Recenze - AMMOS SUITES

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,4
17 hodnocení
9,6
UBYTOVÁNÍ
9,8
SLUŽBY
9,1
OKOLÍ
9,1
STRAVA
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Klidná a pohodová dovolená

Příjemná a velmi klidná dovolená na konci sezóny, krásné počasí, milí a vstřícní obyvatelé ostrova, dobré jídlo a hodně odlišná příroda od ostatních řeckých ostrovů. Přijeli jsme si odpočinout od každodenního shonu a byli jsme velmi ...

Celkový dojem

Příjemná a velmi klidná dovolená na konci sezóny, krásné počasí, milí a vstřícní obyvatelé ostrova, dobré jídlo a hodně odlišná příroda od ostatních řeckých ostrovů. Přijeli jsme si odpočinout od každodenního shonu a byli jsme velmi spokojeni.

Poloha

Ubytování je na výhodném a velmi klidném místě, za koupáním se dá pěšky vyrazit dvěma směry. Směrem doprava je dobře dostupná pláž v Plati, ale zejména před hotelem Lemnos Village je plná lidí, se slunečníky a plážovým servisem. Ještě bližší pláž u přístavu je tak na rychlé ranní vykoupání, není moc hezká ani zajímavá. Doleva se dá dojít na krásnou pláž Mabella, vzdálenou asi 15 minut chůze, ta je bez plážového servisu, ale s naprostým soukromím (většinou jsme tam byli sami) a vlevo na konci je i upravené místo s pískovou cestičkou mezi kameny, kterou se dá dojít do hlubší vody bez klopýtání po oblázcích, které jsou tam jinak všude. Ještě dál je pak pěkná pláž Thanos, kde je dobrá taverna i plážový servis, ale pěšky je to tak 50 minut po prašné cestě a se zkratkou mimo cestu po kamenitém svahu. Dva malé obchůdky jsou v Plati, jeden dole u hlavní silnice, druhý nahoře ve vesnici. Jinak se dá pěšky dojít i do hlavního města Myriny, kde je krásné centrtum s přístavem, s obchůdky, tavernami a všemu dominuje starý hrad na kopci nad městem, odkud je krásný výhled. Dobrá je třeba varianta do města taxíkem za 10 euro a zpátky se projít, protože člověk obvykle nechce být u večeře zaprášený a zpoocený.

Ubytování

Ubytování velmi příjemné, velké studio s terasou na úrovni terénu s částečným výhledem na moře a na velmi klidném místě. Je pouze potřeba počítat s tím, že všude je to relativně daleko, takže místo není vhodné pro lidi, kteří mají s chůzí potíže. Z vodovodních kohoutků teče v podstatě minerálka, prý je pitná, ale teplá je trošku cítit.

Stravování

Snídaně dostačující, vždy se dá něco vybrat. Na večeře, pokud je nemáte předplacené v Lemnos Village, se dá dojít nahoru do staré části Plati, cca 30 minut s prudkým stoupáním na konci, kde jsou dvě příjemné taverny, ale je dobré si pronajmout auto a jezdit na večeře i někam dál, protože v našem případě na konci sezóny už byla nabídka jídel v těchto dvou tavernách docela omezená a jíst pořád to stejné nechcete. Dobře se dá najíst třeba v Kotsinas, v Moudrosu nebo v Sardes. Nejbližší tavernu na pláži v Plati jsme ani nezkoušeli, nedoporučili nám ji naši sousedé a nemá ani příliš dobré recenze.

Další služby

Úklid na pokojích perfektní, nebylo co vytknout.Paní delegátka naprosto profesionální, velmi vstřícná a ochotná.

Magdalena a Petr
28.09.2023
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Dovolená bez chyb

Dovolenou jsme si náramně úžili.Limnos potvrdil opravdu to, že je místo, kam jezdí více řecké turisty než cizínci a pro to, ve svém smyslu si uchovává svůj zvláštní a silný půvab. Jak krajina, tak jídlo nás velmi uspokojili. Doporučují se ...

