LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    další země >>

Recenze - KYTHERA GOLDEN SUN

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,2
3 hodnocení
8
UBYTOVÁNÍ
8
SLUŽBY
8
OKOLÍ
8,7
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
ubytování kousek od moře

pobyt na jednom z nejhezčích ostrovů, klid a málo lidí, milí lidé a dojem skutečného Řecka, podle mých představ

Celkový dojem

pobyt na jednom z nejhezčích ostrovů, klid a málo lidí, milí lidé a dojem skutečného Řecka, podle mých představ

Poloha

Agiu Pelagii mohu všem doporučit. KLidné místo s dosahem hezkých pláží v okolí.

Ubytování

Hezký pokoj, boční výhled na moře, úklid probíhal každý den včetně neděle. Příjemné byla i možnost posezení u stolečků v "atriu" domu, protože na balkon pokoje svítí dopoledne sluníčko. Takže možnost snídaně ve stínu.

Stravování

starvovali jsme se sami... řecká kuchyně je pro mě jednička, takže spokojenost

Další služby

Služby Viamare jako vždy na jedničku, počínaje objednávkou zájezdu u paní Martiny Klimšové až po služby delegáta Vaška Hemerky. Ještě jednou velké díky oběma, paní KLimšové za rady a pomoc při výběru dovolené a Vaškovi za jeho skvělé služby na místě. Byl vždy milý a ochotný pomoci, myslím, že je to opravdu člověk na svém místě.

Jindra
26.08.2019
8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 7
STRAVA 10
Klidná dovolená na krásném ostrově

Dovolená se vydařila, krásné počasí, moře a ostrov, který má co nabídnout, půjčení auta nezbytné. Nezapomenutelné koupání pod vodopády, hrady, pláže atd.

Celkový dojem

Dovolená se vydařila, krásné počasí, moře a ostrov, který má co nabídnout, půjčení auta nezbytné. Nezapomenutelné koupání pod vodopády, hrady, pláže atd.

Poloha

Agia Pelagia je klidné letovisko, s několika tavernami, kavárnami a cukrárnami. K dostání i pita gyros. Je tu jeden velmi dobře zásobený obchod se vším, chléb k dostání i večer, jedna zelenina a ovoce, jeden stánek s plážovými věcmi, dva krámky se suvenýry.Městská pláž písčitá se slunečníky za 10 e (sleva přes delegáta 8e) vč. vody, dostatek místa i pro vlastní slunečník. V pěším okolí letoviska jsou další pláže, většinou písečno-oblázkové se kamenným vstupem, lepší boty do vody, i červená pláž.Až na částečný výhled na skládku, občasný hluk ze sousední stavby a příjemný hlahol z blízkého dětského hřiště je zde klid.

Ubytování

Byli jsme ubytování v 1. patře, pokoj č. 6. Velikost pokoje dostačující, vybavení nadprůměrné - i žehlička s prknem, fén, konvice, lavor na mytí nádobí, houbička s mycím prostředkem na nádobí, tekuté mýdlo na ruce, lednice. Dostatek nádobí pro menší vaření včetně 1 plotýnky. Velká šatní skříň, tří židle vevnitř, taburet, velká pohodlná postel, zrcadlový stolek, noční stolky. Co chybělo byl stůl, ale nevadilo, snídali jsme v posteli :-). Balkon ráno zalit sluncem, nedalo se sedět, bylo vedro, odpoledne už stín. Výhled na moře, skládku materiálu, dětské hřiště, hotely a kopce. Nevýhoda je, že tam není žádné soukromí, sousedi jsou odděleny zídkou, ani ne po pas. Na balkoně sušák i s kolíčky, stolek a 2 židle. Pokoj asi není úplně dodělán, na dvou místech trčí zaslepené kabely, příprava na kuchyňský kout nezakrytá. Koupelna s prostorným sprcháčem s rantlem, tak neteče voda po celé koupelně. Celkem velká koupelna na řecké poměry. Ráno trochu ruší popeláři, ale dá se.

Stravování

Individuální.

Další služby

Delegát zprostředkoval půjčení auta, výlet s kapitánem Spirosem na ostrov Chytra.

Michala Novotná
04.08.2019
6,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 6
OKOLÍ 7
STRAVA 6
Pobyt na řecké Kythiře

Až na organizační zmatky s kufry při mezipřistání a s ubytováním po příjezdu pěkné zážitky

Celkový dojem

Až na organizační zmatky s kufry při mezipřistání a s ubytováním po příjezdu pěkné zážitky

Poloha

Pláž v míste Agia Pelagia neni nejhorsi, ale na ostrove je jich mnoho hezcich a proto doporucuji zapůjceni vozu na 3-5 dní.

Ubytování

Kvalita studií Golden Sun překvapivě vysoká, dobré vybavení kuchynského koutu a přístrojů, včetně žehlicky, fenu, varice, nádobí, i mycích prostředků na nádobí, velice jsme ocenili vysunovací síte proti komárum ve dverích balkonu. CK by však měla podávat bližší info o kvalite a velikosti postelí, zejména zda jsou oddelené nebo letiste, pro dvojice nemanzelů a zejména dvou mužů nevhodné malé letište pro dva, zejmena kdyz jeden chrápe.

Stravování

Delagát nám zprostředkoval snídaně ve vedlejším hotelu, coz byla další jeho zásluha o zlepšení kvality našeho pobytu. Jídla v místních restauracích jsou slušná, ale pro důchodce s 11 tisíci důchodu to rozhodně není, ceny jsou evropské.

Další služby

Uklid dobry takrka denne, vymena rucniku a prádla dostacující. Zprostredkovani vozu též v porádku. Ocenili jsme vynikající práci delegáta p. Hemerky, který zachranoval prusvihy, které napáchali jeho kolegové a vyřešil je uctyhodně. Je to clovek na svém miste. Naopak pracovník, který zvoral dispozice o našem odbavení včetně kufrů by měl být potrestán minimálně finančním postihem.

Lubomír Píša
23.06.2019