SANDY BEACH   hotel - recenze

Recenze

10
3 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Okolí
10 Stravování
Řazení
10
Suprová dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Velmi příjemná dovolená bez jakýchkoli problémů. Klidné ubytování přímo u moře, ...
Celkový dojem
Velmi příjemná dovolená bez jakýchkoli problémů. Klidné ubytování přímo u moře, nádherné počasí, perfektní koupání na skvělé pláži, malebné městečko, milá a pohostinná obsluha v příjemných restauracích, ochotná a dobře informovaná delegátka...Prostě nemělo to chybu, jako ostatně vždy, když jedeme s Viamare.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ing. Josef Dvořák, 08.07.2017
10
Paleochora září 2016
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené byl přes původní obavy velice dobrý. Komplikace s ...
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené byl přes původní obavy velice dobrý. Komplikace s avizovanou změnou ubytování z hotelu SANDY BEACH do sousedního hotelu PAL BEACH se podařilo vyřešit bez problémů, ani přestěhování do náhradního pokoje v průběhu pobytu v rámci hotelu nebylo nijak rušivé. Oba pokoje byly situovány s výhledem na moře, moderně a vkusně (což nebývalo v Řecku vždy pravidlem) zařízené, byl prováděn každodenní pečlivý uklid.Personál hotelu byl pozorný, snídaně podávány včas a nabídka poměrně pestrá. Bohužel určité minus představovalo počasí, hlavně v některých dnech vítr a v závěru pobytu ochlazení, ale tak to v tuto roční dobu asi chodí. Písčitá pláž byla pravidelně udržována v čistotě, plážový servis plně vyhovoval. K organizaci výletů se nemohu vyjádřit, neboť jsme během předchozích pobytů v Paleochoře nabízené zájezdy již absolvovali a proto jsme tentokrát zvolili individuální výlet autem. Myslím, že jak pan Bříza, tak delegátka v Paleochoře paní Kováříková odvedli velmi dobře svou práci, za což se patří poděkovat. Dr . Evžen Bokotej
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Evžen Bokotej, 01.10.2016
10
Pohoda v Paleochoře
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Poklidná dovolená v příjemném hotelu blízko písečné pláže. Přestože je pláž poměrně ...
Celkový dojem
Poklidná dovolená v příjemném hotelu blízko písečné pláže. Přestože je pláž poměrně velká, místo před hotelem je klidné. Občas nám foukal silný nepříjemný vítr. V hotelu jsou velmi vstřícní. Užili jsme si místní kuchyně - večer se Paleochora promění v jednu velkou restauraci. Výlet do soutěsky Agia Irini můžeme doporučit všem, kdo si chtějí užít krásné přírody bez obrovského davu lidí jako je tomu v Samarii. Dojem z výletu byl umocněn delegátkou Viamare. Je příjemné potkávat lidi, kteří poskytnou informace s osobním vztahem k místu.Doporučujeme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Přemysl Kopecký, 21.08.2016

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour