Recenze - RANIA

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,1
45 hodnocení
8,8
UBYTOVÁNÍ
9,1
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9,1
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
Poděkování a ocennění služeb CK Viamáre

Dobrý den,jako tradičně každým rokem jsem byl na dovolené s vaší CK Viamáre letos v květnu první termín kombinovanou dopravou v ubytování Rania - Vasiliky, kdy jsem si následně pobyt ještě prodloužil o týden. Vaše služby i skvěle volené ...

Celkový dojem

Dobrý den,jako tradičně každým rokem jsem byl na dovolené s vaší CK Viamáre letos v květnu první termín kombinovanou dopravou v ubytování Rania - Vasiliky, kdy jsem si následně pobyt ještě prodloužil o týden. Vaše služby i skvěle volené ubytování pro všechny skupinu turistů oceňuji téměř každým rokem od vašeho vzniku. Tentokrát jsem byl opět s dovolenou celkově velice spokojený bez výhrad. Oblast Vasiliky a celkově ostrov Lefkada je naprosto úchvatné aromantické místo. Nedivým se, že mnoho turistů se vrací do Vasiliky už dlouhá léta každým rokem.
Chtěl bych především ocenit a poděkovat vaší delegátce Eliška Tomuňákové, která je skutečný profesionál na svém místě a dokáže vždy pomoci i vyřešit případný problém. K tomu svým příjemným a usměvavým vystupováním dokáže naladit turisty do té správné dovolenkové atmosféry s plným odpočinkem.
Osobně musím velice ocenit a poděkovat za její pomoc v nouzi, kdy jsem si bohužel při pobytu způsobil komplikovanou zlomeninu pravé nohy. Bohužel v začátku asistenční služba vůbec nefungovala, jak by měla než můj případ převzali kompetentnější zaměstnanci pojišťovny Slavie. Nebýt obětavé pomoci paní Tomuňákové, která v podstatě odvedla skvělou práci i za tuto pojišťovnu, tak si to nedovedu vůbec představit. Bojoval jsem s velkými bolestmi, nevyspáním, dalšími nečekanými komplikacemi srdce a nakonec i s přístupem pojišťovny až do doby repatriace do ČR.
Musím také velice ocenit celkovou vysokou úroveň nové nemocnice v Lefkasu, která mě velice příjemně překvapila. Nazval bych to štěstí v neštěstí. Musel jsem na místě podstoupit náročnou operaci, která dopadla naštěstí úspěšně.
Jsem potěšen, že jsem mohl ocenit vaší CK a úžasnou paní delegátku, byť letošní dovolená pro mě měla smutnou a bolestivou dohru. Těším se s vámi po uzdravení opět na moje milované a srdcové Řecko, kdy jsem se vždy z dovolené vrátil nadšený plný hezkých zážitků. Přeji vám úspěšnou sezonu a hodně spokojených zákazníků. S pozdravem PS

Petr Soukup
19.06.2024
8,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
Super

Organizace super, ubytování super, úklid naprosto dostatečný,SPOKOJENOST

Celkový dojem

Organizace super, ubytování super, úklid naprosto dostatečný,SPOKOJENOST

Poloha

Vassilliky i okolí se mi velmi líbilo

Ubytování

Kvalita ubytování super,poloha hotelu u pláže, služby naprosto vyhovující

Stravování

Bez stravování

Další služby

Slečna delegátka velice ochotná vstřícná

Michaela
11.06.2024
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Rodinná dovolená pro Jiříka

Vyrazili jsme pro mého zesnulého muže, splnit mu přání a plán naší svatební cesty...do Ranie, protože je to místo kam jsme vždy jezdili. Obsadili jsme polovinu patra v 6 lidech, ubytování pohodlné, pan domácí stále stejný, vše přesně tak, ...

Celkový dojem

Vyrazili jsme pro mého zesnulého muže, splnit mu přání a plán naší svatební cesty...do Ranie, protože je to místo kam jsme vždy jezdili. Obsadili jsme polovinu patra v 6 lidech, ubytování pohodlné, pan domácí stále stejný, vše přesně tak, jak to má být. Děti nadšené, dospělci také. Není krásnějšího místa na světě.

Poloha

Malé plážičky kolem domku, další lodním taxi, či autem. Vilka nad přístavem s tavernami a promenádou, plně vybavený obchod Stefanos kousek, vše blízko a přitom klid.

Ubytování

Naprosto ok, pohodlné postele, funkční koupelny, příjemné balkony a výhled na moře

Stravování

Snídaně, večeře v tavernách barech, sváča nejlepší gyros na ostrově, jídlo jsme si, jako vždy, užili

Další služby

Nejlepší delegátka Eliška, co vše zařídí, najde a doveze ztracené ukulele, dostane nás na loď, na kterou chceme, Elí evcharisto poli

Eliška MR
17.07.2023
7,3
UBYTOVÁNÍ 4
SLUŽBY 5
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Hezké klidné místo

Při brzkém ranním příjezdu do Vassiliki mě překvapilo, že jsme šli pěšky od autobusu kolem celého přístavu, restaurací a obchodů, až nakonec letoviska, kde stojí 4 vilky na hezkém klidném místě u malé oblázkové pláže ke které vedou ...

Celkový dojem

Při brzkém ranním příjezdu do Vassiliki mě překvapilo, že jsme šli pěšky od autobusu kolem celého přístavu, restaurací a obchodů, až nakonec letoviska, kde stojí 4 vilky na hezkém klidném místě u malé oblázkové pláže ke které vedou betonové schody. Kolem kameny a skály, vhodné ke šnorchlování, je vidět hodně druhů malých rybek.

Poloha

Nádherná příroda, kolem zelené kopce, procházky po okolí, 3km pláž Agiofili, krásná, dostupná po schodech, nebo z lodi. Lépe si vzít vodu a jídlo na celé odpoledne, v neděli tam nic neprodávali, ale ve středu ano .Na konci září ještě vše rozkvetlé a voňavé.

Ubytování

Ocenila jsem, že při příjezdu byli připraveny pokoje a velmi příjemná usměvavá delegátka Eliška byla přítomna. My jsme měli studio č.5 poslední v doprodeji týden před odjezdem, tak jsme nečekali žádný luxus. Studio je opravnu malé, stolek a židle pouze na terase, sušák na prádlo tam je, i šňůra s kolíčky. Výhled přímo do skály, z boku je vidět kousek moře, výhoda je, že tam moc nefouká při silném větru. V první půlce týdne vše fungovalo, vynesení koše z toalety , 1x za pobyt vytřeno. Prostěradla bez výměny, od středy do pátku již nic. Vilka Rania je do kopečka za vilkou Thomas, 18 schodů ke vstupu do domu a 18 schodů do patra.

Stravování

Chodili jsme na večeře, moc krásná atmosféra večer kolem přístavu mnoho restaurací , vše svítí, nejvíce jsme si oblíbili pizzerii, kde dělají pizzu na bukové dřevě a výborné těstoviny, rybu jsem měla v taverně Dolphin, byla dobrá.

Další služby

Delegátka Eliška byla velice vstřícná a milá.Na výletě jsme ale s CK nebyli, všechny lodní výlety začínají z Nidri v přístavu.

Ivana
14.10.2022
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Lefkada Rania

Hezké okolí i ubytování. Mnoho restaurací 15 min pěšky. Windsurf, výlety lodí a další aktivity.

Celkový dojem

Hezké okolí i ubytování. Mnoho restaurací 15 min pěšky. Windsurf, výlety lodí a další aktivity.

Veronika
21.08.2022