů, např. soutěsku Aradena).

Ubytování

Řecký standard (vše už něco pamatuje).

Stravování

Bohužel toto byl jediný problém celé dovolené. Součástí zájezdu byla polopenze v blízkém hotelu Alianthos Beach Plakias. Snídaně OK (vcelku bohatá, velký výběr), ale večeře absolutně nezvládnutá (totální chaos, cca 1-2 hodiny než si vás obsluha vůbec všimne, přinese poloviční objednávku bez sebemenší omluvy, …). Tady velmi trpí tradiční řecká pohostinnost. V blízkosti je naštěstí široká nabídka restaurací, taveren a barů, kde je vše jak má být.

Další služby

Delegátka CK paní Tučková je k nezaplacení. :-)Vše vyřeší k absolutní spokojenosti.

Radek
23.08.2021