Recenze - NIRVANA

Zobrazit ubytování
9,3
10 hodnocení
8,9
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9,3
STRAVA
8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 5
Na Lemnosu jsme letos byli už asi po patnácté.

Lemnos má rozhodně co nabídnout a není přetížený turisty, klidné místo. Bohužel cena snídaně pro jednoho turistu byla poněkud šokující (přepočtených (735 Kč). Podobný jev jsme konstatovali už vloni, (talíř špaget , bez čehokoliv za 600,- ...

Celkový dojem

Lemnos má rozhodně co nabídnout a není přetížený turisty, klidné místo. Bohužel cena snídaně pro jednoho turistu byla poněkud šokující (přepočtených (735 Kč). Podobný jev jsme konstatovali už vloni, (talíř špaget , bez čehokoliv za 600,- Kč).

Ubytování

Úklid vzorný, vybavení kvalitní, s výjimkou lůžek, jejichž matrace měly být už dávno vyměněny.

Stravování

Stravování lze doporučit nákupy v minimarketu. Ceny v restauracích jsou nepříčetně vysoké. Na základě zkušenosti z minulých let jsme se vybavili cca dvojnásobnou hotovostí, bohužel ukázalo se, že bez možnosti platit kartou, kterou lze platit i na pláži, by tato částka letos nestačila.

Další služby

Marcela Vejnosková je bezkonkurenčně nejlepší delegátka, s jakou jsme se při svém dlouholetém a každoročním cestování setkali.

Ing Josef Kučera
07.09.2023
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělá dovolená

Náš celkový dojem byl velmi pozitivní, jelikož se jedná o destinaci, která není ještě zasažena masívní turistikou a místní lidé jsou pozitivně naladěni. Kdo chce zažít pravou řeckou pohostinnost a navštívit krásné písčité pláže, tak je ...

Celkový dojem

Náš celkový dojem byl velmi pozitivní, jelikož se jedná o destinaci, která není ještě zasažena masívní turistikou a místní lidé jsou pozitivně naladěni. Kdo chce zažít pravou řeckou pohostinnost a navštívit krásné písčité pláže, tak je tady na správném místě. K celkové spokojenosti přispěla i delegátka CK Marcela Vejnosková, která poskytla velmi profesionální servis. Přál bych si takových delegátů více, kteří se snaží, aby klienti byli maximálně spokojeni. Velmi děkujeme paní Marcele Vejnoskové.

Poloha

Hotel je blízko jedné z nejkrásnějších pláží. Taverny ve vesnici Platy jsou v tradičním řeckém stylu a vaří tu výborně, zvláště doporučuji O Sozis. Ve vzdálenosti zhruba 3 km je městečko Myrina, které vévodí pevnost. Jsou zde taverny a i velké obchody( Lidl, AB market ).

Ubytování

Hotel se nachází 100 metrů od pláže. Je po rekonstrukci. Pokoje sice malé, ale pro nás dostačující. Jediná chyba byla v posteli, která měla malé rozměry a příliš měkkou pružinovou matraci. Kuchyňka dostatečně vybavená. Plusem byly pevné zasunovací dveře u sprchového koutu. Pravidelný úklid byl prováděn denně.

Stravování

Hotel neposkytuje stravování, proto nemohu hodnotit. Stravovali jsme se v tavernách.

Další služby

Jak jsem napsal již výše, delegátka Marcela Vejnosková vynikající. Využili jsme nabídky výletů. Jeden jsme jeli autobusem po místních památkách s výkladem delegátky Marcely. Byl vynikající, ale ještě lepší byl lodní výlet s koupáním při západu slunce.

