LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - ROMANTICA HOTEL

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,5
1 hodnocení
8
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
9
OKOLÍ
7
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 7
Dovolená přesně podle našich představ

Upřednostňujeme klidnou (ve smyslu množství turistů), ale aktivní dovolenou, objevování nových míst ve středomořském rytmu s vychutnáváním řecké kuchyně. Přesně to Kythira nabízí: Nepřeplněné pláže, množství míst k navštívení, přírodu, ale ...

Celkový dojem

Upřednostňujeme klidnou (ve smyslu množství turistů), ale aktivní dovolenou, objevování nových míst ve středomořském rytmu s vychutnáváním řecké kuchyně. Přesně to Kythira nabízí: Nepřeplněné pláže, množství míst k navštívení, přírodu, ale i trochu historie. V září po hlavní sezoně navíc všude prázdno (což s sebou ale nese i nevýhodu, že některá místa mohou být již zavřená nebo nabídka služeb omezené), ale stále krásné počasí a opravdu teplé moře. Přestože v září je vše vyprahlé (a vodopády jsou bez vody), ostrov působil stále zeleně.Kythiru nelze objevovat bez auta a bot na chození, pak ale nabídne tolik možností, že během jedné návštěvy je nelze vyčerpat. A oslavy svátku Panny Marie Myrtového keře (Panagia Myrtidiotissa) přímo v Agia Panagia byly neobvyklým zpestřením.

Poloha

Hotel je "tak akorát" od centra Agia Pelagia: Neruší hluk od taveren a barů, cesta na pláž nebo do taverny přitom zabere jen pár minut. Celkově je Agia Pelagia (v termínu posledního zájezdu v září) ospalé klidné místo, přímo stvořené k odpočinku. Pro někoho může být překážkou to, že "všude je do kopce".

Ubytování

Hotel Romantica je řecký hotel se vším, co k tomu patří a přestože drobné problémy by se našly, žádný z nich nebyl zásadní. A více než vyváženo "domáckým prostředím", ochotným personálem a dobrým úklidem.

Stravování

Přestože nabídka byla každý den skoro stejná, byla současně dostatečně široká jak ve slaném (šunka, sýr, vajíčka...), tak ve sladkém (palačinky, bábovka...), takže rozhodně nebyl problém si vybrat. Prostory pro snídani jsou poměrně malé, v případě větší organizované skupiny proto bylo potřeba počkat na uvolnění místa.

Další služby

Servis poskytovaný delegátkou (Klára Jones-Newton) byl výjimečný, s tak velkou ochotou nabídnou informace, zajistit co je potřeba, a řešit případné problémy s možností osboního setkání každý den jsme se zatím myslím nikdy nesetkali.

Honza
04.10.2018