ZAFIRI   studia a apartmány - recenze

Recenze

8,8
19 hodnocení
8,8 Ubytování
8,8 Služby
8,8 Okolí
8,8 Stravování
Řazení
1 2 3
10
Moc jsme si užili pohodovou atmosféru
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolená v Řecku - tentokrát v Paleochoře na Krétě - s Viamare jako vždy pohodová a ...
Celkový dojem
Dovolená v Řecku - tentokrát v Paleochoře na Krétě - s Viamare jako vždy pohodová a bez problémů. Transfer z/na letiště bez problémů a na čas. Výlety jsou v nabídce 2, oba do soutěsek, nabídku jsme nevyužili. Je zde možnost "po vlastní ose" z Paleochory cestovat loďkou na západní výběžek Kréty - Elafonissi, což připomíná barvou moře a písku Karibik.Moc jsme si užili pohodovou atmosféru přímořského letoviska Paleochora i výbornou kuchyni zdejších taveren, tradiční pohostinnost Řeků a také krásnou písčitou pláž, můžeme jen doporučit!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Šárka, 28.08.2017
10
Dovolená na jedničku
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Paleochora je úžasné městečko s typicky řeckou malebnou atmosférou. Průzračné moře, ...
Celkový dojem
Paleochora je úžasné městečko s typicky řeckou malebnou atmosférou. Průzračné moře, čisté pláže (písečná i kamenitá). Místní lidi jsou velice vstřícní a ochotní. Pokud hledáte dovolenou bez diskotékových barů a moderovaných hlučných animací od CK a tedy klid, pohodu, romantické večerní procházky, posezení v tavernách (je jich spousty, večer i u živé muziky), západy slunce, koktejly i jídlo na pláži (doporučujeme plážovou restauraci Veggera), pekárnu, cukrárny se super zmrzlinou, supermarkety (kde seženete vše potřebné) i pár butiků…. tak je Paleochora to pravé. Organizace celé dovolené a služby od CK Viamare super. Delegátka Zdenka opravdu člověk na svém místě, znalá místních tradic a zvyků. Ocenili jsme, že nás ale do žádných akcí/výletů nenutila ale informovala dostatečně. Víte kde je kancelář, máte její ČR mobil, informace i mapy na nástěnce v hotelu. V případě zájmu/potřeby víte kam jít/volat. Když nechcete, užijete si soukromí. Zafiri ubytování příjemné. Apartmán vybavený vším co potřebujete (linka s nádobím, hrnce, varná konvice atd a dokonce i maličkosti jako jar, houbičky, utěrky, kolíčky… , dokonce i malá myčka na nádobí, TV). Velice čistý. Koše vynáší každý den, pravidelně mění povlečení i ručníky. Klimatizace za poplatek 5 EUR/den. Akorát slibovanou wifi jsme chytili na pokoji asi jen 1 den :-) Ale vystačili jsme si i s daty. Personál hotelu příjemný- usměvavý, na recepci se domluvíte anglicky. Moc doporučujeme a velice rádi se sem znova vrátíme :-)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dana a Jan Marvan, 26.08.2017
10
Všem doporučuji
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Kréta je moc hezké místo na dovolenou. Krásně čisté moře, v okolí nádherné pláže. ...
Celkový dojem
Kréta je moc hezké místo na dovolenou. Krásně čisté moře, v okolí nádherné pláže. Ubytování v Zafiri bylo pěkné, domácí byli moc milí lidé. Naše delegátka velice vstřícná, ochotná. Všem doporučuji.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jitka, 15.08.2017
9
Vydařená dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem ze studia (pokoj č.16) Zafira v termínu od 22.7.-2.8.2017 hodnotím ...
Celkový dojem
Celkový dojem ze studia (pokoj č.16) Zafira v termínu od 22.7.-2.8.2017 hodnotím velmi kladně.Pokoj byl čistý, kuchyňka nadstandardně vybavena i mini myčkou, kterou jsme nevyužili. Vynesení odpadků probíhalo každý den, výměna ručníků a povlečení vždy po 4 dnech, koupelna čistá, oproti řeckému standardu z jiných studií velmi pěkně řešená. Jediné mínus hodnotím terasu, kdy výška zástěny dosahuje cca do 1,6 m a tak vidíte k sousedům a oni k Vám (sousedi byli z obou stran).Výhled do stěny domu, který je nalepen přímo k Zafiri, majitelé se snaží aspoň terasu vyzdobit.Velká výhoda je kousek k písečné pláži a supermarketu, kde nakoupíte opravdu vše. Delegátka paní Zdeňka Kováříková je úžasná, je vidět, že práce jí baví a je schopna odpovědět jakýkoliv dotaz, nic není problém.Majitelé moc milí.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva T., 10.08.2017
