Recenze - AIOLOS

Zobrazit ubytování
9,1
34 hodnocení
9
UBYTOVÁNÍ
9,1
SLUŽBY
9,1
OKOLÍ
9,3
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nádherná dovolená

Dobrý den strávili jsme nádhernou dovolenou na Levkádě ve Vasiliky studio Ailos žádný problém výborný pan domácí skvělá delegátka Eliška. díky moc zdraví Kovalčíkovi

Celkový dojem

Dobrý den strávili jsme nádhernou dovolenou na Levkádě ve Vasiliky studio Ailos žádný problém výborný pan domácí skvělá delegátka Eliška. díky moc zdraví Kovalčíkovi

04.10.2022
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Opět krásná dovolená s Travel Family

Na Lefkadu jezdíme už 19 let a letos jsme tu byli po jedenácté. Dříve jsme jezdili s jinou cestovní kanceláří, která ale zanikla a my tak hledali náhradu.Tu jsme našli, když jsme objevili Travel Famili - Viamare. Preferujeme jednoduché, ...

Celkový dojem

Na Lefkadu jezdíme už 19 let a letos jsme tu byli po jedenácté. Dříve jsme jezdili s jinou cestovní kanceláří, která ale zanikla a my tak hledali náhradu.Tu jsme našli, když jsme objevili Travel Famili - Viamare. Preferujeme jednoduché, čisté ubytování poblíž moře, bez stravování, bazénu a dalších služeb. Výborné je, že předem víme, v jakém pokoji budeme ubytováni.Oblíbili jsme si Aiolos. Majitel se perfektně stará o čistotu a spokojenost klientů, je to blízko moře a je tu klid. Zájezd objednáváme při osobní návštěvě v kanceláři na Francouzské ul. v Praze.Vždy se setkáváme se vstřícným jednáním a vše zafunguje na jedničku. I změna počtu účastníků z naší strany nebyla problém a vše jsme snadno vyřídili na dálku elektronicky.Ke krásně prožité dovolené dovolené patří i práce delegáta na místě. A tady musíme opravdu moc pochválit delegátku Elišku, která je velmi milá, ochotná a obětavá.Snaží se stále zlepšovat svoji práci. Každý hned na letišti obdrží kartičku s QR kódem, s jehož pomocí se můžeme podívat na internetové stránky s veškerými aktuálními informacemi.Ochotně zařídí zápůjčku auta a rezervační formulář pošle ofocený na mobil, což nám následně usnadní jednání v půjčovně. Eliška se ke všem chová kamarádsky a pokud se náhodně potkáme někde ve městě, hned se k nám hlásí s dotazem, jak se máme a zda něco nepotřebujeme. Při odletu se se všemi osobně rozloučí. S cestovní kanceláří a jejími službami jsme spokojeni a už se těšíme na příští dovolenou.

Poloha

Lefkada je úžasná. Přímé okolí ubytování je klidné, s písčitou pláží, odpoledne plné surfařů. Ovšem aby člověk poznal všechny krásy ostrova, je nutné si zapůjčit nějaké vozidlo...

Ubytování

Ubytování které nám vyhovuje. Jednoduché, klidné, čisté, blízko moře, dál od ruchu centra.

Stravování

Stravujeme se sami. V přístavu a okolí jsou obchody a mnoho taveren.

Další služby

K výborným službám přispívá delegátka Eliška, která je určitě nejlepší, jakou jsme za léta cetování poznali.

Daniel Auška
21.09.2022
8,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Příjemná dovolená

Aiolos jsou apartmány se základním vybavením, čisté. Pláž na dohled. Moře mělké, proto poměrně teplé, odpoledne v této oblasti mnoho windsurfarů. Vassiliki je menší klidné letovisko, které ale nabízí mnoho restaurací. Skvělá delegátka ...

Celkový dojem

Aiolos jsou apartmány se základním vybavením, čisté. Pláž na dohled. Moře mělké, proto poměrně teplé, odpoledne v této oblasti mnoho windsurfarů. Vassiliki je menší klidné letovisko, které ale nabízí mnoho restaurací. Skvělá delegátka Eliška.

Poloha

Toto ubytování je na západní straně Vasiliki, takže oproti centru na východě je tu větší klid, přesto je nedaleko pár restaurací a do centra dojde člověk za 15 min po pěší stezce kolem pláže, vše po rovině.Oblázková pláž je na dohled, dají se pronajmout lehátka buď klasicky na oblázcích, nebo pak i na menší travnaté části (pokud jdete před hotel Porto Fico, můžete pak i do jejich bazénu). Moře velmi čisté a dlouhou dobu mělké, takže je poměrně teplé. Člověk by řekl, že je to ideální pro děti, ty ovšem můžete nechat jen tak 5m od břehu - Vasiliki je vyhlášené windsurfové místo a odpoledne je moře v této části plné učících se lidí, kteří jsou poměrně blízko u břehu. A jsou jich tam opravdu desítky, takže bohužel zapomeňte i na plavání - přejeli by vás, člověk se může spíš jen namočit. Pláž je nicméně velmi dlouhá a směrem k centru (na východ) windurfařů ubývá, nejvíce škol je především v západní části zálivu. Mnoho lidí si ale půjčuje auto a jezdí tak i na jiné pláže.

Ubytování

Náš pokoj byl umístěn v nejvyšším patře, takže byla nutná klimatizace za příplatek myslím 6EUR/noc. Balkón s bočním výhledem na moře. Ubytování prosté, nám stačilo, v kuchyňce základní nádobí, ale ocenili bychom více nožů než jen jeden velký zubatý a především tupý :-) Možná ale stačilo jen říct majitelům (kteří jsou mimochodem milí). Odnos odpadků každý den, dokonce nám trochu nelogicky předposlední den vyměnili ručníky.

Stravování

Strava vlastní. Delegátka Eliška dá tipy na dobré restaurace v okolí, v některých jako klient Family Travel dostanete dokonce slevu.

Další služby

Jestli mi něco z dovolené v paměti opravdu nezůstává, jsou to delegáti. Tentokrát tomu ale bude jinak, protože ve Vasiliki funguje skvělá Eliška - milá, ochotná, všechno zařídí :-) Ve vedlejším hotelu má jednou týdne ranní jógu, určitě toho využijte!

Míša
26.08.2022
8,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Krásná dovolená

Byli jsme ve Vassiliki spokojení. Všechno fungovalo, ubytování, doprava OK. Ale hlavně výborná delegátka Eliška, která zařídila všechno, co bylo potřeba. Rádi se vrátíme.

Celkový dojem

Byli jsme ve Vassiliki spokojení. Všechno fungovalo, ubytování, doprava OK. Ale hlavně výborná delegátka Eliška, která zařídila všechno, co bylo potřeba. Rádi se vrátíme.

Pavla Knotková
22.08.2022