AGIOS NIKITAS HOTEL   hotel - recenze

Recenze

8,9
15 hodnocení
8,9 Ubytování
8,9 Služby
8,9 Okolí
8,9 Stravování
Řazení
1 2
9
Spokojenost, pěkné vzpomínky
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Dovolená na Lefkadě v klidném městečku Agios Nikitas je další krásné místečko v ...
Celkový dojem
Dovolená na Lefkadě v klidném městečku Agios Nikitas je další krásné místečko v Řecku, které ve mně i mojí rodině zanechalo pěkné prožitky a vzpomínky, hlavně bylo v místě čisté a průzračné moře, které mělo i nádhernou barvu a pár dní nám předvedlo i pěkné vlnky (pěkně jsme si zaskákali).Hotel měl dobrou polohu, blízko moře i hlavní ulice s obchůdky i tavernami. Apartmán byl čistý s každodenním úklidem a výměnou ručníků (stravu jsme měli vlastní), vybavení kuchyňky pro dovolenkové vaření bylo dostatečné, vše funkční. Paní majitelka hotelu byla velmi milá a ochotná. Velmi chválíme delegátku Kláru, která nám ochotně vše vysvětlila a poradila. Na její doporučení jsme jeli na výlet lodí z Nidri okolo ostrůvků. Na tento výlet s několika koupáními přímo z lodi a dobrým řeckým obědem budeme dlouho vzpomínat, nádhera.Děkujeme za pěkný pobyt a pohodovou dovolenou, dobrou organizaci CK a věříme, že se na tato krásná místa ještě někdy vrátíme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana, 24.08.2017
10
Nádherná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolená na ostrově Lefkáda byla jednou z nejkrásnějších v Řecku. Středisko Agios ...
Celkový dojem
Dovolená na ostrově Lefkáda byla jednou z nejkrásnějších v Řecku. Středisko Agios Nikitas za mě nejlepší volbou pro ubytování. Mnoho krásných pláží v docházkové vzdálenosti, úžasná řecká atmosféra a oproti ostatním městečkům nebylo přeplněno davy turistů. Hotel Agios Nikitas splnil veškerá očekávaní. Prostorné apartmány s terasou, každý den důkladný úklid i výměna ručníků. Vybavení odpovídalo řeckému standardu a úplně stačilo. Delegátku Kláru musím rovněž moc pochválit. Velmi ochotná, milá, komunikativní. Doporučila nám výlet lodí, (zapomenuté ostrovy okolo Lefkády) na který budeme dlouho vzpomínat. Celkový dojem z dovolené předčil naše očekávání a určitě se sem ještě jednou vrátíme. Děkujeme!!!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Helena, 30.07.2017
10
Ubytovanie vynikajúc
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
So službami cestovnej kancelárie sme boli veľmi spokojní. Stretli sme sa s veľkou ...
Celkový dojem
So službami cestovnej kancelárie sme boli veľmi spokojní. Stretli sme sa s veľkou ochotou podávať informácie.Stravu sme mali podľa vlastného výberu, ubytovanie vynikajúce, prádlo (uteráky, posteľná bielizeň) a čistota na vysokej úrovni, tiché prostredie, personál príjemný. S delegátkou sme absolvovali jeden výlet loďou - spokojní (ďalšie výlety s delegátom ani neponúkala). More nádherné, čisté, pláže tiež. Taký náš postreh. Možno by bolo dobré, keby cestovná kancelária zabezpečila aj nejaké výlety autobusom s delegátom. Miestna autobusová doprava nie je prispôsobená turistom a navyše v autobuse sa nič nedozviete. Ostrov bol preplnený, križovatky upchaté, cesty úzke, zdalo sa nám nebezpečné cestovať autom. Myslíme, že na mikrobus by sa vždy našiel dostatočný počet turistov a bolo by to aj s nejakým výkladom. Toto nám tam chýbalo. Inak sme boli spokojní. Ďakujeme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Česnek, 25.07.2017
10
Vše bylo úžasné, naprostá spokojenost.
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Vše bylo úžasné, naprostá spokojenost. Byli jsme zde již dvakrát, hotel bezva služby ...
Celkový dojem
