Recenze - IRIS

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9
1 hodnocení
8
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
9
OKOLÍ
10
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Klidné místo s písečnými plážemi

Kdo chce prožít svoji dovolenou s Diskotékami a Kluby, tak nechť sem nejezdí. Jedna ulička taveren s výborným jídlem, několika obchody a milými Řeky. Na další úžasnou pláž se dostanete přes kopec. (trochu si jí "musíte zasloužit", ale ...

Celkový dojem

Kdo chce prožít svoji dovolenou s Diskotékami a Kluby, tak nechť sem nejezdí. Jedna ulička taveren s výborným jídlem, několika obchody a milými Řeky. Na další úžasnou pláž se dostanete přes kopec. (trochu si jí "musíte zasloužit", ale vyplatí se to). -Jemný písek a tyrkysově modré moře. Pro další zážitky na malém ostrově ( ze severu na jih po klikatých silničkách cca 65km) doporučujeme zapůjčení aut - ve městečku dvě půjčovny. V jedné z nich dokonce se domluvíte i česky.

Poloha

Tři písčité pláže v docházkové vzdálenosti. Úžasně čistá voda, někdy však větší vlny.

Ubytování

Pokoje s malou Led televizí a postele s příjemnými matracemi. Jinak vše ve "Starořeckém stylu) - včetně dřevěných okenic a balkónku s bočním výhledem na moře, vybavená kuchyňka s velkou lednicí je výhodou. Chybí snad jen rychlovarná konvice.

Stravování

Iris je penzion bez stravy. Vůbec to však nevadí, protože v blízkých Tavernách se velice chutně a vydatně najíte (porce jsou větší než v Čr. Ceny za jídlo jsou srovnatelné s cenami v restauracích v Čr

Další služby

Delegátka Eliška byla Super. S celým ostrovem nás slovně na schůzce "provedla". Kladně hodnotíme i její SMS, kterou nám poslala s instrukcemi před odjezdem z ostrova.

Jiří
05.10.2021