Recenze - PARA THIN ALOS

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,3
61 hodnocení
9,6
UBYTOVÁNÍ
9,6
SLUŽBY
9,2
OKOLÍ
8,7
STRAVA
9,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělá dovolená na ostrově Limnos

Skvělá dovolená na ostrově Limnos, který je úžasný nezahlcený komerční turistikou s krásným mořem a milými lidmi. Ostrov jsme navštívili poprvé a jako vždy jsme s vaší CK byli po všech stránkách spokojeni Ubytování bufetové snídaně milý ...

Celkový dojem

Skvělá dovolená na ostrově Limnos, který je úžasný nezahlcený komerční turistikou s krásným mořem a milými lidmi. Ostrov jsme navštívili poprvé a jako vždy jsme s vaší CK byli po všech stránkách spokojeni Ubytování bufetové snídaně milý pan majitel krásné moře a okolí klid a pohoda. Velké poděkování delegátce Marcelce Vejnoskové byla skvělá dala nám spoustu informací co na ostrově navštívít , zajistila nám taxi do Miriny. Manžel měl menší úraz, když jsem jí volala okamžitě zajistila taxi a byla s námi celou dobu v nemocnici a po ošetření nás dovezla zpět. Navštívili jsme s vámi několik ostrovů a těšíme se na další sezonu s vašimi skvělími delegáty.

Stravování

Bufetové snídaně pestré od kávy čaje sýr šunka výborný řecký jogurt s medem, džemem, domácí koláče bábovka palačinky ovoce meloun fíky hrušky apod

Libuše Javorská
25.09.2023
8,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
Para Thin Alos

Hotel je velmi příjemný, přímo na pláži, s krásným výhledem na moře. Výborná je možnost vybrat číslo pokoje. Na pláži jsou kameny, ale od slunečníků vedou do moře schůdky a dále je písek, je možnost popojít dále vlevo a pláž je písečná. ...

Celkový dojem

Hotel je velmi příjemný, přímo na pláži, s krásným výhledem na moře. Výborná je možnost vybrat číslo pokoje. Na pláži jsou kameny, ale od slunečníků vedou do moře schůdky a dále je písek, je možnost popojít dále vlevo a pláž je písečná. Stravování jsme neměli, dáváme přednost výběru taverny a hned naproti hotelu je minimarket, kde lze koupit i čerstvé pečivo. V Agis Ioannis je pouze tento jeden minimarket, jinak žádné obchody, je zde 5 taveren. Delegátka Marcela Vejnostová byla přímo fantastická, o ostrově nás výborně informovala, domluvila půjčení auta, všem pomáhala.

Jana Vildová
08.09.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Úžasná dovolená

Tato dovolená byla zásluhou paní Marcely Vejnoskové, která mi doporučila tuto destinaci, dovolená snů. Krásné ubytování přímo u moře, hezká pláž,možnost občerstvení během dne,slunečníky a lehátka zdarma.Paní Vejnosková znala perfektně ...

Celkový dojem

Tato dovolená byla zásluhou paní Marcely Vejnoskové, která mi doporučila tuto destinaci, dovolená snů. Krásné ubytování přímo u moře, hezká pláž,možnost občerstvení během dne,slunečníky a lehátka zdarma.Paní Vejnosková znala perfektně historii ostrova, památky , které jsme mohli navštívit a vůbec zvyky a život místních lidí. Její řečtina mě fascinovala. Je to člověk na správném místě,byla úžasná. Moc jsem si dovolenou užila i proto,že bylo nádherné počasí.

Poloha

Pobytové místo na PARA THIN ALOS bylo krásné, majitelé se skvěle starají o okolí, květiny, lavičky,opuncie, palmy ap. Krásné čisté venkovní toalety, čisto v baru i u pláže

Ubytování

Ubytování super, častá výměna ručníků, úklid ve studiu skoro denně

Stravování

Využívala jsem během dne baru u ubytování, obědy a večeře většinou v tavernàch. Opět pomohla paní Vejnosková, která nám doporučila a přeložila názvy jídel.

Další služby

Služba delegátky na 10 hvězdiček

Bourkova Jana
07.09.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělá dovolená - doporučujeme

Skvělá dovolená. Byli jsme zde již potřetí takže jsme věděli, co nás čeká. Majitelé jsou velice milí a přátelští. Navštěvovali jsme pláž, kterou nám před lety doporučil pan majitel Nontas. Je na druhém konci ostrova, není přeplněná a ...

Celkový dojem

Skvělá dovolená. Byli jsme zde již potřetí takže jsme věděli, co nás čeká. Majitelé jsou velice milí a přátelští. Navštěvovali jsme pláž, kterou nám před lety doporučil pan majitel Nontas. Je na druhém konci ostrova, není přeplněná a využívají jí především Řekové.

Poloha

Okolí je upraveno a udržováno v čistotě, rovněž tak bazén. Není problém dojít z pláže bosí až na pokoj.Cca 30 metrů od apartmánu je malý obchod, který je nepřetržitě otevřen denně od 8:00 - 22:00 h. Pouze chleba je třeba si u majitelky objednat den předem, jinak tam koupíte téměř všechno.Možnost větších nákupů je v Myrině.

Ubytování

S ubytováním jsme byli nadmíru spokojeni. Bydleli jsme v apartmánu č. 40, kde byla ložnice s klimatizací a kuchyňka s jednou postelí. Obě místnosti jsou odděleny dveřmi. Úklid a výměna ručníků probíhala denně, kromě neděle a středy. Výměna povlečení byla 1x za pobyt.Na pokoji je trezor a zpoplatněná klimatizace za 5 euro na den.Kuchyňka byla vybavena základním nádobím, dvouvařičem a varnou konvicí. V oknech a dveřích jsou sítě proti hmyzu, což je příjemné a ne úplně obvyklé, toto je velké PLUS.

Stravování

Měli jsme objednány snídaně, které byly chutné a dostačující. Večeřeli jsme v okolních tavernách (Orizontas, Akrogiali, Barbounaki). První dvě můžeme doporučit. V Barbounaki (taverna ve skále) jsme neměli dobrou zkušenost, ale to je věc názoru.

Další služby

Se službami paní Vejnoskové jsme byli spokojeni. Zařídila pro nás půjčení auta a lodní výlet.

Lenka Kostohryzová
27.08.2023