Recenze - SOKOL RESORT (ex DAMNONI BAY)

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,3
25 hodnocení
7,9
UBYTOVÁNÍ
8,8
SLUŽBY
8,7
OKOLÍ
7,8
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Plakias nezklame

Dovolenou v Plakiasu jsme si náramně užili jako vzdy v této destinaci! Hotel je 15 min chute od centra, takze klid.

Celkový dojem

Dovolenou v Plakiasu jsme si náramně užili jako vzdy v této destinaci! Hotel je 15 min chute od centra, takze klid.

Poloha

Pro nas ok, nechtěli jsme byt ve meste obtěžování hlukem.

Ubytování

Starsi ale nice zrekontruovany objekt, V noci nas rusili zvuky zrejme kvuli pohybujicimu se nabytku na nekterem z balkonu kvuli vetru. Na požádáni nám však ochotně přidělili pokoj v jine budově a vse ok!

Stravování

Snídaně bohaté leč chyběly dezerty, každy den “pouze” řecký jogurt s kompotovsnymi broskvemi.

Lubos
30.09.2022
8,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 6
STRAVA 9
Hezká dovolená Plakias - Damnoni

Celkový dojem je vynikající, krásné pláže, bohatá nabídka výletů, v Plakiasu, na pláži Damnoni i v místech výletů příjemné taverny.

Celkový dojem

Celkový dojem je vynikající, krásné pláže, bohatá nabídka výletů, v Plakiasu, na pláži Damnoni i v místech výletů příjemné taverny.

Poloha

Cesta na pláž Damnoni je poměrně náročná, ale z hotelu je možno navštívit mnoho dalších krásných pláží, dojít pěšky do Plakiasu i na místo zastávky lodí na pláži Damnoni. V případě použití automobilu pohodlné parkování u hotelu.

Ubytování

Pokoj dostatečně vybaven včetně velkého sejfu, velká lodžie s výhledem na moře, klasický problém v koupelně - sprchový kout bez zástěny... Úklid pokoje a výměna prádla dobrá, všude v hotelu dobrý wifi signál, ochotný personál. Přístup k moři poměrně špatný, nutno sejít sto schodů a potom kamenitá cesta a nakonec příkrá cesta k vodě na pláž Damnoni. Na druhé straně, vzhledem k poloze hotelu na kopci, pohodlná cesta na pláž do Plakiasu /asi 20 minut/ buď olivovými háji nebo po nefrekventované silnici.

Stravování

Stravování v hotelu bylo dobré, snídaně s malými obměnami stejné, večeře výborné.

Další služby

Služby delegátky byly výborné, co jsme potřebovali jsme se dozvěděli nebo to paní delegátka zařídila.

Lubomír Myslík
30.09.2022
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Naprostá spokojenost

Krásná dovolená mezi mořem a horami v příjemném a klidném prostředí hotelu s rodinnou atmosférou.

Celkový dojem

Krásná dovolená mezi mořem a horami v příjemném a klidném prostředí hotelu s rodinnou atmosférou.

Poloha

Hotel je na velmi klidném místě. Pláž je snadno dostupná pěšky (asi 10 minut). Na písčitou pláž navazují skaliska, takže je tu i možnost šnorchlování mezi skalami.Z hotelu je krásný výhled na moře a na okolní hory. Přes olivový háj je možné dojít do Plakias (asi 2 km). Na výlety do vzdálenějšího okolí jsme využívali auto z půjčovny.

Ubytování

Jednoduše a prakticky vybavený pokoj s terasou s výhledem na moře. Vybavení je sice starší, ale plně funkční. Úklid byl prováděn denně s vyjímkou neděle, výměna ručníků a povlečení každý 3. den. Personál hotelu byl příjemný a vstřícný.Jediná nepříjemnost jsou komáři. Protože se necítíme dobře v uzavřených klimatizovaných prostorách, raději jsme v noci trvale větrali a spali jsme pod moskytiérou, kterou jsme si přivezli z domova.

Stravování

Měli jsme objednaný pobyt s polopenzí. Časové rozpětí snídaně a večeře nám vyhovovalo, protože umožňovalo i pozdější návrat z výletů. Jídla byl po celou dobu dostatek. Snídaně byla formou studeného bufetu. Pečivo bylo vždy čerstvé. U snídaně nikdy nechyběl řecký jogurt a řecká specialita - třešně v sirupu. Večeře byla také formou bufetu, vždy byla k dispozici polévka a výběr z několika teplých jídel - masových i tepelně upravené zeleniny. Kromě toho byl k dispozici dostatek syrové zeleniny.

