Recenze - PARA THIN ALOS

Zobrazit ubytování
9,2
34 hodnocení
9,6
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
8,3
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Skvělá dovolená.

Ubytování dobré, starší ale vyhovující.Výhled na moře.Kousek od pláže.Lehátka a slunečníky zdarma.Plážový bar.Snídaně servírované, domácí strava.Připravují majitelky.Na jedničku.Majitelé milí usměvaví.Pláž písčitá čistá.Para Thin Alos ...

Celkový dojem

Ubytování dobré, starší ale vyhovující.Výhled na moře.Kousek od pláže.Lehátka a slunečníky zdarma.Plážový bar.Snídaně servírované, domácí strava.Připravují majitelky.Na jedničku.Majitelé milí usměvaví.Pláž písčitá čistá.Para Thin Alos můžem vřele doporučit.V září bohovský klid.Musíme vyzvednout skvělého delegáta p.Hemelku.Doufáme,že se ještě někde v Řecku potkáme.👍

Poloha

V září už v okolí slabší služby.Chce to mít půjčené auto.

Ubytování

Dostačují ubytování.Jen manželské postele trochu malé.

Stravování

Snídaně skvělé

Další služby

Úklid v pořádku, čisto a pořádek.

Josef
28.09.2021
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dokonalá dovolená.

Užasné místo. Milý personál. Naprostá čistota. Práce delegáta na jedničku.

Celkový dojem

Užasné místo. Milý personál. Naprostá čistota. Práce delegáta na jedničku.

Poloha

Klidné místo. Nádherné pláže.

Ubytování

Velice kvalitní ubytování s výhledem na moře.

Stravování

Vynikající taverny v okolí. Opravdu řecká jídla.

Další služby

Práce delegáta na výbornou. Jaký to rozdíl od neochotné a arogantní delegátky na ostrově Karpathos. Pane Václave Dík.

Pavel
14.09.2021
8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 5
Báječná dovolená

Dokonalá dovolená

Celkový dojem

Dokonalá dovolená

Poloha

Studia se nacházejí přímo u moře, v krásně udržovaném a zeleném místě. Pláž je písčitá, s většími oblázky, avšak po jednom, dvou krocích jste ve vodě. Doporučujeme si půjčit auto a projet celý ostrov. Pláž Zematas můžeme vřele doporučit.Delegát pan Václav je člověk na správném místě. Ostrov zná, takže Vám zodpoví vše, na co se zeptáte.Tuto dovolenou pro ty, kteří hledají klid a minimum turistů vřele doporučuji. My jsme zde byli už podruhé.

Ubytování

Studio 1 s manželskou postelí a oddělenou palandou v kuchyni takže je dostatek místa pro všechny. Terasa s deštníkem, terasa je i velikosti cca 4x1,5 m s přímým výhledem na moře. Celé dopoledne tam nesvítí takže je možné posedět s kávou a dívat se na moře.

Stravování

Měli jsme ubytovaní bez stravy, nicméně se daly zaplatit snídaně v místním baru, kde i během dne velmi milí a přátelští majitelé udělají na požádání omeletu, tousty, apod. Večeřet se dá v okolních tavernach, kterých je pomálu.

Další služby

Úklid byl prováděn každý den, 2x za pobyt výměna prádla a 3x výměna ručníků. Okna i dveře mají sítě proti hmyzu, což je super.

Lenka Kostohryzová
25.08.2021
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Skvělý ostrov, skvělé ubytování, skvělé služby delegáta a tedy naprostá spokojenost.

Ostrov nás mile překvapil, nemáme rádi masovou turistiku a tento ostrov to naprosto splňoval. Skvělé služby delegáta, který je znalý, ochotný a vše zařídí a vysvětlí. Krásné dlouhé písčité pláže s průzračnou vodou a mnoho zajímavých míst. ...

Celkový dojem

Ostrov nás mile překvapil, nemáme rádi masovou turistiku a tento ostrov to naprosto splňoval. Skvělé služby delegáta, který je znalý, ochotný a vše zařídí a vysvětlí. Krásné dlouhé písčité pláže s průzračnou vodou a mnoho zajímavých míst. Za návštěvu určitě stojí hlavní město se zříceninou byzantské pevnosti, geologický park Faraklo, skalní kaple nebo vyhlášená taverna ve vesnici Sardes.

Poloha

Je to velmi klidné letovisko, hned naproti je obchod se základními potřebami, s kterým jsme byli naprosto spokojeni, měli tam dobré pečivo. V letovisku jsou tři taverny, my navštívili dvě z nich a také jsme byli naprosto spokojeni. Je vhodné si půjčit auto a ostrov si procestovat. Zajímavá místa, která si nevygooglujete, Vám doporučí skvělý delegát pan Hemerka. Nádherné písečné pláže s průzračnou vodou a hlavně bez davů, což nám naprosto vyhovovalo. Také se potvrdilo to, co slibovala CK a to, že ostrov ještě není zasažený masovou turistikou a tedy je opravdu řecký. Většina turistů jsou totiž samotní Řekové. Ceny v tavernách přijatelné, velké porce, lidé jsou milí a dobrosrdeční. Také velkým plusem je, že se neplatí za lehátka se slunečníky (jak je to v Řecku celkem běžné) a jsou součástí beach barů a tedy stačí si jen dát něco ke konzumaci.

Ubytování

S ubytováním jsme byli naprosto spokojení. Je poznat, že se jedná o rodinný podnik a všichni se snaží uspokojit potřeby nás klientů. Všude čisto a to jak v areálu, tak i na pokoji. Venkovní zázemí pěkné, udržované a lehátka se slunečníky u moře naprosto dostačující. Zařízení v pokoji plně funkční, neotlučené, čisté a nádobí v dostatečném množství. Na terásce jsme měli kamaráda a to milého kocourka, kterého jsme krmili a starali jsme se o něj. Také bylo pro nás milé překvapení, že měli v oknech a dveřích sítě proti komárům, což jsme v Řecku ještě nezažili. Komáry vždy a sítě nikdy :-).

Stravování

Ubytování jsme měli bez jídla a stravovali jsme se mimo areál (taverny). Ale nechceme snižovat hodnocení a proto dáváme maximum.

Další služby

Pan delegát Hemerka má od nás jedničku s hvězdičkou, jelikož jsme lepšího delegáta ještě nepotkali. Velmi ochotný, znalý a vyřídí snad úplně vše :-). Pronájem auta jsme si přes pana delegáta zajišťovali ještě před příjezdem a vše proběhlo v naprostém pořádku. Poprvé jsme neměli pocit, že bychom delegáta něčím obtěžovali.

Jiří Krejčíř
22.08.2021