SANTA MARINA    hotel - recenze

9,1
20 hodnocení
9,1 Ubytování
9,1 Služby
9,1 Okolí
9,1 Stravování
Řazení
1 2 3
8
Divoká Lefkáda
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Na Lefkádě jsem byla s dcerou poprvé a je to další nádherný řecký ostrov. Ubytování ...
Celkový dojem
Na Lefkádě jsem byla s dcerou poprvé a je to další nádherný řecký ostrov. Ubytování v Santa Marině je moc hezké, prostorné pokoje a krásný čistý bazén, jen se chodí k hotelu do kopce a kdo nemá auto a je zdravotně méně pohyblivý, tak bych tento hotel zvážila, my o tom věděli a chtěli jsme klid, který v tomto hotelu byl. Jídlo bylo střední kategorie, určitě jsme se najedli, ale nebyl tak velký výběr. Příště bych volila hotel se snídaní, v tavernách vaří výborně. Klimatizace na pokoji fungovala výborně. Skvělá byla delegátka Klára, milá a profesionální. Doporučila nám výlet na motorové plachetnici M/S Christina, všem doporučuji, neskutečná nádhera a skvělý servis na lodi. My jsme chodili pěšky na místní pláže Milos a Agios Nikitas a na nedalekou Kathismu, je dobré si půjčit auto a procestovat ostrov. Lefkáda nás nadchla a plánujeme určitě další dovolenou s cestovní kanceláří Viamare. Byli jsme spokojeni po všech stránkách.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dana, 14.08.2017
10
Krásný hotel ve skvělé lokalitě
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Hotel Santa Marina mohu doporučit. Byli jsme příjemně překvapený krásným místem. ...
Celkový dojem
Hotel Santa Marina mohu doporučit. Byli jsme příjemně překvapený krásným místem. Procestovali jsme celý ostrov, ale oblast Agios Nikitas je rozhodně nejlepší pro někoho, kdo vyhledává klid a ne rušná centra typu Nidri. V hotelu jsme měli polopenzi a jídlo bylo moc dobré. Velký výběr u snídaně (vařená vajíčka, míchaná vajíčka, šunky,sýry, feta, olivy, marmelády, nugeta, sušené ovoce, různé vločky) a skvělé večeře (každý den min dvě masa, příloha, pečivo, zelenina, ovoce a sladký koláček). Skutečně si myslím vybere každý. Pokoj je velký tak akorát v ceně byla klimatizace, to jsme velmi ocenili, jelikož jsme byli na Lefkádě v období, kdy tam bylo 40 stupňů přes den. Úklid na pokoji perfektní, veškerý personál byl milý a běhal okolo nás. Skutečně krásná dovolená, hotel velmi doporučuji!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana, 14.08.2017
9
Prima dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
S manželkou jsme strávili 14 dní na Lefkádě a bylo to moc fajn. Hotel: vše bez ...
Celkový dojem
S manželkou jsme strávili 14 dní na Lefkádě a bylo to moc fajn. Hotel: vše bez problémů, strava výborná, každý si určitě mohl vybrat na švédském stole při snídani i večeři dost chutného jídla (došlo prý k výměně kuchaře), dostatek bylo všeho včetně ovoce, ubytování dobré, klimatizace na pokoji, každý den úklid s výměnou ručníků, díky poloze i výhledu na okolí pěkné, ale od moře chodit nahoru do kopce, to není pro nechodící, my to řešili motorkouDelegát: ochotný, bez připomínekMoře: čisté, na pláži pod hotelem občas při kraji řasy, ale my to řešili dopravou na jiné více klidné pláže, kde skoro nikdo nebyl, jinde jsme měli tyrkysové čisté, nádherné moře, doporučuji na jiné pláže na západním pobřeží si dojetVýlety: jsme neměliLefkádu mohu jen doporučit !
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petr, 24.07.2017
8
Byli jsme spokojeni
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Jediné co nám vadilo dálka k mori.Jinak jsme byli spokojeni.
Celkový dojem
Jediné co nám vadilo dálka k mori.Jinak jsme byli spokojeni.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dana Ruzickova, 17.07.2017
9
Naprostá spokojenost
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Chování personálu, strava, úklid, zprostředkování půjčení auta a delegátka, vše za ...
Celkový dojem
Chování personálu, strava, úklid, zprostředkování půjčení auta a delegátka, vše za jedna. Půjčení auta se jednoznačně vyplatí, díky tomu poznáte nejhezčí pláže v Řecku. Lefkada, náš nejoblíbenější Řecký ostrov.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
David, 17.07.2017
6
Příjemná dovolená
6 Ubytování 6 Služby 6 Okolí 6 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené je dobrý. Letovisko Agios Nikitas je malé, ale hezké, je ...
