Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 31. 5. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Moře a pláže v Limassolu

Nejlepší koupání v tomto letovisku

3 zájezdů

Pláže v Limassolu

V Limassolu si vychutnáte slunění na dlouhých písčitých nebo písčito-oblázkových plážích s mírným vstupem do moře. Pláže jsou perfektně vybavené a téměř všude si za poplatek půjčíte lehátka i slunečníky. Výpůjčka vás přijde na cca 7,50€/set/den. Jednou z nejoblíbenějších pláží je Armonia, ale luxusní opalování i koupání zažijete i na plážích Dasoudi, Kastella Beach a Onisilos. Za dalším báječným okoupáním můžete vyrážet i mimo město. Nedaleko Limassolu leží 7 km dlouhá Lady's Mile Beach. Velice oblíbená je i vzdálenější Governor's Beach, která vás nadchne svým tmavým pískem. Během slunění a vodních radovánek ale nezapomínejte na to, že na celém Kypru je zakázaný nudismus.

Moře v Limassolu

Moře v Limassolu vás nezklame. Od května do října má voda krásných cca 27 °C a po celý rok je křišťálově čistá. Pokud máte brýle a šnorchl, nakoukněte i pod hladinu. Objevíte zcela nové světy.

NAVARRIA

3.července 11 dní Plná penze
23 490 / os.

PARK BEACH

3.července 11 dní Plná penze
24 190 / os.

MEDITERRANEAN BEACH

3.července 11 dní Polopenze
46 890 / os.