SLEVY AŽ 40% NA LÉTO 2021 + 5 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ ÚHRADĚ DO 31. 01.

Recenze - NIKOS

Zobrazit ubytování
8,9
35 hodnocení
8,5
UBYTOVÁNÍ
8,9
SLUŽBY
9
OKOLÍ
9,3
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dovolená Kréta

Vážená paní Tučková,
v prvé řadě bych Vám chtěla napsat, že jsme byli z dovolené v Plakias, ze které jsme se včera vrátili, nadšení a nemůžeme uvěřit tomu, že 11 dní může tak strašně rychle utéct, vůbec se nám nechtělo zpět. Všichni jsme ...

Celkový dojem

Vážená paní Tučková,
v prvé řadě bych Vám chtěla napsat, že jsme byli z dovolené v Plakias, ze které jsme se včera vrátili, nadšení a nemůžeme uvěřit tomu, že 11 dní může tak strašně rychle utéct, vůbec se nám nechtělo zpět. Všichni jsme v myšlenkách stále na Krétě, od rána si, když koukneme na hodiny, říkáme, co bychom v tu dobu zrovna dělali, procházíme fotografie, kterých jsme nacvakali nepřeberné množství, sypeme písek z bot a stihli jsme se už potrápit i webkamerou. :-) Bude nám dlouho trvat, než se z dovolené vrátí i myšlenky. Já se přiznám, že jsem konec dovolené obrečela večer před odletem, ráno před odletem a s pohledem z okénka během letu. Samozřejmě na tajňačku...
Z pláže nám hned první večer doslova spadla brada - ačkoliv jsme si před dovolenou prohlíželi fotografie, realita nás naprosto odzbrojila. Nádherné průzračné moře v několika odstínech modré a zelené, které mírně pohupovalo, a rozlehlá pláž, na níž si každý našel svoje místo, s rozpáleným pískem a výhledem na hory... Nemohli jsme se dostatečně vynadívat. Stálo mnoho přemáhání se s každým dnem rozloučit a z pláže, o které jsme se shodli, že byla nejkrásnější, na které jsme byli (z Kréty Hersonissos, z Rhodu Faliraki a z Korfu Sidari - všude bylo krásně, ale letošní rok byl jednoduše top), odejít, měli jsme tedy radost, že měl náš apartmán (v interiéru kombinace modré a bílé řeckou atmosféru podtrhla) výhled nejen na moře, ale i hory. Když se vrcholků začínaly dotýkat sluneční paprsky za cvrkotu cikád a v noci, když bylo nebe plné hvězd a zářícího měsíčku, sem tam vidět rozsvícená světla... Byla to nádhera. Na vítr jsme si po chvilce zvykli, když jsme byli včera naposledy na pláži, vyloženě jsem si ho i s vířícím pískem užívala . :)
Před Nikosem jsme se každý den pozdravili s kočkou, která v zahradě polehávala, veselým ,,Čaau", na které vzápětí odpověděla. Byla nám velice sympatická, dokonce i tátovi, který má na kočky svůj pohled. :) Jestli se s ní potkáte, tak ji od nás prosím pozdravujte - když jsme odcházeli na autobus, nejspíš musela něco zařídit a nebyla tam.
Ze snídaní a večeří v Alianthos Beach jsme odcházeli vždy přejedení k prasknutí (bratr byl dle svých slov ,,narvanej jak taška"), vždy jsme si moc pochutnali. Přiznávám, že bych v životě neřekla, že bych kdy fotila každé (i když jsem to párkrát ani nestihla) jídlo (a pak fotky škodolibě jako fotky od moře rozesílala kamarádkám), ale tady jsem prostě musela. :) První snídaně nás v kladném slova smyslu překvapila, na výběr toho byla opravdu spousta, stejně tak během večeře jeden nevěděl, co si dát, jestli toho tolik sní... :) Jak už jsem zmínila, bylo to prostě výborný.
Personál byl stále usměvavý a v nakažlivě dobré náladě, což vzhledem k těm všem rouškám, dezinfikování a lítání mezi hosty obdivuju. K pití si ráno dával táta kávu, občas jsme si my dvě s mámou daly čaj, večer to pak byly tři pomerančové džusy a džbánek vína - personál si to brzy zapamatoval a chodili k nám prakticky na jistotu s úsměvem a otázkou, zdali to bude to obvyklé. :) Jestli budete mít kolem cestu, tak tam od nás prosím také pozdravujte, vždycky jsme se tam těšili. :)
Včera jsme si z legrace (ačkoliv poněkud sklíčené) říkali, že ten autobus na letiště zmeškáme a na Krétě zůstaneme. :) No, tak jsme nakonec zatnuli zuby a ten konec nakonec podstoupili. :) Měla bych na Vás jednu otázku, docela směšnou, ale musím se zeptat - nevíte, případně nemohla byste se pana řidiče zeptat, jaké přesně rádio jsme to v autobuse poslouchali? Nepostřehla jsem to a děsně mi to vrtá hlavou, ráda bych si ho čas od času naladila, obzvlášť až budeme dělat domácí úkoly...
Budu se opakovat, ale těch 11 dní na Krétě bylo fantastických.
Na závěr bychom Vám chtěli poděkovat za krásnou dovolenou, moc jsme si to užili a Váš výklad o Krétě se hezky poslouchal. Věříme, že příští rok s Travel Tamily opět na Krétu. :)
Mějte se krásně - v tom včerejším shonu jsme s Vámi nestihli rozloučit, tak alespoň touto cestou.
Tereza Š.

