Recenze - APHRODITE

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,5
24 hodnocení
9,7
UBYTOVÁNÍ
9,8
SLUŽBY
9,6
OKOLÍ
9
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
Příjemná dovolená v hezkém apartmánu Aphrodite

Ubytování bylo v prostorném a dobře vybaveném apartmánu - nádobí na vaření i stolování bylo čisté a dostačující. Koupelna (sprchový kout, umyvadlo a WC ) a kuchyňská linka - vše bylo čisté, beze stop po předchozích uživatelích s ...

Celkový dojem

Ubytování bylo v prostorném a dobře vybaveném apartmánu - nádobí na vaření i stolování bylo čisté a dostačující. Koupelna (sprchový kout, umyvadlo a WC ) a kuchyňská linka - vše bylo čisté, beze stop po předchozích uživatelích s dostatečným vybavením - mýdlo, saponát, houbička a hadřík na nádobí včetně utěrky. Denně byl prováděn úklid a za 11 nocí nám bylo vyměněno 3x povlečení, osušky s ručníky a utěrka na nádobí. Velmi ochotný majitel pan Yiannis Kalligeros byl téměř stále k dispozici, udržoval celý areál v čistotě a pečlivě se staral o přilehlou zahradu. Náš apartmán měl lodžii s výhledem do zahrady, která měla zajímavé řešení ve svahu se spoustou zeleně. Jedinou nevýhodou bylo ubytování bez stravování, dostačující by byly snídaně. Pláž je vzdálená cca 60m od apartmánů a je přístupná nejen po schodech, ale i po přilehlé komunikaci. Písečná pláž částečně s drobnými kamínky se slunečníky a lehátky byla udržována v čistotě, cena za užívání setu (slunečník +2 lehátka) byla 12€. Podél pláže je několik taveren, některé nabízely občerstvení již od rána. V tavernách nabízeli zejména tradiční řecká jídla, která nám velmi chutnala. Cestou z pláže do apartmánů bylo možné nakoupit ve dvou obchodech, které byly zásobovány ovocem zeleninou, potravinami i drogerií.Celkově jsme byli s pobytem spokojeni. Jediné co jsme postrádali, byly případné organizované výlety po zajímavostech ostrova.Delegátka Anička byla k dispozici a ochotně zajistila vše, co jsme potřebovali.

Poloha

viz výše

Ubytování

viz výše

Stravování

Ubytování bez stravování, byli jsme spokojeni s nabídkou v tavernách, vařili velmi chutně.

Další služby

viz výše

Nina Marková
05.10.2023
9,7
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
Dovolená na krásně zeleném ostrově.

Vybrali jsme menší letovisko Kapsali s nádherným ubytováním v Aprodité. Příjemný, prostorný a dobře zařízený apartmán, velmi pečlivý denní úklid. I když nás týden trápil mimořádně silný vítr s neustálými nárazy 90 km/hod., pláž je v zálivu ...

Celkový dojem

Vybrali jsme menší letovisko Kapsali s nádherným ubytováním v Aprodité. Příjemný, prostorný a dobře zařízený apartmán, velmi pečlivý denní úklid. I když nás týden trápil mimořádně silný vítr s neustálými nárazy 90 km/hod., pláž je v zálivu a vlnky byly velmi malé, na rozdíl od Ag. Pelagia, kde se koupat nedalo. Přes CK jsme měli půjčené auto s menším problémem, který nám pomohla vyřešit delegátka Anička, která byla klientům v Kapsali k dispozici na telefonu po celou dobu . Kythira je krásně zelený ostrov, velmi mile nás překvapil.

Poloha

Kapsali leží v krásném zálivu, výhled na kapličku a maják i na Choru je úchvatný.

Ubytování

Aprodité, apartmán č. 2 s výhledem na moře je úžasný, doporučuji.

Stravování

Stravovali jsme se sami v tavernách v Kapsali, výborné jídlo všude. Také na výletech jsme navštívili dost taveren, vždy jsme byli velmi spokojení.

