SKVĚLÉ SLEVY AŽ 46 % + 3% SLEVA NAVÍC - PRODLOUŽENO DO 30. 4. 2021

Recenze - AGIOS NIKITAS HOTEL

Zobrazit ubytování
8,9
20 hodnocení
8,9
UBYTOVÁNÍ
8,8
SLUŽBY
9,1
OKOLÍ
8,7
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 7
OKOLÍ 10
STRAVA 7
Dovolená v Agios Nikitas hotel

Příjemná dovolená

Celkový dojem

Příjemná dovolená

Poloha

NÁDHERA

Ubytování

čistý pokojík s koupelnou - skvělé zázemí

Stravování

pouze snídaně - trochu chudší výběr u snídaně, ale přesto dostačující

Další služby

každodenní úklid, příjemný personál

Olga Brendlová
07.10.2019
7,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 7
OKOLÍ 9
STRAVA 7
Jedna z nejlepších dovolených. Lefkáda nádherná, nádherné pláže viz nějaký průvodce

8/10Jedna z nejlepších dovolených. Místo - Lefkáda nádherná, nádherné pláže viz nějaký průvodce.

Celkový dojem

8/10Jedna z nejlepších dovolených. Místo - Lefkáda nádherná, nádherné pláže viz nějaký průvodce.

Poloha

Hezká pláž pod hotelem - Miliarda lidí, Na Milos beach vodním taxi za 3 eura, nebo pěkně pěšky přes kopec 15 minut.

Ubytování

Hlučná cesta pod okny (plastová okna to částečně řeší) síta v oknech. čistý hotel, jednoduchý, plní bohatě svůj účel. Doporučuji.

Stravování

Snídaně OK, ale beze změny.

Další služby

Uklízeli denně, co 3 dny ručníky vyměnili.Delegátka Eliška - absolutní spokojenost, dělala pro klienty víc než by musela.

Daniel
16.08.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásná dovolená

Nádherná rybářská vesnička se spoustou taveren, krásné moře a pláže. Krásně tam musí být mimo sezónu, teď v srpnu příliš turistů.

Celkový dojem

Nádherná rybářská vesnička se spoustou taveren, krásné moře a pláže. Krásně tam musí být mimo sezónu, teď v srpnu příliš turistů.

Ubytování

Ubytování moc pěkné, čisté, pravidelný úklid. Paní majitelka velmi příjemná.

Stravování

Stravování jsme nevyužili.

Petra Švarcová
11.08.2019
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Týden odpočinku na nádherné pláži

Je-li jsme na stejné místo i do stejného penzionu podruhé, stejná spokojenost jako minulý rok... jen jsme tentokrát nejezdili po ostrově a nepátrali po nejkrásnější pláži, protože všechny jsou nádherné a každá má své kouzlo. Každý den jsme ...

Celkový dojem

Je-li jsme na stejné místo i do stejného penzionu podruhé, stejná spokojenost jako minulý rok... jen jsme tentokrát nejezdili po ostrově a nepátrali po nejkrásnější pláži, protože všechny jsou nádherné a každá má své kouzlo. Každý den jsme se vyškrábali přes kopec na Milos Beach ( přece nejsme bábovky a nebudeme jezdit lodí a navíc - dovolená přece není žádná rekreace! ) a užívali si klidu poloprázdné pláže... teploty byly třetí týden v září kolem 30 stupňů, moře vyhřáté jako kakao, pofukoval příjemný větřík. Vsechny restaurace i obchody ještě fungovaly ( loni jsme byli poslední týden v září a už bylo hodně obchodů i restaurací zavřených ).Prostě pohodový relaxační týden s lebeděním na pláži s knížkou, večer ochutnávka darů moře v místních restauracích, prostě přesně to, co jsme chtěli...

Poloha

Okolí je kouzelné, žádné 20-patrové hotelové komplexy, ale malé penzionky... městská pláž nic moc, ovšem výšlap na Milos Beach přes kopec stojí za to - je to pořád ještě divoká pláž ( ač už tam přibylo pár placených lehátek se slunečníky, což trochu pokazilo dojem v loňska ) a kdo se projde až na její konec, má absolutní klid ( až na místního prodavače nápojů a koblih, který obchází pláž z jednoho konce na druhý a huláká: “Hello, my friend!” ).

Ubytování

Vyhovující, vzhledem k tomu, že jsme byli už podruhé, tak jsme věděli, do čeho jdeme. Milý a ochotný personál - vyšli nám vstříc a vyměnili nám pokoje, abychom neměli okna na ulici, kde nás loni budila auta ( v sezóně, kdy je plně obsazeno, by to ovšem rozhodně nešlo ), úklid denně, snídaně vyhovovali - obzvlášť hustý řecký jogurt s medem a hroznovým vínem nebo melounem byl naprosto dokonalá snídaně.

Stravování

Snídaně v penzionu byly dostačující, sice pořád stejné ( bílé a celozrnné pečivo s možností opečení v toustovači, croissanty, šunka, plátkový sýr, kousky vaječné omelety, vejce natvrdo, zelenina - rajčata, okurka, ovoce - hroznové víno, meloun, řecký jogurt, marmelády, nutela, sladký pomerančový džus z koncentrátu, černý čaj, káva... ), průběžně doplňovali, co chybělo...

Další služby

Vše OK, bezproblémové...

Hana Štěpánková
24.09.2018