LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - VAGGELIS STUDIOS

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,5
4 hodnocení
8,5
UBYTOVÁNÍ
8,8
SLUŽBY
8,3
OKOLÍ
8,5
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Příjemná a krátká

Příjemný pobyt u milých majitelů kousek od klidného moře a výborné taverny. Výhoda důvod, proč jsem vybrala Nidri, je klidné moře a obchody v dochozí vzdálenosti avšak s ubytováním mimo rušné centrum. Kdybych jela na déle a v lepším ...

Celkový dojem

Příjemný pobyt u milých majitelů kousek od klidného moře a výborné taverny. Výhoda důvod, proč jsem vybrala Nidri, je klidné moře a obchody v dochozí vzdálenosti avšak s ubytováním mimo rušné centrum. Kdybych jela na déle a v lepším zdravotním stavu, možná bych volila větší divočejší romantiku, ale v dané situaci ideál.

Poloha

Ubytování mimo rušné centrum, bez výhledu na moře. Ale pozorovat za soumraku protější kopec bylo taky romantické. Blízko výborná pekárna se základním sortimentem potravin, na druhé straně supermarket a dál v Nidri nesčetné obchůdky. Pláž oblázková, ale dají se bez problémů najít místa, kde ani rozmazlenec jako já nepotřebuje boty do vody. Moře je klidné, vstup do vody mělký, výhledy na protější ostrovy. Škoda, že jsou na pláži vodní sporty, klid by byl lepší, ale místní si potřebují vydělat. Je to vina turistů, že takové řvoucí věci vyžadují.

Ubytování

Příjemná studia s velmi milými majiteli. Jsou sice mezi silnicemi, ale kromě prvního dne, kdy je člověk utrmácený po probdělé noci, jsem auta nevnímala. Jediné mínus je snad chybějící výhled na moře. Ve studiu mi chyběly malé talířky, ale to je detail. Zas tu byl pěkný bazén, který jsem však využila jen jednou, protože moře je moře a během mého pobytu bylo velmi klidné.

Stravování

Neměla jsem objednanou stravu, protože to v Řecku nemá smysl. Nakupovala jsem si dobroty, ovoce a zeleninu v okolí. Nedaleko, hned vedle Anna Marie je maličkatá tavernička Άριστον Γεύσεις, kterou jsem ani na jediný den neopustila. Čerstvé ryby, výborné grilované maso, dobré místní víno, milá obsluha, rozumné ceny. Podle mých četných řeckých zkušeností jedna z nejlepších, jaké jsem poznala. Opravdu vřele doporučuji návštěvu.

Další služby

Výborná starostlivá delegátka Eliška Tomuňáková. Takových by si měly cestovní kanceláře velmi vážit. Bohužel byl vyprodaný jediný výlet, na který jsem se těšila, ale vynahradila jsem si to jinak.

Markéta Hoskovcová
19.09.2022
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 7
STRAVA 9
super dovolená

Studia Vagelis nám naprosto vyhovovaly, celý areál čistý a upravený, okolí horší. Zařízení pokoje O.K., sprcha klasika Řecko, ale v pohodě. Možná trochu více vybavení v kuchyňském koutě více druhů talířů a alespoň dvouvařič. Jediné mínus ...

Celkový dojem

Studia Vagelis nám naprosto vyhovovaly, celý areál čistý a upravený, okolí horší. Zařízení pokoje O.K., sprcha klasika Řecko, ale v pohodě. Možná trochu více vybavení v kuchyňském koutě více druhů talířů a alespoň dvouvařič. Jediné mínus na tomto zájezdu byla velice rušná silnice u hotelu, hlavně v noci, ale dalo se to zvládnout. Spolumajitelka hovoří česky a je velice příjemná.

Poloha

Mimo areál ubytování klasika špatné chodníky a odpadky na pláži, asi proto, že se jedná o předměstí Nidri, ale důležité je ubytování a celý areál a to bylo super

Ubytování

Viz celkový dojem

Václav Krejčík
26.08.2022
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
naprosto úžasné

moc se nám to se ženou líbilo

Celkový dojem

moc se nám to se ženou líbilo

Stravování

měli jsme jen snídani, která byla ve vedlejším hotelu, cca 300 metrů od studia a snídali jsme vždy přímo na pláži, což bylo super, jinak na ostatní jídlo jsme chodili, nebo jezdili a pokaždé veliká spokojenost

Lumír
19.08.2022
7
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 5
Odpočinek u moře

Ubytování bylo pěkné, vzdálenost od moře do 100m. Jen nám vadila nemožnost si pronajmout slunečník a lehátko na pláži, jelikož všechny slunečníky patřily k jiným ubytovacím zařízením. Nejsem úplně zdravotně v kondici, takže to byl pro mě ...

Celkový dojem

Ubytování bylo pěkné, vzdálenost od moře do 100m. Jen nám vadila nemožnost si pronajmout slunečník a lehátko na pláži, jelikož všechny slunečníky patřily k jiným ubytovacím zařízením. Nejsem úplně zdravotně v kondici, takže to byl pro mě trošku problém. Nic jiného nám nezbylo, než zakoupit nafukovací lehátko a slunečník.Majitelé ochotní, příjemní...Byla jsem tu již podruhé a klidně zase pojedu. Malá nevýhoda, že se ubytování nachází u hlavní silnice, ale to tam je skoro každé ubytování. Jako velké plus tohoto ubytování je, že to není "činžák" na šířku. Tady je 17 apt. a byl tu klid co se týče ubytovaných klientů. Byli jsme se podívat na jiná ubytování i od jiných CK a když jsme viděli, jaké tam je množství apt. na jedné hromadě, tak za nás Vagelis je top!

Stravování

nebylo

Martina
22.07.2022