Celkový dojem

Dovolenou jsme si náramně úžili.Limnos potvrdil opravdu to, že je místo, kam jezdí více řecké turisty než cizínci a pro to, ve svém smyslu si uchovává svůj zvláštní a silný půvab. Jak krajina, tak jídlo nás velmi uspokojili. Doporučují se najíst v Platy nebo do Myriny. Hezká varianta je taky si uvařit něco v apartmánu a dát večeře na balkoně s krásným výhledem. Všechna hlavní přírodní a historické atrakce ostrova se dají zvládnout během 3 dnů. Voda byla krásně průhledná. Velké poděkování jde paní delegátce Marcela Vejnosková, která od příjezdu až k odletů nám poskytla veškeré kompletní informace k pobytů a zařídila všechny poptané zájezdy a pronájem auta. Výlet na lodí byl skvělý! Moc moc děkujme

Adriano Neri
24.09.2023
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Ammos Suites

V apartmánech Ammos Suites jsme se cítili velice příjemně. Měli jsme krásný, velký apartmán, který byl udržován v čistotě a snad obden byly měněny ručníky. Snídaně formou bufetu byly v krásné restauraci s výhledem do zahrady. Večerní ...

Celkový dojem

V apartmánech Ammos Suites jsme se cítili velice příjemně. Měli jsme krásný, velký apartmán, který byl udržován v čistotě a snad obden byly měněny ručníky. Snídaně formou bufetu byly v krásné restauraci s výhledem do zahrady. Večerní výhledy jsou okouzlující, směrem do zahrady a na moře s romantickým západem slunce. Krásné a klidné místo. Ano, je trošku dál od místní frekventované pláže, restaurací, na druhé straně toto místo je křižovatkou k dalším dvěma plážím na kterých jsme byli pouze sami. Vše jde zvládnout poklidnou procházkou. Na pár dnů jsme si pronajali auto, což byla skvělá volba a díky tomu jsem poznali další pláže, vyvřeliny, kostelíčky, večerní Merinu a také restauraci v Sardes, kde jsme si velmi pochutnali... samozřejmě na doporučení paní Marcelky, naší delegátky, kterou tímto zdravíme a která byla úžasná a pod jejím vedením vše klapalo. Příjemná a klidná dovolená.

Irena
08.09.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Perfektní dovolená podle našich představ

Na tomto ostrově jsme byli velice spokojeni. Především musím vyzdvihnout delegátku, paní Marcelu Vejnoskovou! Jakmile jsme na letišti nasedli do autobusu, začala nám podávat prvotní informace. Po půl hodině cesty jsem si říkala, že už k ...

Celkový dojem

Na tomto ostrově jsme byli velice spokojeni. Především musím vyzdvihnout delegátku, paní Marcelu Vejnoskovou! Jakmile jsme na letišti nasedli do autobusu, začala nám podávat prvotní informace. Po půl hodině cesty jsem si říkala, že už k naší dovolené víme všechno, protože nám řekla samé důležité věci. Samozřejmě jsem se mýlila, protože druhý den na informační schůzce nám detailně popsala ostrov, doporučila výlety, restaurace, jak si odvézt vzpomínky v kufru, zkrátka absolutně perfektní! Touto cestou jí ještě jednou děkujeme! Ubytování je krásné, čisté, každý den úklid, jednou za 3 dny výměna ručníků. Snídaně vyhovující, vždy jsme si vybrali a všichni jsme si pochutnali. Velice nám vyhovovala poloha hotelu. Nabízela rozmanitost procházek do několika směrů, s čímž souvisí i koupání na několika různých plážích. Do města Plati to chce jít buď brzy ráno nebo večer, kopec do městečka je přes den v horku hodně náročný. Byli jsme zde v době, kdy mají dovolenou i řekové, ale i tak jsme denně leželi pod slunečníkem. Na dva dny jsme si půjčili auto a pár míst jsme stihli navštívit, ale rozhodně ne všechno, musíme se sem vrátit!

Zuzana
01.09.2023
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Limnos - Plati - Ammos Suites

Příjemná dovolená na nádherném ostrově, který není turisticky přeplněn. Krásné písčité pláže s pomalým vstupem do moře. Doporučuji jako klidnou dovolenou s dětmi. Výborná delegátka.

Celkový dojem

Příjemná dovolená na nádherném ostrově, který není turisticky přeplněn. Krásné písčité pláže s pomalým vstupem do moře. Doporučuji jako klidnou dovolenou s dětmi. Výborná delegátka.

Ubytování

Nádherné a čisté ubytování v klidné části Plati s výhledem na záliv.

Stravování

Měli jsme jen snídani. Na Řeckou snídani výborné.

Další služby

Usměvavý, milý a vstřícný personál.

Jaroslav Bárta
27.08.2023