8
Pohodová dovolená
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Pohodová dovolená, ubytování v přízemí v Zafiri není žádná výhra,balkony umístěné ...
Celkový dojem
Pohodová dovolená, ubytování v přízemí v Zafiri není žádná výhra,balkony umístěné mezi dvě budovy zamezí jakýkoli výhled kromě výhledu na nebe. Možná v patře by to bylo lepší. Jinak pokoj a vybavení klasicky řecké tedy až na to ,že máte k dispozici myčku na nádobí?! úžasná zbytečnost, obyčejný ventilátor by mi udělal větší radost.Velké plus je blízkost pláže, další výhodou jsou dva supermarkety ve kterých se dá koupit vše potřebné. Další plus je taverna Tři andílci s českou ženou majitele,pomůže s výběrem jídla poradí co ochutnat a nemusíte luštit anglicky menu.Možná ,že by nebylo na závadu udělat jídelák i česky přitáhlo by jim to možná další strávníky. Delegátka to je kapitola sama pro sebe, takovou úvodní informační schůzku jsem co jezdíme do Řecka nezažil. Informací o destinaci i ostatním byly maximální,naprostá spokojenost....
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Luboš Hrdlička, 07.08.2017
10
Nádhera
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Jsme opět nadšeni.Zafiri je vyborny pension za dobrou cenu.Uklid denne,vymena pradla ...
Celkový dojem
Jsme opět nadšeni.Zafiri je vyborny pension za dobrou cenu.Uklid denne,vymena pradla 2x. Delegatka Zdenka je mila a vzdy ochotna poradit.Plaž byla opet uuuzasna a i kdyz 3 dny foukalo tak vzadu za nudistama se to dalo. A od moře jsme dostali snad uplne vše:20-28 stupnů,vlny i rybníček na plavání.Jinak Paleochora je opravdu nádherná, klidná, prostě řecká a je tam spousta vybornych taveren z nichž opět chválím Tagelakia s českou spolumajitelkou Radkou. Doufám, že nám to opět příští rok vyjde a Paleochoru zase navštívíme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Radmila, 15.07.2017
8
Výhodná poloha
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Bez stravy, ubytování odpovídá ceně, tj pro klienty s průměrnými nároky.Výhodná ...
Celkový dojem
Bez stravy, ubytování odpovídá ceně, tj pro klienty s průměrnými nároky.Výhodná poloha, vzhledem k blízkosti pláže i centra městečka Paleochory.Moře výborné i pro děti (pláže krásné, písečné i v okolí).Dobré podmínky pro vlastní i organizované výlety (půjčovny v blízkosti). Při výletu na pláž Elafonisi v hlavní sezóně, je nutno počítat s davy turistů.Delegátka Viamare výborná.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiří, 04.07.2017
10
Zase jedna velmi vydařená dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Už několik let se do Paleochory každý rok vracím, protože je to úžasné místo. Letos ...
Celkový dojem
Už několik let se do Paleochory každý rok vracím, protože je to úžasné místo. Letos jsem bydlela v ZAFIRI č.13, ubytování bylo čisté, prostorné, vybavené vším potřebným, úklid probíhal standardně vč. výměny ložního prádla i ručníků. Studio je v přízemí, v klidné části města, z částí "své" terasy jsem viděla na moře na písečné části pláže, z druhé části jsem viděla pevnost nad Paleo.Delegátka Zdeňka je člověk na svém místě, po letech kdy jí znám, není co vytknout, lze jen chválit a chválit .... a VIAMARE přát co nejvíce takových delegátů :-)Takže závěrem - zase jedna velmi vydařená dovolená.Možná jen námět k zamyšlení nad příplatkem za neobsazené lůžko : chápu, že ubytování typu studio je prioritně určeno a kalkulováno na plnou obsazenost. Avšak v dnešní době "singles" by stálo za úvahu - třeba formou jednoho z bonusů za včasnou rezervaci - tuto "pokutu" odpustit či alespoň zredukovat.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petra Neubauerová, 26.06.2017
1 2 3

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour