Recenze - AVRA BEACH

Zobrazit ubytování
9,6
2 hodnocení
9,5
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
9,5
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Řecko dovolená 3.9.-17.9. 2022

Maximální spokojenost se vším, pokoj byl krásně a vkusně vybaven, balkón dostaečně prostorný, dveře byly i s ochranou sítí, s větracími dveřmi a ještě prosklenými dveřmi, koupelna byla dostačující, jídlo výborné, pláž přímo u hotelu, ...

Celkový dojem

Maximální spokojenost se vším, pokoj byl krásně a vkusně vybaven, balkón dostaečně prostorný, dveře byly i s ochranou sítí, s větracími dveřmi a ještě prosklenými dveřmi, koupelna byla dostačující, jídlo výborné, pláž přímo u hotelu, oblázky - doporučuji boty do vody, 2 lehátka stála 8 euro/den, voda průzračná, teplota vody akorát, za celých 15 dní stále sluníčko a teploty 30-31 st. V blízkosti je i supermarket - balená voda apod. Okolí vždy uklizené. Milý personál. Domluvit se dá na všem. Kdo umí anglicky, tak je to výhodou. Ale nevadí, pokud ne, snaží se porozumět.

Poloha

Okolí bylo vždy čisté, nebylo co vytknout, každé ráno zameteno, uklizeno, hodně zeleně, krásný stín v zahradě, jíst se dalo venku a kousek od moře, což bylo moc krásné.

Ubytování

Úklid každý den, výměna ručníků a povlečení každé 2 dny, prostorný pokoj, vybavení velmi vkusné, pěkné, balkon prostorný a vybavení celého hotelu bylo čisté, celkově velmi pěkné, vkusné.

Stravování

Stravování bylo výborné, ráno snídaně - bohaté švédské stoly, stále doplńován sortiment, všeho bylo dostatek, večeře - výběr předkrm a hlavní jídlo a zákusek, měli připravený i jídelní lístek v českém jazyce, což bylo velmi milé. Vždy jsme si pochutnali. Obsluha velmi milá, ochotná, usměvavá:-).

Další služby

Delegátka Eliška nám zajistila dopravu z letiště do místa ubytování a potom i na letiště. Jiné služby jsme nevyužily. Ale bylo možné se telefonicky spojit, pokud bychom cokoli potřebovali:-).

Zdenka L.
19.09.2022
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Celkový dojem z dovolené vynikající

Celkový dojem z dovolené vynikající. Hotel Avra Beach super. Hlavně poloha hned u pláže, možnost lehátek třeba v zahradě před hotelem u pláže. Pláž velmi hezká, krásný výhled na okolní ostrovy a pevninu. Tentokrát cena lehátek se ...

Celkový dojem

Celkový dojem z dovolené vynikající. Hotel Avra Beach super. Hlavně poloha hned u pláže, možnost lehátek třeba v zahradě před hotelem u pláže. Pláž velmi hezká, krásný výhled na okolní ostrovy a pevninu. Tentokrát cena lehátek se slunečníkem 6,- EU. Problémem by byl snad mini balkon.

Ubytování

Problém pouze minibalkon u pokoje č. 9.

Miroslav
30.07.2021