Jaromír
15.08.2023
8,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pekne ubytovani

Velmi prijemne ubytovani v klidne lokalite a pritom kousek od plaze, taveren, vesnicky, hl.mesta

Celkový dojem

Velmi prijemne ubytovani v klidne lokalite a pritom kousek od plaze, taveren, vesnicky, hl.mesta

Helena
16.07.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Super

Pohoda, klid, skvělé moře

Celkový dojem

Pohoda, klid, skvělé moře

Stravování

Bez stravy, užívali jsme si skvělé řecké taverny.

Ivana
11.07.2023
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nirvana - prakticky vše v nejlepším pořádku

Pobyt na ostrově Limnos, v místě Platy Beach a okolí + ubytování splnilo naše očekávání.Na ostrově jsme z důvodu téměř naprostého klidu, a dosud nemasové turistiky byli potřetí.Potvrzujeme - jak často psáno - Limnost je pro ty, kteří ...

Celkový dojem

Pobyt na ostrově Limnos, v místě Platy Beach a okolí + ubytování splnilo naše očekávání.Na ostrově jsme z důvodu téměř naprostého klidu, a dosud nemasové turistiky byli potřetí.Potvrzujeme - jak často psáno - Limnost je pro ty, kteří vyhledávají klidný, ale i aktivní pobyt. A když připočteme počasí /trochu jsme se obávali, většinou jsme pobyvali až v srpnu/, které nám parádně vyšlo /na rozdíl od jiných řeckých míst, ve stejném období/ tak - naprostá spokojenost :) ... a doporučujeme těm, kteří se pro Limnost zatím nerozhodli.Hodilo by se napsat na úplnÝ začátek recenze:K NAŠÍ PLNÉ SPOKOJENOSTI PŘISPĚLA PRŮVODKYNĚ PANÍ VEJNOSKOVÁ. PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP, OCHOTA, VŽDY ÚSMĚV :)

Poloha

Navštěvovali jsme hlavně pláž v Platy Beach, ale ne "slunečníkovou část" /nemusíme muziku... i když zase tak nahlas ale nebyla/, docházeli jsme také na kousek vzdálenější Mabella pláž, kde /i přes hezkou scenérii/ často nebyla ani noha.Několikrát jsme navštívili Mirinu - město dobře známe, uspokojí i návštěvníky, kteří chtěji poznat něco z historie ostrova...Občasné potřebné nákupy jsme provedli v Mirině. Ale i mini-market v Platy Beach se "nezřídka hodil". Prodavačky nám ochotně obstaraly co v krámku v době naší návštěvy nebylo. Škoda, že nebyl zájem o výlet Tajemný Lemnost. zajistili jsme si tedy výlet extzra, a mužeme jenom doporučit. Jedná se o velice zajímavé lokality.Auto či motocykl jsme si nepronajímali, takže nehodnotíme...

Ubytování

Na Limnosu jsme byli i dříve ubytování v klasickém apartmánu - takže to samé nám nabídla Nirvana. Našlo by se pár drobností, které ale pobyt nekazí /2-3x párkrát po ránu netekla pár minut voda, ale po telefonátu průvodkyni bylo vše téměř ihned v pořádku/.Ubytovací prostor není rozlehlý, ale nám naprosto dostačovala... Možná by mohla být nějaká odkládací zásuvka... nebyly, a tak jsme si potřebně dali na noční stolek - maličkost.,..Balkon parádní velký, poskytující docela i soukromí. My jsme měli s výhledem na moře, takže :)

Stravování

Stravovali jsme se velice často v tavernách v Mirině, ale i v Platy vesnici. Taverna O Sozos perfektní, velké porce, za velice sympatické ceny... trochu déle jsme museli na jídlo čekat, ale k dovolené patří nespěchat...V marketu v Platy vesnici jsme nakoupili co jsme potřebovali... Čerstvé ovoce, zelenina za dobré ceny.

Další služby

Úklid pravidelný, uklízečky přátelské, velice ochotné, pokud jsme něco potřebovali.Ty dvě, které uklízely u nás uměly docela dobře anglicky.

Ruda Kaupa
19.06.2023