Recenze - PANTONIA

Zobrazit ubytování
9
6 hodnocení
7,7
UBYTOVÁNÍ
9,8
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
9
STRAVA
7,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 5
pěkné

pěkný

Celkový dojem

pěkný

Stravování

nemohu hodnotit, jezdíme bez stravování

radka
15.09.2022
8,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Řecko zkrátka miluju

Moc pěkná dovolená, ostrov turisty zatím nezahlcený. Během několika dnů jsme viděli pár skutečně krásných a téměř prázdných plážiček.

Celkový dojem

Moc pěkná dovolená, ostrov turisty zatím nezahlcený. Během několika dnů jsme viděli pár skutečně krásných a téměř prázdných plážiček.

Další služby

Delegátka Klára byla velmi ochotná, vypůjčeným autem jsme projeli prakticky celý ostrov. Lidé vesměs velmi vstřícní...

Jana
05.10.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
dovolená-Kythira 2018

Vrátila jsem se z dovolené z ostrova Kythira. Byla to úžasná dovolená na nádherném ostrově. Let letadlem byl z Prahy přes Kalamátu-cca 2,5 hod. a pak z Kalamáty na Kythiru-cca 35 minut. Mezipřistání jsme přečkali v letadle-letušky podávaly ...

Celkový dojem

Vrátila jsem se z dovolené z ostrova Kythira. Byla to úžasná dovolená na nádherném ostrově. Let letadlem byl z Prahy přes Kalamátu-cca 2,5 hod. a pak z Kalamáty na Kythiru-cca 35 minut. Mezipřistání jsme přečkali v letadle-letušky podávaly vodu-dalo se v pohodě přežít. Cesta zpět to samé. Na letišti nás očekávala příjemná delegátka Klárka, která se o nás ihned začala starat. Rozvoz byl až před studia a apartmány.Agia Pelagia je krásné městečko, kde je více pláží, moc se mi líbila červená pláž, ale pěšky se zvládlo dojít i na pláž Laggada. Je zde jeden supermarket, kde nakoupíte od chleba vše až po drogérii, cokoliv-a jsou zde velmi milí. Hned vpravo vedle je paní, která prodává ty nejúžasnější broskve a nektarínky, rajčata, hroznové víno, okurky........ Jsou zde také dvě cukrárny-výborná baklava, frapé káva, dále jsou tu samozřejmě restaurace, kde se dá ochutnat řecké jídlo-ryby, musaka, mořské potvůrky. A na konci restaurací směr molo vaří nejlepší řeckou kávu. Já si ráda dávala double za 2 E.Z mola je krásný výhled na moře, kdy večer bliká maják. Dá se zde i v pohodě posedět-jsou zde lavičky. Moře je neskutečně čisté, ráda jsem šnorchlovala. Ubytování bylo v penzionu Pantonia-v přízemí, bylo vidět na moře, večer se dalo hezky posedět na terase. Úklid byl prováděn pouze v úterý a v pátek, to by mohlo být lepší, častější-obzvláště vynášení košů. Jinak čisto. Plně vybavená kuchyňka, lednice k dispozici, ve skříni funkční sejf/zdarma. K dispozici strojek na komáry, v oknech síť na hmyz. V tuto dobu nás tam zlobily vosy.Delegátka Klárka, velice milá a okamžitě řešila problémy klientů-velmi chválím.Celkově dovolenou hodnotím velmi kladně, odpočinula jsem si-a zřejmě ráda znova tento krásný ostrov navštívím.

Ubytování

asi by bylo vhodné vynášet častěji odpadkové koše

Stravování

vlastní

M.K.
15.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
ostrov mých snů - hledala jsem tři roky - VAŠE CK mi splnila sen, díky

Kythira je nádherný ostrov, moře má všechny odstíny modré a je průzračné a čisté bez "vlasů", divoká příroda je zastoupena všemi druhy rostlin od zakrslých zelených keřů po barevné kaskády okrasných květin, oblast kde jsme byli ubytovaní ...

Celkový dojem

Kythira je nádherný ostrov, moře má všechny odstíny modré a je průzračné a čisté bez "vlasů", divoká příroda je zastoupena všemi druhy rostlin od zakrslých zelených keřů po barevné kaskády okrasných květin, oblast kde jsme byli ubytovaní je krásné klidné letovisko s pozvolným vstupem do moře. Vyberete si pláž dle vaší chuti a nálady přes pisečnou po oblázkovou.Pokud si zapůjčíte motorky nebo auto projedete celý ostrov a objevíte další pláže, které připomínají Karibik, nikde nenarazíte na znečištěné moře. Kdo si ještě vybírá dovolenou a miluje řecké ostrovy jako my VŘELE DOPORUČUJI, ale ten kdo má rád rušné a komerční prostředí s bazény,reprodukovanou hudbou, tak to tu nenajde.

Poloha

300 metrů od ubytování pláž- písečná, navazuje oblázková a pokud jste ochotni procházce, tak objevíte další pláže s pískem, oblázky

Ubytování

ubytování perfektní, denně uklizeno, výměna ložního i koupelného prádla

Stravování

my cestujeme bez stravy nebo maximálně se snídaní, rádi ochutnáváme řecké speciality a národní jídlo

Další služby

Co se týče paní delegátky Kláry ochotnějšího a příjemnějšího člověka na této pozici jsme nepoznali, vždy usměvavá a připravená pomoci.

Jana Princová
06.08.2018