Recenze - AFRODITÉ

Zobrazit ubytování
9,4
9 hodnocení
9,7
UBYTOVÁNÍ
9,7
SLUŽBY
9,6
OKOLÍ
8,8
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Jeden z top řeckých ostrovů

Kdo si chce odpočinout od ruchu, ostrov Kythira je to pravé!

Celkový dojem

Kdo si chce odpočinout od ruchu, ostrov Kythira je to pravé!

Poloha

Krásný záliv, čistá pláž písečno-oblázková, pozvolný vstup do moře, klid, prostě balzám na duši!

Stravování

Vlastní, ale všude po tzv. kolonádě bylo plno příjemných a vynikajících taveren.

Jana D.
04.08.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Co více si přát

Klidné místo s nádherným zálivem a přírodou kolem. Taková místa se nyní vidí málokde. Moře klidné a čisté. Užili jsme si šnorchlování - to byla krása. Majitelé velmi vstřícní a příjemní lidé. Ubytování v nádherné terasovité zahradě. Jsme ...

Celkový dojem

Klidné místo s nádherným zálivem a přírodou kolem. Taková místa se nyní vidí málokde. Moře klidné a čisté. Užili jsme si šnorchlování - to byla krása. Majitelé velmi vstřícní a příjemní lidé. Ubytování v nádherné terasovité zahradě. Jsme velmi spokojeni a děkujeme za skvělou dovolenou.

Stravování

V okolních tavernách jídlo vždy dobře ochucené a výborné.

Marie
22.07.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Báječná dovolená

Na konci sezony, v nabízeném posledním termínu od 14.9. do 25.9. 2018, jsme prožili dovolenou na ostrově Kythira ve středisku Kapsali. Je to místo, které naprosto odpovídalo naší představě aktivní i odpočinkové dovolené a cítili jsme se ...

Celkový dojem

Na konci sezony, v nabízeném posledním termínu od 14.9. do 25.9. 2018, jsme prožili dovolenou na ostrově Kythira ve středisku Kapsali. Je to místo, které naprosto odpovídalo naší představě aktivní i odpočinkové dovolené a cítili jsme se tam báječně. Vzhledem ke konci sezony již některá místa nebyla přístupná veřejnosti ( např. jeskyně Agia Sophia Milopotamos ), ale přesto jsme viděli plno krásných a příjemných míst.Na ostrově jsme také potkávali místní obyvatele, kteří jsou velmi milí a vstřícní.

Poloha

Pro nás vybrané středisko Kapsali bylo tou nejlepší volbou pro odpočinek i pro poznávání okolí i ostrova Kythira. Okolí bylo vhodné k vycházkám, moře teplé a pláž částečně písčitá se slunečníky a částečně oblázková bez slunečníků. Bonusem byl výhled na hrad a Choru, zvláště večer, když byl hrad nasvícen.

Ubytování

S ubytováním jsme byli moc spokojeni. Pokoj byl sice menší, ale s velkým, zastřešeným balkonem, ze kterého byl nádherný výhled na záliv a Choru s hradem. O úklid a výměnu ručníků a povlečení bylo také postaráno, jediným drobným mínusem byla nefunkční síť proti komárům. To jsme však, vzhledem ke konci sezony a absenci komárů, neřešili. Tímto chceme poděkovat majiteli studií i a zvláště ještě Viamare za výběr ubytování a splnění mého přání.

Stravování

Jelikož byl pobyt bez stravy, využívali jsme nabídky taveren jak v Kapsali a Choře, tak i na různých místech ostrova a vždy jsme byli moc spokojeni. K nákupu pečiva a snídaní jsme využili místí obchod ( kde také byl znát konec sezony ), na větší nákup jsme si zajeli autem do lépe zásobených obchodů v okolí. V Kapsali jsme několikrát poseděli v místní cukrárně, kde nám moc chutnalo a kde byla velmi příjemná obsluha.

Další služby

S naší delegátkou jsme byli velmi spokojeni. Při pronájmu auta se vyskytl technický problém, který nám velmi rychle a ochotně pomáhala s autopůjčovnou řešit. Paní Kláro, ještě jednou díky! Výlety organizované již vzhledem ke konci sezony nebyly aktuální, ostrov jsme poznávali sami, půjčili jsme si na 5 dní auto. Na doporučení paní delegátky jsme poznali mnohá hezká místa, využili jsme i její doporučení i ohledně taveren a pláží.

Hájková Hana
14.10.2018
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 7
velmi příjemná dovolená, klidný a přitom aktivně strávený čas

velmi dobrý, příjemně prožitý čas, byli jsme velmi spokojeni

Celkový dojem

velmi dobrý, příjemně prožitý čas, byli jsme velmi spokojeni

Poloha

zajímavé, umožňuje dostatečné aktivity

Ubytování

hotel odpovídal očekávání (dobré vybavení apartmánu), velmi spokojení, velmi ochotný, vstřícný, příjemný a komunikativní majitel

Stravování

omezený výběr řeckých jídel v námi navštívených tavernách (zřejmě vzhledem ke končící sezóně)

Další služby

delegátka velmi dobrá, vstřícná, ochotnáhotel odpovídal očekávání (dobré vybavení apartmánu), velmi spokojení, velmi ochotný, vstřícný, příjemný a komunikativní majitelpronájem auta zcela bez problémů

Pavel Majerčík
16.09.2018