LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - ODEON

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
10
2 hodnocení
10
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
10
OKOLÍ
10
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Kdyby sluníčko netopilo 35 - 40 stupnů, tak to bylo vynikající, ale s tím se nedá nic dělat

ubytování pěkné, personál příjemný a pozorný, k vodě - pár metrů upravenou zelení, pro surfaře k dispozicí koje na zavěšení plachet a uložení plováku. Po 21 letech jsem se sem vrátil a mohu říci, že tento rezort dostal kvalitativních změn ...

Celkový dojem

ubytování pěkné, personál příjemný a pozorný, k vodě - pár metrů upravenou zelení, pro surfaře k dispozicí koje na zavěšení plachet a uložení plováku. Po 21 letech jsem se sem vrátil a mohu říci, že tento rezort dostal kvalitativních změn k lepšímu. Na bukingu by jsem dal 10 *** s hvězdičkami. I porucha klimatizace na pokoji, byla do 4 hod od nahlášení vyřešena instalací nové klimatizační jednotky, než jsme se vrátili z výletu, bylo již hotovo....super organizace pohotovostní servisní služby.

Stravování

Večer vlastní stravování v přilehlých restauracích za slušné ceny a přes den lehkým jídlem na apartmánu.

Ing. Miroslav Toufar
25.07.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Absolutní spokojenost

Na řecké ostrovy létáme celkem pravidelně, ale na Lefkádě jsme byli letos poprvé a také poprvé s Vaší cestovní kanceláří. Opravdu jsme byli nadšení nejen ostrovem, který jsme si projeli autem a našli si ty pro nás nejlepší pláže a místa, ...

Celkový dojem

Na řecké ostrovy létáme celkem pravidelně, ale na Lefkádě jsme byli letos poprvé a také poprvé s Vaší cestovní kanceláří. Opravdu jsme byli nadšení nejen ostrovem, který jsme si projeli autem a našli si ty pro nás nejlepší pláže a místa, ale i ubytováním v hotelu Odeon. Od prvního okamžiku, kdy nás přivítali studeným drinkem, který nám přišel po cestě autobusem velmi vhod až po celkové služby. Denně dokonalý úklid, včetně každodenní výměny ručníků, lehátka na pláži, bar na pláži patřící k hotelu a vždy volné lehátka u bazénu. Prostě klídek a pohoda, jak je v Řecku zvykem.Stravovali jsme se večer v tavernách ve Vassiliki a vždy si vybrali jinou. Je jich tam víc než dost, takže své místo si tam najde každý.Pláž ve Vasiliki je vhodná hlavně pro surfisty, ale ty vyráží na moře hlavně odpoledne, kdy se zvedá vítr.Vzhledem k tomu, že jsme ze 7 dní pobytu měli 6 dní auto, tak jsme tuto pláž využívali minimálně.Velké poděkování patří delegátce paní Kláře, která nám zpříjemnila cestu z letiště zajímavým povídáním o ostrově a dala plno typů kam se zajet podívat.Také musím zmínit její pomoc při návštěvě místního zdravotního střediska, kam jsme museli zajít s naší dcerou(zánět uší). Okamžitě tam za námi přijela a pak nám v lékárně zajistila potřebné léky, takže bylo vše připravené k vyzvednutí.Takže celkově jsme byli opravdu absolutně spokojeni a nebudeme váhat opět vyrazit s vaší cestovní kanceláří třeba hned příští rok.

Klára
17.07.2017