Další služby

Autopůjčovna nám přivezla auto, kde jsme hned první den řešili poloodpadlý kus plastu u přední nápravy, který občas drhl o silnici. To nám pomohla vyřešit delegátka Anička. Auto jinak jezdilo velmi dobře, tak jsme si ho nechali i na další dny.

Zdeněk
17.09.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
Nádherná dovolená v Kapsali

V Afrodité už potřetí a opět super. Na řecké ostrovy jezdíme už řadu let, ale nikdy jsme nebyli třikrát na stejném místě. Nám se v Kapsali, jmenovitě v Afrodité na dvojce, moc líbí. Loni jsme s sebou měli jedenáctiletou vnučku, i ta byla ...

Celkový dojem

V Afrodité už potřetí a opět super. Na řecké ostrovy jezdíme už řadu let, ale nikdy jsme nebyli třikrát na stejném místě. Nám se v Kapsali, jmenovitě v Afrodité na dvojce, moc líbí. Loni jsme s sebou měli jedenáctiletou vnučku, i ta byla nadšená.

Poloha

Na malebnou pláž Sparagario jsme si první den zanesli slunečník, karimatky, ploutve atd a tohle objemnější vybavení jsme tam nechávali. Další dny už jsme na Sparagario přeplavávali s vodním vakem na zádech. Šnorchl rozhodně s sebou! Pěšky se dá dojít i do jeskyně Ag. Sofia, do Chory, ke klášteru ve skále, k starému mlýnu. Auto jsme měli půjčené na tři dny, pro nás zcela dostačující, protože jsme byli na Kythiře už potřetí. Půjčení nějakého dopravního prostředku k poznávání širšího okolí lze jen doporučit, Kythira je krásný ostrov.

Ubytování

Měli jsme apartmán s výhledem na moře. Sedět na terásce a jen tak pozorovat lodě, maják, kapličku, to je prostě paráda.

Stravování

O jídlo se musí každý postarat sám. Taverny OK, zmrzlina taky dobrá.

Další služby

Pečlivý úklid denně, o spokojenost hostů se stará sám majitel Janis, který je vždy nablízku.

Eva Skálová
07.09.2023
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Skvělá dovolená

S dovolenou na Kythiře jsme byli naprosto spokojeni. Letovisko Kapsali, byla velmi dobrá volba. Měli jsme pokoj č. 2 s výhledem na moře. Jediné co je nevýhoda, je rušnější ulice, ale to po jednom dni člověk nevnímá. Výhled na moře, maják, ...

Celkový dojem

S dovolenou na Kythiře jsme byli naprosto spokojeni. Letovisko Kapsali, byla velmi dobrá volba. Měli jsme pokoj č. 2 s výhledem na moře. Jediné co je nevýhoda, je rušnější ulice, ale to po jednom dni člověk nevnímá. Výhled na moře, maják, kostelík a hrad je… jedním slovem krása. Majitel Yanis velice milý, ochotný vstřícný. Afroditu v Kapsali můžeme jen doporučit.

Stravování

Vlastní

Andrea
17.08.2023
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Perfektní dovolená

Super dovolená na kouzelném místě

Celkový dojem

Super dovolená na kouzelném místě

Poloha

Malé útulné středisko se dvěma obchůdky.Ke krásné písčité pláži s pozvolným vstupem a k mnoha tavernám jen pár metrů.Pláž je v částečně kryté zátoce, takže minimum velkých vln.

Ubytování

Prostorný pokoj s vybavenou kuchyňkou a dostatečně prostornou koupelnou. K dispozici posezení pod slunečníky v zahradě za hotelem.Milý majitel k dispozici denně, úklid denně, každé tři dny výměna ručníků a lůžkovin.

Stravování

U pláže je mnoho taveren, kaváren a jeden grill house s výborným gyrosem.

Další služby

Výlety jsme nevyužili, auto jsme si zajistili sami.Slečna delegátka byla milá a poskytla nám všechny podstatné informace. Nebydlela v Kapsali, ale byla k dispozici na telefonu.

Michal Horák
17.08.2023