26.08.2020
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělá dovolená ubytování bez závad skvělá delegátka .

Celkový dojem velice dobrý.

Celkový dojem

Celkový dojem velice dobrý.

Stravování

Velmi jsme ocenily možnost zakoupení večeří formou bufetu v hotelu Alianthos Beach.

Gabriela Dolejšová
26.09.2019
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 7
STRAVA 9
Jih Kréty jako vždy paráda.

Kréta je srdeční záležitost:-)

Celkový dojem

Kréta je srdeční záležitost:-)

Stravování

stravování vlastní, dobrá pekárna i četné restaurace

Mirek
13.09.2019
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Kréta, Plakias, Nikos

S Řeckem - ostrovy i pevninou máme zkušenosti, milujeme to tam. Jsme nenároční, takže když se povede počasí, máme se kde umýt, uvařit si kafe, dobře se vyspat, posedět na balkonku, popř.v zahradě, je to fajn. Půjčujeme si motorku a ...

Celkový dojem

S Řeckem - ostrovy i pevninou máme zkušenosti, milujeme to tam. Jsme nenároční, takže když se povede počasí, máme se kde umýt, uvařit si kafe, dobře se vyspat, posedět na balkonku, popř.v zahradě, je to fajn. Půjčujeme si motorku a cestujeme podle sebe. Kréta je hodně větrná a poměrně málo zelená. Na plážích, pokud si nepůjčíte slunečník, je málo zákoutí, málo stromů. Ale tohle vše jsme věděli, takže spokojenost. Naše delegátka byla velmi ochotná, ubytování naprosto dostačující, servis na motoku bezvadný.

Poloha

Vcelku fajn okolí. Možnost posedět na zahradě super. Vedle hotel, v sobotu dlouho do rána velký hluk. Pekárna a obchod blízko, pláž, kavárny i restaurace blízko, okolí vcelku čisté.

Ubytování

Ubytování vcelku dostačující. Standard Řecko - pokoj malý, ale čistý, koupelnička, kuchyňka. Vše malé, ale udržované v čistotě. vítala bych utěrku a houbičku a saponát, ale jsme zvyklí si vozit s sebou. Byli ale všichni milí a příjemní.

Stravování

Vařili jsme si sami, chodili jsme si na jídlo po okolí. Fajn, řecký standard.

Další služby

Ubytování asi dostačující, možná by se hodilo ještě nějaké nádobí, jak jsme si vařili sami a polštář navíc, balila jsem si šály do tašky, abych měla víc pod hlavou, protěradla čistá, trochu potrhaná. Houbička a utěrka na nádobí vlastní, ale jsme zvyklí. Možná trochu saponátu by neuškodilo. Jinak ok.

Jana Vincencová
12.08.2019