Recenze - RANIA

Zobrazit ubytování
9
42 hodnocení
8,8
UBYTOVÁNÍ
9,1
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9
STRAVA
7,3
UBYTOVÁNÍ 4
SLUŽBY 5
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Hezké klidné místo

Při brzkém ranním příjezdu do Vassiliki mě překvapilo, že jsme šli pěšky od autobusu kolem celého přístavu, restaurací a obchodů, až nakonec letoviska, kde stojí 4 vilky na hezkém klidném místě u malé oblázkové pláže ke které vedou ...

Celkový dojem

Při brzkém ranním příjezdu do Vassiliki mě překvapilo, že jsme šli pěšky od autobusu kolem celého přístavu, restaurací a obchodů, až nakonec letoviska, kde stojí 4 vilky na hezkém klidném místě u malé oblázkové pláže ke které vedou betonové schody. Kolem kameny a skály, vhodné ke šnorchlování, je vidět hodně druhů malých rybek.

Poloha

Nádherná příroda, kolem zelené kopce, procházky po okolí, 3km pláž Agiofili, krásná, dostupná po schodech, nebo z lodi. Lépe si vzít vodu a jídlo na celé odpoledne, v neděli tam nic neprodávali, ale ve středu ano .Na konci září ještě vše rozkvetlé a voňavé.

Ubytování

Ocenila jsem, že při příjezdu byli připraveny pokoje a velmi příjemná usměvavá delegátka Eliška byla přítomna. My jsme měli studio č.5 poslední v doprodeji týden před odjezdem, tak jsme nečekali žádný luxus. Studio je opravnu malé, stolek a židle pouze na terase, sušák na prádlo tam je, i šňůra s kolíčky. Výhled přímo do skály, z boku je vidět kousek moře, výhoda je, že tam moc nefouká při silném větru. V první půlce týdne vše fungovalo, vynesení koše z toalety , 1x za pobyt vytřeno. Prostěradla bez výměny, od středy do pátku již nic. Vilka Rania je do kopečka za vilkou Thomas, 18 schodů ke vstupu do domu a 18 schodů do patra.

Stravování

Chodili jsme na večeře, moc krásná atmosféra večer kolem přístavu mnoho restaurací , vše svítí, nejvíce jsme si oblíbili pizzerii, kde dělají pizzu na bukové dřevě a výborné těstoviny, rybu jsem měla v taverně Dolphin, byla dobrá.

Další služby

Delegátka Eliška byla velice vstřícná a milá.Na výletě jsme ale s CK nebyli, všechny lodní výlety začínají z Nidri v přístavu.

Ivana
14.10.2022
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Lefkada Rania

Hezké okolí i ubytování. Mnoho restaurací 15 min pěšky. Windsurf, výlety lodí a další aktivity.

Celkový dojem

Hezké okolí i ubytování. Mnoho restaurací 15 min pěšky. Windsurf, výlety lodí a další aktivity.

Veronika
21.08.2022
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Poděkování za náš překrásný výjezd s 9. třídami

Ráda bych Vám poděkovala za náš překrásný výjezd s 9.třídami.
Zakynthos jsme si vážně moc užili, na Lefkadě si ještě užívají a jsoutaké nadšeni.V Limni Keri v Panoramě bylo vše v naprostémpořádku, celé městečko po covidové pauze opět ...

Celkový dojem

Ráda bych Vám poděkovala za náš překrásný výjezd s 9.třídami.
Zakynthos jsme si vážně moc užili, na Lefkadě si ještě užívají a jsoutaké nadšeni.V Limni Keri v Panoramě bylo vše v naprostémpořádku, celé městečko po covidové pauze opět ožilo, shledali jsme s nadšením„staré známé“ – v kavárně, tavernách, bylo to dojemné.
Děti byly nadšené a moc si to užívaly. Ceny jsou stále velmipříznivé. Výlet na lodi byl také moc prima. Paní delegátka se o nás postarala,žádný problém nebyl.Děkuji moc za Vaši vstřícnost a bezproblémové zajištění celéhozájezdu.
Na podzim se opět ozvu, naši žáci současných 8. tříd se jižnemohou dočkat! Snad nás covid zase nepřekvapí….
Srdečně zdravím Vás i paní majitelku a děkuji!
Kateřina Vávrová, ředitelka školy

08.06.2022
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Úžasná dovolená

Vše naprosto v pořádku. Lefkádu jsme navštívili po druhé a Ranii jsme si vyhlédli už při první dovolené.Je v klidné části Vassiliki , hned pod ní jsou tři kouzelné plážičky a Agiofili hned za rohem. Vassiliki je perfektní místo odkud se ...

Celkový dojem

Vše naprosto v pořádku. Lefkádu jsme navštívili po druhé a Ranii jsme si vyhlédli už při první dovolené.Je v klidné části Vassiliki , hned pod ní jsou tři kouzelné plážičky a Agiofili hned za rohem. Vassiliki je perfektní místo odkud se dobře cestuje po celé Lefkádě. Líbí se Nám hlavně rozmanitost od malých plážiček až po městskou pláž. Krásná promenáda podél přístavu s výbornými tavernami. A hlavně vstřícní a milí lidé od pana domácího Konstantina, Yanise co má vyhlášený gyros a Stefanose v marketu pod kostelíkem.

Poloha

Prostě ráj . Doporučujeme výlet lodí na Egremni a Porto Katziky, pro ty co nemají možnost si pronajmout auto nebo nechtějí překonat schody na Egremni. Ale auto je myslím nutnost, protože Lefkáda toho má mnoho k vidění. Kromě známých míst a pláží doporučuji Pargu- není zas tak daleko, Desimi , Avali, Kavali keftu a Mikros Gialos.

Ubytování

Úplně dostačující, nádherný výhled na moře směrem k majáku.

Stravování

Naše nejoblíbenější restaurace je Dalstons v hlavním městě, mimochodem každou sobotu ráno jsou u centra trhy , vše neskutečně levné a čerstvé. Dále Porto Tzaziki - gril ve Vassiliki naproti benzínce. A Almi v Pondi .No samozřejmě Yanis s nejlepším gyrosem!

Další služby

Každý den vynesené koše a pravidelný úklid.

Zuzana
22.04.2022