Vše bylo úžasné, naprostá spokojenost. Byli jsme zde již dvakrát, hotel bezva služby - nadstandard. Delegátka skvělá.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
KAREL JUNEK, 16.07.2017
10
Spokojená dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Na Lefkádě jsme již po několikáté bez jakýchkoliv problému.Ubytování super, úklid až ...
Celkový dojem
Na Lefkádě jsme již po několikáté bez jakýchkoliv problému.Ubytování super, úklid až nadstandard, není co vytknout, akorát by mohlo Viamare dohodnout apartmány ve spodní části 506 a ten vedle pro českou klientelu. Jinak si na Lefkádě najdete pláže kde po sobě šlapete a i pláže kde jste pomalu sami.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vladislav, 10.07.2017
8
Klidná lokalita
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Pláže jsou zde krásné, dlouhé, takže si každý najde svoje místečko. Vesnička Agios ...
Celkový dojem
Pláže jsou zde krásné, dlouhé, takže si každý najde svoje místečko. Vesnička Agios Nikitas je poklidná. Celkem velký výběr taveren. Pár obchůdků s potravinami (jen trochu dražší), suvenýry a všemi důležitými potřebami. Moře je krásně čisté a průzračné. Na pláže doporučuji uzavřenou obuv. V kamíncích se boří nohy až po kotníky, špatně se v tom chodí. Většina lidí boty do vody nepoužívá, ale určitě doporučuji si je brát. Jednak jsou zde i ježci a také sem tam pěkně ostré kameny. Já si je jednou nevzala a musela jsem pak na šití nohy. Nic příjemného. Určitě doporučuji na gyros zajít do taverny "To Staki" na Google jsem přidala i fotografii. V hotelu Agios Nikitas jsme měli studio bez stravy, takže nemůžu hodnotit jídlo. Pokoj byl pěkně zařízený. Jen na něm nebyla houbička na nádobí ani jar a utěrka. Úklid byl každý den. Doporučuji zapůjčit skútr nebo auto a podívat se kolem ostrova. Je to krása. My měli skútr na 1 den za 15 €.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Gabriela, 27.06.2017
7
Nádherně čisté moře a pláže
7 Ubytování 7 Služby 7 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Nádherně čisté moře a pláže.Velmi ochotná delegátka.Ubytování skromné, ale čisté. ...
Celkový dojem
Nádherně čisté moře a pláže.Velmi ochotná delegátka.Ubytování skromné, ale čisté. Každodenní úklid. Čistý areál hotelu. Milý personál hotelu.Pokoj 504 bez výhledu na moře, v červnu chladný, vůbec do něj nesvítí sluníčko, stíní okolní zástavba a balkon nad pokojem. Vybrala bych jiný pokoj nebo lépe jiné ubytování, se zahradou, výhledem na moře.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Růžena, 19.06.2017
9
Klidná a nádherná lokalita
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Ve stejné vesničce Agios Nikitas jsem byl již podruhé. Ubytování bylo nově ...
Celkový dojem
Ve stejné vesničce Agios Nikitas jsem byl již podruhé. Ubytování bylo nově zrekonstruované a bez problémů, až tedy na neodbouratelný hluk od silnice (pokoje směrem k silnici). Moře v destinaci dle mého patří minimálně k nejčistším v Evropě, ostrov není obklopený turisty a veliké hotely zde nenajdete. Ač je Lefkada ostrovem malým, je tam spousta možností pro krásné výlety, několik vrcholků nad 1000 m n. m., vřele doporučuji. Pláže jsou krásné, přírodní, čisté. Některé hůře dostupné, ale díky tomu je tam často větší soukromí. Naše delegátka byla velmi ochotná, příjemná a v tomto ohledu nelze nic vytknout. Celkový dojem je skvělý. Pokud máte rádi klidnější dovolenou s né příliš velkým turistickým ruchem, hezkou přírodou, mořem, doporučuji! :-)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jakub, 12.06.2017
1 2

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour