Recenze - NIRVANA

Zobrazit ubytování
9,2
4 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
8,5
OKOLÍ
9,5
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
S Travel Family, bychom jeli zase

Byli jsme spokojeni.

Celkový dojem

Byli jsme spokojeni.

Ubytování

Spokojenost. Každý den uklizeno. Čisto. Personál příjemný.

Stravování

Stravování v tavernách , řecká kuchyně je výborná

Další služby

Velmi spokojeni s delegátkou Marcelou Vejnoskovou .

Angelika Peschlová
05.07.2022
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Krásná dovolená

Z ostrova Limnos jsme byli nadšeni. Krásné pláže, klidné prostředí, příjemné ubytování, milí lidé.

Celkový dojem

Z ostrova Limnos jsme byli nadšeni. Krásné pláže, klidné prostředí, příjemné ubytování, milí lidé.

Jana
20.06.2022
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Skvělá dovolená

Krásná dovolená na neobjeveném ostrůvku bez davů, kde je ještě vidět původní Řecko s krásnou a unikátní přírodou v kombinaci s původními vesničkami.

Celkový dojem

Krásná dovolená na neobjeveném ostrůvku bez davů, kde je ještě vidět původní Řecko s krásnou a unikátní přírodou v kombinaci s původními vesničkami.

Poloha

V okolí jsou jiná ubytování, políčka místních i s občemi, drůbeží atd.

Ubytování

Studio je na řecké poměry prostorné a luxusní, kuchyňka u dveří, sklokeramická deska, tichá lednice, varná konvice (zapojit lze do skříňky k digestoři nebo na noční stolek), nádobí dostatek, chybí pánvička (po dotazu by asi doplnili, ale nepotřebovali jsme), k dispozici houbička a jar. Koupelna - velký sprchový kout se skleněnými dveřmi. Kulaté umyvadlo vč. tekutého mýdla. Záchod závěsný s dojezdovým prkýnkem. Sušák na ručníky. Malé okénko v koupelně se sítí proti hmyzu.Velká vysoká pohodlná postel. K dispozici velké křeslo asi jako přistýlka. Chyběli úložné prostory - noční stolky a pod zdrcadlem jen polička bez šuplíku, ramínková skříň vč. 10 ramínek. Trochu chybí ve vnitř stolek se židlemi, když se nechce sedět venku. Prostorné studio vč. klimatizace zdarma - umístěné nad skříní, ale nepoužili jsme.Balkon prostorný se stolkem a 2 židlemi, z boku sušák s kolíčky - hodně soukromí. Výhled moře, zeleň, budovy, polička. Balkonové dveře se sítí proti hmyzu, venkovní rolety, záclona a závěs.Ráno trochu slyšíte kokrhat kohouty. Byly osazeny jen 2 studia, úplný klid.

Stravování

Bez stravy - stravovali jsme se v místních tavernách - v Plati dole 2-3 taverny, nahoře 2 taverny a nespočet v Myrině.

Další služby

Úklid - ručníky výměna 4x, povlečení 3x, vytírání a zametání cca 4x, vynášení odpadků jednou denně až jednou za dva dny. Majitelka v recepci většinou dopoledne, vždy se na nás smála, ptala se jak se máme a jestli nám nic nechybí.

Michala
13.09.2021
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Limnos-Plati-Nirvana

Příjemný relax na hezkém ostrově.

Celkový dojem

Příjemný relax na hezkém ostrově.

Poloha

Plati je příjemné a klidné letovisko bez velkých hotelů a hlučného nočního života, což nám velmi vyhovovalo. V zálivu s dlouhou písečnou pláží si každý může najít své místo, ať už v blízkosti beach baru s využitím slunečníku s lehátky nebo v odlehlejší části. Vstup do moře pozvolný, voda čistá, kupodivu zelená, prohřátá. Přímo u pláže je několik taveren, kam je možné zajít na oběd či večeři, nám nejvíce vyhovoval Grigoris. Další taverny jsou ve vlastní vesnici Plati na kopci, kde je i slušně zásobený obchod. Také hezký kostel, stará nádrž na vodu a spousty hladových koček.Přes delegáta jsme si pronajali auto na 2 dny a snažili se navštívit zajímavá místa na ostrově. Doporučuji hrad v Myrině, skalní kapli Panagia Kakavioutissa, opravdu magické místo (asi 2km procházka od parkoviště po pěšině, krásné skály okolo a výhledy), mys Faraklo s vyvřelinami neuvěřitelných tvarů (pozor, na odbočce v Propouli označeny jako Petromatos nebotak nějak), písečné duny okolo zálivu Gomati, kostel v Kotsinas se studánkou svaté vody v podzemí, Hefaistos, větrné mlýny v různém stadiu rozkladu všude po ostrově, kapli sv.Athanasia na kopečku nad Kontias, hezký výhled i cesta k ní. Hezká je vycházka v samotném Plati kozí stezkou po výběžku v pravé části zálivu až na mys, chce to pevnou obuv (minimálně trekové sandále), zásobu vody a trochu zkušenosti s pohybem v terénu mimo asfalt a beton. Sympatické je, že v prakticky každé vesnici je taverna, kde se nechá výborně najíst, a vždycky najdete nějakou odlehlou pláž z těch mnoha na ostrově, kde budete +/- sami. Na nejvyšší bod ostrova (Vigla) nemá smysl jezdit, jsou tam vojáci, ale cestou vidíte, v jakém terénu je také možno pěstovat a sklízet obilí.Začátkem července už ostrov působil velmi zprahle, kromě zemědělsky využívaných ploch a ostrůvků zeleně u zdrojů vody (většinou oleandry) porostlý pichlavou makijí s občasnými barevnými trsy kvetoucích suchomilných rostlin. Určitě to má své kouzlo.

Ubytování

Aparthotel je umístěn 2 minuty chůze na pláž, v zahradě. Studio č.3 je nepříliš velké, hezky a vkusně zařízené, nejspíš po rekonstrukci. Kuchyňská linka a její vybavení je opravdu minimální, ale postačuje. Velmi se nám líbila koupelna/WC, na řecké poměry prostorná, s větracím okénkem a pěkným sprchovým koutem . Ocenili jsme rovněž fungující klimatizaci v ceně. Naopak wifi připojení je opravdu možné jen ve společných prostorech = terasa o poschodí níže.

Stravování

Všechny taverny v Plati i jinde, kde jsme se zastavili, jsou dobré, nejlépe je jít tam, kde jedí místní, ti vědí...Doporučuji se předem pocvičit v alfabetě, ne všechna označení zboží v obchodě, jídelní lístky, směrovky a různé jiné infocedule jsou psány latinkou, tím méně anglicky.

Další služby

Úklid dostačující, recepční příjemná a vždy ochotná pomoci a poradit.

Marcela
14.07.2021