Recenze - DIAMANTIDIS

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,1
2 hodnocení
8
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
5,5
STRAVA
8,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 6
Hotel na výborném místě a skvělý delegát

Na to, že šlo o pohnutou covidovou dobu, dovolená téměř neměla chybu. Hotel Diamantidis v Myrině má výbornou polohu, za což mu odpustím trochu přelidněné a vyjedené snídaně, koneckonců jsme tam byli ve vrcholné sezoně. V pokoji jsme se ...

Celkový dojem

Na to, že šlo o pohnutou covidovou dobu, dovolená téměř neměla chybu. Hotel Diamantidis v Myrině má výbornou polohu, za což mu odpustím trochu přelidněné a vyjedené snídaně, koneckonců jsme tam byli ve vrcholné sezoně. V pokoji jsme se příliš nezdržovali, takže nám nevadil mikrobalkon - na posezení nepoužielný, zato s opravdu nádherným výhledem. Pokud jde o delegáta pana Vaška, byl mezi nejlepšími, s nimiž jsem se zatím setkala. Neměl nás tam na starosti zase až tolik, díky čemuž nám mohl věnovat vskutku individuální péči a je to ryzí a nafalšovaný nadšenec pro vše řecké.

Miroslava
23.08.2021
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 5
Vše bylo výborné

Krásný ostrov,turisty stále téměř nedotčený,výborné koupání na městské pláži,kde jsme plavali téměř sami-někomu by ovšem mohlo vadit,že bylo potřeba dojít na pláž půl kilometru hlavní silnicí bez chodníků a proplétat se mezi auty a ...

Celkový dojem

Krásný ostrov,turisty stále téměř nedotčený,výborné koupání na městské pláži,kde jsme plavali téměř sami-někomu by ovšem mohlo vadit,že bylo potřeba dojít na pláž půl kilometru hlavní silnicí bez chodníků a proplétat se mezi auty a motorkami,které nikdy nikomu nedají přednost-zvykli jsme si,hotel příjemný, čistý,velmi milý personál,někdy hlučný,jak to tak v hotelu bývá,jídlo dostačující,ikdyž jednotvárné a často něco došlo,ale nasnídal se každý- Pěkný,čistý bazén,stále prázdný,lehátka bez slunečníků,ale od 15.h ve stínu, s malou částí pro děti. Jinak pro děti bohužel v hotelu naprosto nic dalšího. Kdo chce cestovat, musí si pronajmout auto, žádná doprava zde nefunguje, autobus apod.nic. Městečko báječné, mezi hradbami, obchůdky, taverny, přístav, velmi malebné. Na tohle místo bychom se vrátili s radostí.

Další služby

Delegátka by la výborná, vyšla nám ve všem vstříc, ikdyž by nemusela-např.při přednostním odbavení na letišti s ohledem na malé dítě, které jsme měli s sebou,velmi milá a pozorná.

Hana Raiterová
06.08.2018