LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - AVRA BEACH

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,6
3 hodnocení
8
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
8,3
OKOLÍ
9,5
STRAVA
6
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 7
OKOLÍ 6
Avra Beach

Pěkná dovolená

Celkový dojem

Pěkná dovolená

Poloha

Klidná část města nedaleko od centra.

Ubytování

+ Malý hotýlek odpovídající ***.Hotel je starší, ale udržovaný. Vše úžasně čisté, naleštěné, upravené. Každodenní úklid pokojů, výměna prádla 3x za týdenní pobyt. Funkční klimatizace.- objednaný pokoj do zahrady znamená pruh asi 10m roští a hned naproti balkony hotelu Delfini, takže jsme si navzájem koukali do pokojů. Ať někomu v noci brečelo dítě, nebo někdo zvracel po návštěvě města, vše jsme slyšeli. Všude se večer linul zápach nějaké vonné svíce, každé ráno jsme se budili vůní (zápachem)opékaných párečků připravovaných k snídani.

Stravování

Snídaně - byli jsme spokojeni, bylo všeho do sytosti, velký výběr.Večeře - již podruhé jsem si je i přes varování ,že do Řecka se jezdí bez jídla, objednal večeře.Stravování probíhalo v přilehlé taverně, kam se chodili stravovat během dne i cizí lidé. Pro nás ,,polopenzáře" byla vyhrazena doba 19,00-21,00hod.Když jsme přišli dříve, byl nám nabídnut normální jídelní lístek. Po ukázání kartičky na polopenzi jsme byli vykázáni. Když jsme dorazili ve správný čas, dostali jsme ,,speciální jídelní lístek", který byl vlastně omezený výběr z hlavního menu, a ještě některé položky z něj neměli, takže vlastně nebylo z čeho vybírat.

Další služby

Pronájem 2ks lehátka 10Eur /den .

Mojmír Syrůček
18.09.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Řecko dovolená 3.9.-17.9. 2022

Maximální spokojenost se vším, pokoj byl krásně a vkusně vybaven, balkón dostaečně prostorný, dveře byly i s ochranou sítí, s větracími dveřmi a ještě prosklenými dveřmi, koupelna byla dostačující, jídlo výborné, pláž přímo u hotelu, ...

Celkový dojem

Maximální spokojenost se vším, pokoj byl krásně a vkusně vybaven, balkón dostaečně prostorný, dveře byly i s ochranou sítí, s větracími dveřmi a ještě prosklenými dveřmi, koupelna byla dostačující, jídlo výborné, pláž přímo u hotelu, oblázky - doporučuji boty do vody, 2 lehátka stála 8 euro/den, voda průzračná, teplota vody akorát, za celých 15 dní stále sluníčko a teploty 30-31 st. V blízkosti je i supermarket - balená voda apod. Okolí vždy uklizené. Milý personál. Domluvit se dá na všem. Kdo umí anglicky, tak je to výhodou. Ale nevadí, pokud ne, snaží se porozumět.

Poloha

Okolí bylo vždy čisté, nebylo co vytknout, každé ráno zameteno, uklizeno, hodně zeleně, krásný stín v zahradě, jíst se dalo venku a kousek od moře, což bylo moc krásné.

Ubytování

Úklid každý den, výměna ručníků a povlečení každé 2 dny, prostorný pokoj, vybavení velmi vkusné, pěkné, balkon prostorný a vybavení celého hotelu bylo čisté, celkově velmi pěkné, vkusné.

Stravování

Stravování bylo výborné, ráno snídaně - bohaté švédské stoly, stále doplńován sortiment, všeho bylo dostatek, večeře - výběr předkrm a hlavní jídlo a zákusek, měli připravený i jídelní lístek v českém jazyce, což bylo velmi milé. Vždy jsme si pochutnali. Obsluha velmi milá, ochotná, usměvavá:-).

Další služby

Delegátka Eliška nám zajistila dopravu z letiště do místa ubytování a potom i na letiště. Jiné služby jsme nevyužily. Ale bylo možné se telefonicky spojit, pokud bychom cokoli potřebovali:-).

Zdenka L.
19.09.2022
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Celkový dojem z dovolené vynikající

Celkový dojem z dovolené vynikající. Hotel Avra Beach super. Hlavně poloha hned u pláže, možnost lehátek třeba v zahradě před hotelem u pláže. Pláž velmi hezká, krásný výhled na okolní ostrovy a pevninu. Tentokrát cena lehátek se ...

Celkový dojem

Celkový dojem z dovolené vynikající. Hotel Avra Beach super. Hlavně poloha hned u pláže, možnost lehátek třeba v zahradě před hotelem u pláže. Pláž velmi hezká, krásný výhled na okolní ostrovy a pevninu. Tentokrát cena lehátek se slunečníkem 6,- EU. Problémem by byl snad mini balkon.

Ubytování

Problém pouze minibalkon u pokoje č. 9.

Miroslav
30.07.2021