Recenze - AFRODITÉ

Zobrazit ubytování
9,3
7 hodnocení
9,6
UBYTOVÁNÍ
9,6
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
8,4
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Báječná dovolená

Na konci sezony, v nabízeném posledním termínu od 14.9. do 25.9. 2018, jsme prožili dovolenou na ostrově Kythira ve středisku Kapsali. Je to místo, které naprosto odpovídalo naší představě aktivní i odpočinkové dovolené a cítili jsme se ...

Celkový dojem

Na konci sezony, v nabízeném posledním termínu od 14.9. do 25.9. 2018, jsme prožili dovolenou na ostrově Kythira ve středisku Kapsali. Je to místo, které naprosto odpovídalo naší představě aktivní i odpočinkové dovolené a cítili jsme se tam báječně. Vzhledem ke konci sezony již některá místa nebyla přístupná veřejnosti ( např. jeskyně Agia Sophia Milopotamos ), ale přesto jsme viděli plno krásných a příjemných míst.Na ostrově jsme také potkávali místní obyvatele, kteří jsou velmi milí a vstřícní.

Poloha

Pro nás vybrané středisko Kapsali bylo tou nejlepší volbou pro odpočinek i pro poznávání okolí i ostrova Kythira. Okolí bylo vhodné k vycházkám, moře teplé a pláž částečně písčitá se slunečníky a částečně oblázková bez slunečníků. Bonusem byl výhled na hrad a Choru, zvláště večer, když byl hrad nasvícen.

Ubytování

S ubytováním jsme byli moc spokojeni. Pokoj byl sice menší, ale s velkým, zastřešeným balkonem, ze kterého byl nádherný výhled na záliv a Choru s hradem. O úklid a výměnu ručníků a povlečení bylo také postaráno, jediným drobným mínusem byla nefunkční síť proti komárům. To jsme však, vzhledem ke konci sezony a absenci komárů, neřešili. Tímto chceme poděkovat majiteli studií i a zvláště ještě Viamare za výběr ubytování a splnění mého přání.

Stravování

Jelikož byl pobyt bez stravy, využívali jsme nabídky taveren jak v Kapsali a Choře, tak i na různých místech ostrova a vždy jsme byli moc spokojeni. K nákupu pečiva a snídaní jsme využili místí obchod ( kde také byl znát konec sezony ), na větší nákup jsme si zajeli autem do lépe zásobených obchodů v okolí. V Kapsali jsme několikrát poseděli v místní cukrárně, kde nám moc chutnalo a kde byla velmi příjemná obsluha.

Další služby

S naší delegátkou jsme byli velmi spokojeni. Při pronájmu auta se vyskytl technický problém, který nám velmi rychle a ochotně pomáhala s autopůjčovnou řešit. Paní Kláro, ještě jednou díky! Výlety organizované již vzhledem ke konci sezony nebyly aktuální, ostrov jsme poznávali sami, půjčili jsme si na 5 dní auto. Na doporučení paní delegátky jsme poznali mnohá hezká místa, využili jsme i její doporučení i ohledně taveren a pláží.

Hájková Hana
14.10.2018
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 7
velmi příjemná dovolená, klidný a přitom aktivně strávený čas

velmi dobrý, příjemně prožitý čas, byli jsme velmi spokojeni

Celkový dojem

velmi dobrý, příjemně prožitý čas, byli jsme velmi spokojeni

Poloha

zajímavé, umožňuje dostatečné aktivity

Ubytování

hotel odpovídal očekávání (dobré vybavení apartmánu), velmi spokojení, velmi ochotný, vstřícný, příjemný a komunikativní majitel

Stravování

omezený výběr řeckých jídel v námi navštívených tavernách (zřejmě vzhledem ke končící sezóně)

Další služby

delegátka velmi dobrá, vstřícná, ochotnáhotel odpovídal očekávání (dobré vybavení apartmánu), velmi spokojení, velmi ochotný, vstřícný, příjemný a komunikativní majitelpronájem auta zcela bez problémů

Pavel Majerčík
16.09.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Skvělé ubytování, hezké a čisté městečko s obchody a restauracemi, nádherné koupání v čistém moři.

V Řecku jsme byli už 13-krát, toto byl jeden z nejlepších zájezdů..

Celkový dojem

V Řecku jsme byli už 13-krát, toto byl jeden z nejlepších zájezdů..

Poloha

Čisto a žádné odpadky ani na pláži, hezká příroda a památky..

Ubytování

Špičková kvalita, perfektní úklid i vybavení, denně úklid, několikrát měněné prádlo.Milý majitel i jeho personál.

Stravování

Měli jsme pobyt bez stravy. V místě navštíveny 3 restaurace, kvalita perfektní, jedna však s vyššími cenami.

Další služby

Delegátka byla velmi vstřícná a ochotná, perfektní služby.

Jaroslav Sládeček
17.08.2018
8,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Nezapomenutelné

Jedna z nejkrásnějších dovolených po řeckých ostrovech.Není příliš vhodná pro "plážové povaleče" a milovníky rušných středisek. Ocení však lidé toužící po klidu, romantice a milovníci přírody a historie. Propagaci pěší turistiky by si ...

Celkový dojem

Jedna z nejkrásnějších dovolených po řeckých ostrovech.Není příliš vhodná pro "plážové povaleče" a milovníky rušných středisek. Ocení však lidé toužící po klidu, romantice a milovníci přírody a historie. Propagaci pěší turistiky by si tento ostrov určitě zasloužil.

Poloha

Procestovali jsme velkou část ostrova a zdá se, že Kapsali je opravdu místo, které nikoho nezklame. Městskou písečnou pláž jsme nevyužívali i když v době naší dovolené byla téměř opuštěná (do 20 lidí). Až 2.týden zde zabudovávali slunečníky. Chodili jsme na oblázkovou pláž Sparagario (15- min). Zde jsme byli většinou sami a omezeně se zde našel i stín. Nefunguje místní doprava a tak je nutné zapůjčit auto. Silnice jsou úzké, ale byl minimální provoz. Zvládl by i méně zkušený řidič.Jiná situace asi bude v plné sezoně.Nádherná pláž je v Diakofti - stačí minimální konzumace v hotelu u pláže a lze využít lehátka.Ceny v místních restauracích jsou přiměřené a jídlo bylo vždy dobré. Dva obchody ve městě mají to nejpotřebnější - samoobsluha je lépe zásobená.Pěší turistika je třešničkou na dortu - cesty značené, nádherná místa a výhledy. Velice doporučuji cestu do Paleochori a z Mylopotamos k vodopádům- ale pokračovat dále údolím vodních mlýnů.Cesty jsou náročné s ohledem na teplotu, nezapomenout pití!! Zvládly to však i děti, které jsme potkli. Je možné využít i taxi do Kytheri (4e) a domů po značeném chodníku.

Ubytování

Prosté, jednoduché ubytování, ale perfektní čistota. Milý, příjemný a ochotný majitel.Měli jsme terasu přímo nad silnicí, ale večer jsme si užívali klidu a nádherných výhledů na moře a starý hrad nad Kapsali, protože zde byl minimální provoz. Byli jsme na začátku června, tak nevíme jak to vypadá v plné sezoně.

Stravování

Bez problému. Ceny normální.

Další služby

Delegátka příjemná, ochotná. Příliš jsme její služby nepotřebovali, ale na informační schůzce jsme se dozvěděli co jsme potřebovali.

Vinšová Marie
31.07.2018