Recenze - Orpheas Resort

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
10
1 hodnocení
10
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
10
OKOLÍ
10
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nádherná dovolená v klidném prostředí

Hotel se zaslouženými **** v malém letovisku Kavros je umístěn kousek od písčité pláže, ke které přicházíte od hotelu krásnou zahradou.Možnost výletů do okolí výletním vláčkem, safari autem, vlastní dopravou nebo místní dopravou.Nákupní ...

Celkový dojem

Hotel se zaslouženými **** v malém letovisku Kavros je umístěn kousek od písčité pláže, ke které přicházíte od hotelu krásnou zahradou.Možnost výletů do okolí výletním vláčkem, safari autem, vlastní dopravou nebo místní dopravou.Nákupní možnosti a taverny hned přes silnici za hotelem. Klientela téměř samí Němci, což je škoda.

Poloha

Hotel v krásné zahradě, dá se říci se třemi bazény(jeden s hloubkou 65 cm na opalování), pool bar - možnost obědů - hotel má pro všechny polopenzi,písčitá pláž, u bazénu lehátka zdarma, na pláži jednotlivec 3eura, celý set 5 euro..na vedlejších plážích možnost vodních sportů

Ubytování

Ubytování, služby a úklid na výborné úrovni

Stravování

Pestrá strava. Snídaně + večeře - bufet. Na pokoji minibar, který je pravidelně doplňován, pokud z něj čerpáte, budete platit při odhlašování z hotelu ,při placení pobytové taxy.

Další služby

Hotel zaměřen na adult only - tedy není pro děti(až pro mládež od 16 let). Komunikace v anglickém, německém a samozřejmě řeckém jazyce. Delegátka Zuzana Rybářová velice ochotná a příjemná.

Jana Kopecká
21.08.2018