Další služby

Jednání cestovní kanceláře bylo vstřícné již od objednávání zájezdu. Svoz na letiště v Praze i transfer do hotelu byl bez problémů.Delegátka Lenka Tučková je velice příjemná a sympatická. Vždy ochotně poskytla potřebné informace a zařídila, co bylo třeba.Vzhledem k tomu, že jsme měli už z domova zajištěné půjčení auta, využili jsme jen jednu možnost fakultativního výletu do soutěsky Samaria. Výlet byl profesionálně připravený, vše perfektně navazovalo, organizace byla dokonalá.

Karel Dudáček
15.08.2019
7,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 6
dovolena splnila to,co jsme od ní očekavali

Pobyt v klidném prostředí,moře neskutečně čisté,hotel 350m od moře ,přístupová cesta neupravená,pro méně pohyblivé či hendikepované turisty není vhodná,ubytování a jídlo pro nenáročné klienty -my jsme byli spokojeni,okolní příroda ...

Celkový dojem

Pobyt v klidném prostředí,moře neskutečně čisté,hotel 350m od moře ,přístupová cesta neupravená,pro méně pohyblivé či hendikepované turisty není vhodná,ubytování a jídlo pro nenáročné klienty -my jsme byli spokojeni,okolní příroda nádherná.negativní dojem:V katalogu bylo uvedeno ,že slunečníky a lehátka u moře má hotel pro své klienty zdarma - tato informace byla mylná ,set 2 lehátka + slunečník za 6 euro , je možné instalovat i vlastní , je zde dostatek místa,což místní i turisté také využívali.

Poloha

okolní příroda nádherná ,umožňuje delší procházky po okolí,přístupová cesta k moři od hotelu k moři horší (asi 50m z celkové vzdálenosti 350m ),pláž písčitá a čístá ,opravdu udržovaná (ani cigaretové nedopalky v písku nebyly - slunečníky mají namontované popelníky) moře neskutečně čisté ,způsobené tím ,že zde vane vítr výhradně od pevniny do moře (severní),zatímco na severu Krety velké vlny,zde moře naprosto klidné.

Ubytování

v popisu hotelu stojí = pokoje s výhledem na moře,některé však mají výhled jen do bujné vegetace, rostoucí těsně před balkonem,což může pokazit jinak dobrý dojem s ubytováním které odpovídá **+,výměna ručníků a povlečení každý 3 den

Stravování

stravování na hotelu odpovídající kategorii hotelu,taverny u moře fungují pouze do večerních hodin ,než se setmí.

JAROSLAV BADIN
02.10.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Splnilo naše očekávání

Velmi dobrý, počasí ( vítr jenom první a poslední den) vyšlo lépe než jsme počítali. Polopenze nám umožňuje celodenní volný pobyt podle našeho plánu, přičemž snídaně a večeře je zajištěna. Služby, zajištění půjčení auta a jeho vrácení, ...

Celkový dojem

Velmi dobrý, počasí ( vítr jenom první a poslední den) vyšlo lépe než jsme počítali. Polopenze nám umožňuje celodenní volný pobyt podle našeho plánu, přičemž snídaně a večeře je zajištěna. Služby, zajištění půjčení auta a jeho vrácení, velmi vstřícné. Celkový dojem - splnili jsme si vše co jsme si naplánovali.

Poloha

V místě jsme již byli a tak jsme věděli kam jedeme. Milé bylo, že se nic v místě nezměnilo k horšímu, naopak vstup na pláž Amoundi byl lépe upraven, v místě čisto a obvyklé služby ( WC, sprchy, občerstvení) v místě dostupné.

Ubytování

Standardní vybavení hotelu ve vybrané kategorii, celkový stav vybavení pokoje odpovídal obvyklé úrovni ve srovnání s jinými místy, která jsme navštívili. Mírné nedorozumění s termínem provádění a kvalitou úklidu pokoje. ( v 9,00 přišla paní, že bude uklízet, domluvili jsme se, že to teď nením vhodné, navrhla jiný termín v 15,00 hod, což jsme akceptovali, ale nepřišla nakonec uklidit vůbec. Informovali jsme o stavu delegátku, pak to již probíhalo bezproblému.

Stravování

Snídaně i večeře v hotelu nám velmi vyhovovali ( výběr i množství), snad jenom káva v hotelu by mohla být v poněkud lepší kvalitě. Protože jsme cestovali po jižním pobřeží místní taverny jsme nenavštívili.

Další služby

Velmi vstřícná, poradila nám při půjčení vozu, prohlédla naši smlouvu a potvrdila nám, že je vše OK.Problém s úklidem vyřídila okamžitě, následující den bylo vše vpořádku.

Svatopluk Rozehnal
30.09.2018