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené je dobrý. Letovisko Agios Nikitas je malé, ale hezké, je dobrým výchozím bodem pro výlety. Nevýhodou je kopcovitý terén, žádné zázemí na plážích a poměrně malý počet obchodů a restaurací, ve kterých se, ale můžete, dobře najíst. Ubytování v hotelu Santa Marina bylo pěkné. Jedná se o celkem klidný hotel s milým personálem. Pokoj byl zařízen starším nábytkem, ale byl čistý, úklid na pokoji každý den, včetně výměny ručníků. K hotelu patří i hezký bazén. Hotel je postaven v kopci, z terasy je sice krásný výhled na moře, ovšem doporučuji jen pro opravdu fyzicky zdatné klienty. Výstup k hotelu je velmi náročný a každodenní výšlap k němu byl dost nepříjemný zážitek. Strava (snídaně a večeře) byla jednotvárná, nízké kvality, nevalné chuti. Při snídani bylo jídlo rozteklé (žádné chladící boxy), např. máslo v plastových vaničkách bylo rozehřáté tak, že se nedalo mazat na pečivo - teklo. Paní delegátka náš podnět řešila s vedením hotelu, které problém vyřešilo tak, že máslo dali do mísy s ledem, který se po chvíli rozpustil a máslo leželo v teplé vodě. Ostatní potraviny (sýr, uzeniny, zelenina) ležely na teple dál, toto vedení neřešilo vůbec nijak. Několikrát za náš pobyt se stalo, že k večeři nebylo jídlo ani v dostačujícím množství pro všechny klienty. Strava jedním slovem katastrofa. Bohužel. Moře krásné, čisté, teplé, vlny. Je třeba pamatovat na to, že většina pláží na ostrově nenabízí zázemí, je vhodné nosit slunečník nebo plážový stan a něco k jídlu a pití. Boty do vody jsou nutností.Od cestovní kanceláře jsme zakoupili dva výlety lodí. Oba výlety byly super! Jediné, co mohlo vadit, bylo, že výlet "Tři pláže" byl celý pouze v anglickém jazyce. Čekala bych, že zde bude český delegát (průvodce), ne každý z přítomných uměl anglicky! Toto se týká i dalších služeb delegáta, který nebyl přítomen ani při ubytování se na hotel a někteří klienti měli potíž se domluvit v anglickém jazyce. Pokud jsme měli možnost a paní delegátku jsme viděli, byla vždy milá, příjemná, okamžitě reagovala na podněty, ale jeden delegát na celý ostrov je opravdu málo.Celkově jsme byli s dovolenou na Lefkadě spokojeni. Je to krásný ostrov, který má co nabídnout.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petra Šindelářová, 10.07.2017
9
Dovolenou s vaší cestovkou jsme si užili
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem byl super, strava dobrá, jen ovoce bylo kyselé, nezralé meruňky a ...
Celkový dojem
Celkový dojem byl super, strava dobrá, jen ovoce bylo kyselé, nezralé meruňky a broskve.Jinak obsluha byla výborná, úklid super, delegátka Klára super, moře nádherné, Milos nás uchvátil.Na Egremni jsme nemohli, to nás mrzelo. Výlet lodí Kristýna super.Určitě doporučíme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
ivana Vondřičková, 19.06.2017
8
Příjemná dovolená
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Na Lefkádě jsme byli už podruhé, Agios Nikitas je velmi příjemné a klidné místo s ...
Celkový dojem
Na Lefkádě jsme byli už podruhé, Agios Nikitas je velmi příjemné a klidné místo s nedalekou nádhernou pláží Milos...Cesta bez problémů,vše od cestovky výborně organizované včetně perfektních služeb delegáta p.Tomáška.Služby hotelu perfektní, dokonalý úklid, všude čisto, kvalitní jídlo, pěkný bazén s nádhernými výhledy na moře..Jen jediné menší negativum - nelze si dopředu objednat pokoj vyšší kategorie-tedy s přímým výhledem na moře + v našem pokoji bylo v noci slyšet klimatizační jednotku umístěnou na střeše (a špatně odizolovanou od stropu...) .Celkově ale dojem velmi dobrý a poměr cenaxkvalita je odpovídající.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Daniel Kantor, 28.09.2016
1 2 3

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour