LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - PO MINOTAUROVÝCH STOPÁCH

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
6,5
2 hodnocení
6,5
UBYTOVÁNÍ
7
SLUŽBY
6,5
OKOLÍ
6
STRAVA
5,8
UBYTOVÁNÍ 4
SLUŽBY 7
OKOLÍ 6
STRAVA 6
Řecko,Kréta, Gouves, hotel Kalia beach

Termín od 19.09.2018 do 29.09.2018Menší hotel odpovídající ***.Moře čisté nedaleko hotelu pláž. Problém je s vlnami-dost tam foukalo. Uvítala bych zakalkulování do ceny pobytu i plážový slunečník s lehátky.Stravování all inclusive formou ...

Celkový dojem

Termín od 19.09.2018 do 29.09.2018Menší hotel odpovídající ***.Moře čisté nedaleko hotelu pláž. Problém je s vlnami-dost tam foukalo. Uvítala bych zakalkulování do ceny pobytu i plážový slunečník s lehátky.Stravování all inclusive formou bufetu-výběr jídel po pobytu 5 dní byl již nezajímavý. Chyběly nám ryby, rybí prsty máme u nás v republice lepší, a i ty jsou kritizovány za kvalitu.Pití po celou dobu stravování bylo příjemné, se slušným výběrem.Ubytování, účastníky zájezdu prosím upozorněte, že VTT má ubytování ze všech ubytovacích zařízení hotelu nejdále od stravování i vlastního hotelu. Bylo mezi námi několik lidí seniorskéhío věku i tělesně postižených, kteří měli problém se vzdáleností. Některým hostům chyběla na pokoji televize.Velkou výhodou Vaší cestovní kanceláře je svoz na a z letiště, který pracoval na výbornou.

Poloha

Moře čisté nedaleko hotelu pláž. Problém je s vlnami-dost tam foukalo. Uvítala bych zakalkulování do ceny pobytu i plážový slunečník s lehátky.Gouves je menší letovisko, kde je možné nakoupit i posedět si v restauracích, nebo kavárnách.

Ubytování

Ubytování, účastníky zájezdu prosím upozorněte, že VTT má ubytování ze všech ubytovacích zařízení hotelu nejdále od stravování i vlastního hotelu. Bylo mezi námi několik lidí seniorskéhío věku i tělesně postižených, kteří měli problém se vzdáleností. Některým hostům chyběla na pokoji televize.

Stravování

Stravování all inclusive formou bufetu-výběr jídel po pobytu 5 dní byl již nezajímavý. Chyběly nám ryby, rybí prsty máme u nás v republice lepší, a i ty jsou kritizovány za kvalitu. Ovoce se omezilo především na výborný meloun a ostatní bylo jen pro okrasu (hrozno, pomeranč). Zelenina byla dostatečně zastoupena. Mléčné výrobky - jogurt výtečný.

Další služby

Denní úklid.

Burianová Jaroslava
03.10.2018
7,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 7
OKOLÍ 7
STRAVA 6
Kréta - Hotel Hara Ilios Village

Celkový dojem z poznávacího zájezdu Po Mínotaurových stopách je příznivý. Ubytování kvalitní, strava dobrá. Mezi plážemi v okolí hotelu lze vybrat tu, která bude vyhovovat, méně či více vzdálenou. V místě několik taveren a obchůdků.Je to ...

Celkový dojem

Celkový dojem z poznávacího zájezdu Po Mínotaurových stopách je příznivý. Ubytování kvalitní, strava dobrá. Mezi plážemi v okolí hotelu lze vybrat tu, která bude vyhovovat, méně či více vzdálenou. V místě několik taveren a obchůdků.Je to místo určené na relax, pohodu.I výlety byly vybrány tématicky dobře.

Poloha

Zahrada hotelu bezvadně udržovaná, oku lahodící. Za pozemkem hotelu je, jak už do v Řecku bývá, poněkud chaotické okolí, cestou k pláži silnička vede kolem pár nezastavěných pozemků. Tato část letoviska je klidná, pár taveren a tři obchody, pláže jsou tu menší, ale dá se vybrat ta, která člověku vyhovuje. Za větším ruchem a většími nákupy se musíte vydat blíže do centra Gouves.

Ubytování

Hotel Hara Ilios Village mě velmi příjemně překvapil. Očekávala jsem typický řecký tříhvězdičkový hotel, ale tady bych dala ještě plus navíc. Komplex je velmi příjemný, zahrada udržovaná, bazén čistý, pokoje dostatečně prostorné, uklízí se denně. Personál hotelu je milý a přátelský.

Stravování

Strava chutná, dobře upravená. Mám jen poznámku ke snídaním ve dnech, kdy jsme odjížděli na výlet dříve, než byl obvyklý čas snídaně. V těchto případech (4 z 12 dní pobytu) jsme neobdrželi plnohodnotnou snídani, jen pečivo s různými druhy marmelád a pomazánek a na moji prosbu též cornflakes s mlékem (nemohu jíst pšenici). Chápu to tak, že jsme sice investovali do cestovního ruchu Kréty více peněz, než ti, kteří měli jen pobytový zájezd, ale zato jsme byli "potrestaní" tím, že jsme nedostali kompletní snídani, kterou jsme měli zaplacenou.

Další služby

Pochválila bych místní průvodkyni, Řekyni paní Olgu, která nás provázela po většinu poznávacích výletů, pro její profesionální výklad, kdy vystihla vždy to nejdůležitější a nejzajímavější. A starala se o nás po všech stránkách na jedničku.

Zdeňka Kopřivová
02.10.2018