Recenze - SANTA MARINA

Zobrazit ubytování
8,9
25 hodnocení
8,9
UBYTOVÁNÍ
8,6
SLUŽBY
9,2
OKOLÍ
8,8
STRAVA
5,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 1
OKOLÍ 10
STRAVA 2
Lefkada úžasný ostrov

Na dovolenou na ostrov Lefkada jsme se moc těšili.Je to další z řeckých ostrovů, které jsme navštívili po Thasosu,Samosu,Korfu,a Kefalonii.Lefkada je nádherný zelený hornatý ostrov, s tyrkysovým mořem a nádhernými plážemi. Pro nás nejhezčí ...

Celkový dojem

Na dovolenou na ostrov Lefkada jsme se moc těšili.Je to další z řeckých ostrovů, které jsme navštívili po Thasosu,Samosu,Korfu,a Kefalonii.Lefkada je nádherný zelený hornatý ostrov, s tyrkysovým mořem a nádhernými plážemi. Pro nás nejhezčí Milos pláž. Lefkáda je ostrov pro lidi,kterým nevadí chůze a jízda na motorce, případně autem k nejkrásnějším plážím.

Poloha

Krása,úžasné pláže v našem dosahu Milos pláž s cestou cca 30 min. Pro ty, kterým není chůze na obtíž. dále Kathisima,pro ty,co chtějína pláži restaurace a plážové vybavení

Ubytování

Krásný hotel, na krásném místě s úžasnými výhledem na Agios Nikolaos a moře. Hotel s nejhorší řeckou kuchyní jakou jsme kde měli. Navštívili jsme již Samos,Korfu,Kefalonii,a Lefkadu. S takovým nezájmem o spokojenost hostů se stravováním jsme se nikde nesetkali.Opravdu velké zklamání. Po Hotelu Porto Skala na Kefalonii velké rozčarování.

Stravování

V hotelu Santa Marina nemají zájem o spokojenost hostů. Jak to řekl náš přítel,který byl v tomto hotelu 14 dní před námi. Na naši otázku jaké bylo jídlo v hotelu odpověděl, “no hlad jsme neměli” tak asi tak. Absolutně žádný výběr,stále stejná zelenina k večeři jako salát,stálestejná opakující se jídla, jeden druh namláceného ovoce, (hrušky) flekaté pomeranče někdy hroznové víno. Jeden druh moučníku,ráno na výběr 1druh čaje, podivný jakojogurt,sušené ovoce,čerstvé nikdy. stále stejná žlutá nebo hnědá piškotová buchta.Paní kuchařka velmi unavená, večer se někdy opírala v restauraci o barový pult a bylo vidět, že je ráda,žemá dnešní večer za sebou.

Další služby

Hotel Santa Marina neposkytuje žádné služby. V jídelně je stále naladěn na TV fotbalový kanál ,ktrý sleduje pan vedoucí hotelu,tak snad to?

Zuzana Kitzingerová
01.10.2018
8,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Bajecna dovolena

Krasna priroda, nadherne plaze,, křišťálové moře mili lide, chutna strava

Celkový dojem

Krasna priroda, nadherne plaze,, křišťálové moře mili lide, chutna strava

Olga
24.09.2018
7,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 7
Příjemná, klidná dovolená

Byli jsme velmi spokojení.

Celkový dojem

Byli jsme velmi spokojení.

Poloha

K Řecku patři, že je to stále do kopce a z kopce. Ale moře je čisté a úžasně modré. Tohle středisko je pro ty, kdo chtějí klidnou dovolenou.

Ubytování

Je to opravdu hodně do kopce, ale pak je krásný výhled. V hotelu dbají na čistotu a když jsme nahlásili závadu, velmi rychle byla odstraněna.

Stravování

Velmi chutná kuchyně.

Další služby

Výlet na lodi nabídnuty delegátkou byl opravdu úžasný. Nádherně strávený den.

Jiřina
15.09.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nádherné místo, ale davové šílenství.

úžasná příroda, nádherné moře, výborné jídlo a spousta lidí

Celkový dojem

úžasná příroda, nádherné moře, výborné jídlo a spousta lidí

Tomáš
27.08.2018