VRITOMARTIS    hotel - recenze

Recenze

9,7
3 hodnocení
9,7 Ubytování
9,7 Služby
9,7 Okolí
9,7 Stravování
Řazení
10
Skvělá dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
14 dní strávených v resortu Vritomartis na Krétě nelze hodnotit jinak než slovy ...
Celkový dojem
14 dní strávených v resortu Vritomartis na Krétě nelze hodnotit jinak než slovy perfektní dovolená. Hotelu nelze vytknout jedinou chybu. Ubytování (byli jsme v bungalovech) bez problémů, vše fungovalo, čistota vzorná. Strava výborná (polopenze). Personál velice ochotný, příjemný, snaživý, ihned vše řešil. Vzhledem k zaměření hotelu - naturistický resort - vše velice dobře vyřešeno, takže nastavená pravidla hotelu zaručují decentnost a zároveň uvolnění. Nudistická pláž příjemná svoji velikostí, nepřeplněná, takže poskytuje pohodovou atmosféru. Pláž je oblázková (vhodná obuv do vody), voda čistá. V kterýkoliv denní čas jsou k dispozici lehátka a slunečníky (2 lehátka a slunečník na celý den 7,5 euro). Hotel pořádá výlety, ale ty jsme nevyužili, dali jsme přednost individuálnímu cestování. Vhodné mít půjčený automobil, což má většina návštěvníků resortu. Tady ale pozor, musíte mít kreditní kartu! Běžnou embosovanou platební kartu půjčovna odmítla. Kdo nikdy nenavštívil naturistický resort a této zkušenosti se obává, tak hotel Vritomartis je přímo ideální pro získání této zkušenosti. Nebude zklamán.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Miloš, 27.08.2017
10
Nudi dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Velice příjemná červnová dovolená umocněná příjemným personálem a vynikající ...
Celkový dojem
Velice příjemná červnová dovolená umocněná příjemným personálem a vynikající stravou. U hotelu pěkný bazén. Cesta k moři cca 1 km byla pro nás příjemná procházka (možnost i autobusové dopravy). Nudistická pláž vybavená barem a slunečníky s lehátky (7 €), čistá s průzračnou vodou. My chodili trochu stranou na "naši" malou plážičku. Ve 2 km vzdálené vesničce se dá nakoupit i popít. Podnikli jsme i výlet lodí podél pobřeží na nudipláž Sweet Water. Protože jsme měli v cestovní smlouvě zajištěn i odvoz do a z hotelu vše proběhlo bez problémů. Pokud to půjde pojdeme i v roce 2017
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Plzeňáci, 31.10.2016
9
Naturistická dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolení byl vynikající. Pláž nádherná, moře čisté. Ubytování a ...
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolení byl vynikající. Pláž nádherná, moře čisté. Ubytování a strava na nejvyšší úrovni. Delegáta jsme viděli pouze na letišti při příletu do Chanie. Jediný malý zádrhel v rámci jinak vynikající dovolené byl v tom, že na poukaze na dovolenou bylo napsáno, že transfer z letiště a na letiště je zajištěn. To však nebyla pravda, neboť dva dny před odletem jsem volal delegátce a ta mi sdělila, že taxík si musím objednat sám. To byl jediný nedostatek, ale jinak dovolená proběhla k mé spokojenosti.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Milan Krajíček, 03.08.2016

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour