Recenze - RANIA

Zobrazit ubytování
8,8
30 hodnocení
8,5
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
9
OKOLÍ
8,7
STRAVA
8,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Opět úžasná dovolená na Lefkádě

Lefkáda již po několikáté,pokaždé jiné ubytování.Jezdíme vždy mimo sezónu letos 15.9.-29.9 a počasí krásné,jen rána byla "chladná".Ubytování jsme měli s krásnou terasou s bočním výhledem na moře a božský pan domácí Konstantinos .Skvělá ...

Celkový dojem

Lefkáda již po několikáté,pokaždé jiné ubytování.Jezdíme vždy mimo sezónu letos 15.9.-29.9 a počasí krásné,jen rána byla "chladná".Ubytování jsme měli s krásnou terasou s bočním výhledem na moře a božský pan domácí Konstantinos .Skvělá delegátka Eliška,která je stále k dispozici a můžete si s ní jít i zacvičit na bolavá záda :-).K ubytování jen by mělo být uvedeno,že není vhodné pro lidi s nějakým pohybovým omezením.

Poloha

Pod Ranií 3 kamenné plážičky,přes kopec pěšky 30 min Agiofili,na kterou jezdí i lodní taxi nebo písečná pláž s lehátky v Pondi cca 20 min krásnou procházkou

Ubytování

malé,ale postačující pokojíčky se základním vybavením

Stravování

ubytování je bez stravování,všude dostatek místních taveren a marketů,několik pekáren

Další služby

úklid a výměna ručníků 2 x týdně

Ivana
06.10.2021
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Příjemný oddych na Lefkádě

Lefkáda je krásný ostrov a Vasiliky klidné menší městečko se spoustou taveren a obchůdků. Ubytování Rania je na kraji městečka pár metrů od několika menších pláží. pro větší počet toulavých koček doporučujeme chtít ubytování v patře, kam ...

Celkový dojem

Lefkáda je krásný ostrov a Vasiliky klidné menší městečko se spoustou taveren a obchůdků. Ubytování Rania je na kraji městečka pár metrů od několika menších pláží. pro větší počet toulavých koček doporučujeme chtít ubytování v patře, kam se nedostanou.Jinak bylo vše pohodové a velmi bych vyzdvihl místní slečnu delegátku Elišku, kerá byla velmi starostlivá a na ostrově se opravdu vyzná.

Stravování

V podstatě jakákoliv taverna ve Vasilliky je dobrá

Michael
03.09.2021
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Hezká dovolená

Na Lefkádě jsem byla podruhé, takže jsem měla představu, jak ostrov vypadá.S pobytem jsem spokojená, za 5 dnů jsme projeli podstatnou část Lefkady. Nejkrásnější pláže jsou na západním pobřeží, bylo mi trochu líto lidí, kteří zůstávali jen ...

Celkový dojem

Na Lefkádě jsem byla podruhé, takže jsem měla představu, jak ostrov vypadá.S pobytem jsem spokojená, za 5 dnů jsme projeli podstatnou část Lefkady. Nejkrásnější pláže jsou na západním pobřeží, bylo mi trochu líto lidí, kteří zůstávali jen ve Vasiliki. Půjčení auta nebo skůtru velmi doporučuji, je ovšem třeba počítat s místy úzkými a neupravenými cestami. K hodně plážím ale už jsou oproti minulosti cesty vyasfaltovány.

Poloha

Okolí ubytování považuji za největší benefit. Studia jsou na klidném místě, vedle je jen silnička končící u pláže Agiofili, mezi cestou a silnicí je ještě jedna řada domů, takže auta nejezdí hned vedle vilky. Cca 2 minuty z ubytování jsou 3 hezké miniplážičky, na větší pláž a do centra vesnice je to pár minut. Myslím, na lepším místě bych ve Vasiliki ubytování nenašla.

Ubytování

Ubytování ( apartmán) vzhledem k ceně velmi dobré. Trochu mi vadilo minimum světla na palandách v kuchyni ( z této strany byl výhled do skály), druhá místnost O.K - výhled z balkonu z boku na moře a na vedlejší neobydlený pozemek. Velmi kladně hodnotím sítě v oknech. Vilka je hezká a udržovaná, postel pohodlná, kuchyňský koutek dostačující. Studia jsou spíše menších rozměrů. WI -FI šla jen některých místech v apartmánu. Největší plus vidím v umístění na klidném konci Vasiliki, v noci je úplné ticho a jsou slyšet vlny v moři. Na malé plážičky je to z ubytování jen pár kroků, plážičky jsou ovšem v sezoně ( srpen) přeplněné.

Stravování

Pobyt byl bez stravy, jídlo bylo všude dobré. Pro milovníky ryb bych doporučila návštěvu zátoky Sivota s mnoha rybími restauracemi. Ve Vasiliki v taverně Penguins jsme měli výbornou musaku.

Další služby

K delegátce nemám výhrady, zdála se mi ochotná. Jediné, co mi vadilo, byla situace, kdy na úvodní schůzku v restauraci delegátka ani více než půl hodiny po sjednaném čase nedorazila a čekajícím nedala vědět, že řeší problém v jiné destinaci a že se tedy výrazně zpozdí. Myslím, že v době mobilních telefonů by taková informace neměla být problém. Delegátka aktivně nabízela výlety, nabídku jsme nevyužili, protože jsme měli půjčené auto a výlety lodí jsem absolvovala na dovolené před několika lety. Půjčení auta jsem měla před pobytem zamluveno individuálně, protože cena byla nižší než za jakou nabízela půjčení CK, takže také nemohu hodnotit.

Jana
30.08.2021
6,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 1
Rania

Vše v pořádku, ubytování skromnější, ale čisté a plně dostačující, pokud hledáte ubytování spíše jen na vyspání, stejně tak, jako my.

Celkový dojem

Vše v pořádku, ubytování skromnější, ale čisté a plně dostačující, pokud hledáte ubytování spíše jen na vyspání, stejně tak, jako my.

Stravování

bez stravování

Michaela
27.08.2021