LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - VENUS BEACH

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,5
2 hodnocení
8
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
9
OKOLÍ
8
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Moře, hory, bazén, místní lidé => Pohoda

Nádherná dovolená, umocněná faktem, že jsme byli na Krétě poprvé. Tamní příjemná atmosféra v nás zůstává i po návratu domů, resp. do pracovního procesu. Drobné nedostatky v oblasti stravy byly výrazně kompenzovány pěknou lokalitou a ...

Celkový dojem

Nádherná dovolená, umocněná faktem, že jsme byli na Krétě poprvé. Tamní příjemná atmosféra v nás zůstává i po návratu domů, resp. do pracovního procesu. Drobné nedostatky v oblasti stravy byly výrazně kompenzovány pěknou lokalitou a příjemným personálem. Především barman u bazénového baru byl skvělý, dle směru větru doporučoval místa ke koupání a posílal nás na výlety do turisty málo obsazených míst. Na 6 z 10 dní jsme měli půjčené auto, které se hodí především k výletům do hor a na jižní pobřeží. Místní autobusová doprava na severním pobřeží ale funguje také dobře, autobusy jsou klimatizované, jezdí každých 15-20 min a nejsou drahé (z hotelu do Chanie za 2,20 Euro).

Poloha

Hotel je umístěn velmi prakticky. Hned u hotelu je místní supermarket (otevřen denně 7:00 - 24:00), bankomat a zastávka autobusu. Nedaleko je nájezd na rychlostní komunikaci, ta naštěstí u hotelu není slyšet. Trochu nevzhledný je vedlejší pozemek (za zmíněným supermarketem), za to ale hotel asi nemůže. Oproti plážím v nedalekém Platanias nebo Agia Marina byla pláž u hotelu i v nejvyšší sezóně takřka liduprázdná.

Ubytování

Jednoduché a nevelké pokoje, jsou však čisté a mají ledničku :-). Doporučuji vzít si rozdvojku, v našem pokoji byla jen jedna zásuvka a při 2 telefonech a zařízení proti komárům se docela hodila. Hotelový bazén je čistý a denně udržovaný. O baru a barmanovi již řeč byla :-). Přístup na internet je díky rychlosti takřka nepoužitelný, ale při dovolené to pro nás nehraje významnější roli. Díky datovému roamingu je tato nevýhoda ještě méně významná.

Stravování

Největší slabinou pro nás byly naprosto jednotvárné snídaně, po pár dnech už se špatně vybíralo. Večeře sice nebyly o moc bohatší, ale hlavní sortiment byl každý den jiný, tak to bylo fajn. Večeře formou bufetu nám navíc dost vyhovuje. Jinak taveren je na ostrově nespočet a jsou i ve vnitrozemí u menších silnic. Všude jsme byli spokojeni s jídlem i obsluhou.

Další služby

S delegátkou jsme měli v úvodu pobytu příjemné a praktické setkaní, dále již nebylo třeba nic řešit. Auto jsme měli objednané už z domova a vše proběhlo bez problémů.

Jindřich A.
22.08.2018
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Vydařená dovolená

Hotel a vybavení velmi dobré. Personál úžasný. Okolí příjemné, možnost perfektních procházek po pláži a výletů (třeba silničním vláčkem).

Celkový dojem

Hotel a vybavení velmi dobré. Personál úžasný. Okolí příjemné, možnost perfektních procházek po pláži a výletů (třeba silničním vláčkem).

Poloha

Žádná vada, jen ručníkáři u hotelového bazénu. Cesta k moři by mohla být trochu lépe upravená.

Ubytování

Neočekávali jsme luxus a standard tohoto hotýlku je naprosto uspokojivý. Když se připočte milý personál, je to fajn.

Stravování

Jediná drobná vada, úplně zbytečná: Když se hotel zaplnil, děvčička v jídelně nezvládala doplňovat ani jídlo ani nádobí a příbory; byla na to sama samotinká. Občas tam postávali bezradní strávníci.Na všechny chyby ale zapomenete, dáte-li si pití u baru, který přiléhá k hotelu, k bazénu i k jídelně. Ten člověk tam je mimozemšťan.Na zemi jsme takového ještě nepotkali. Úžasný.

Další služby

Deset hvězdiček nedáváme jenom proto, že jsem služeb moc nevyužili.

Jura
13.08.2018