Recenze - PORTO PLAZA

Zobrazit ubytování
9,2
10 hodnocení
9,8
UBYTOVÁNÍ
9,4
SLUŽBY
8,5
OKOLÍ
9
STRAVA
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 10
Krásná dovolená na Limnosu

Byli jsme nadmíru spokojeni jak s ubytováním, tak s jídlem, přístupem perzonálu i celkovou atmosférou. Pěkná pláž, možnost výborného plavání, jedná se o klidný záliv. Osoby bez řidičského průkazu jsou v nevýhodě, lokalita je bez ...

Celkový dojem

Byli jsme nadmíru spokojeni jak s ubytováním, tak s jídlem, přístupem perzonálu i celkovou atmosférou. Pěkná pláž, možnost výborného plavání, jedná se o klidný záliv. Osoby bez řidičského průkazu jsou v nevýhodě, lokalita je bez autobusového spojení. Lokalita je vhodná pro lidi vyhledávající klidnou dovolenou bez ruchu a rozvinutého společenského života.

Poloha

Okolí hotelu je vhodné pro příjemné procházky v nepříliš horkém počasí. Hotel je moderní, dobře architektonicky vyřešen na pěkném místě.

Ubytování

perfektní

Stravování

S jídlem jsme byli spokojeni

Další služby

Vystupování delegátky bylo velmi příjemné, zúčastnili jsme se výletu po ostrově

Václav Mentlík
29.09.2019
8,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 6
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Vše co jsme od dovolené chtěli

Klidná dovolená, dobré jídlo a ubytování. Krásná pláž, možnost výletů do zajímavých míst na ostrově.

Celkový dojem

Klidná dovolená, dobré jídlo a ubytování. Krásná pláž, možnost výletů do zajímavých míst na ostrově.

Poloha

Pláž 100m, krásná čistá. Písek nebo kameny. Ideální pro děti, pozvolný vstup. Další dlouhá pěkná pláž asi 150m.

Ubytování

Pěkné, čisté ubytování. Dobře vybavený pokoj. Každý den úklid, čisté ručníky, kdykoliv bylo třeba. Velice milý personál v celém hotelu.

Stravování

V hotelu jídlo dobré, výběr dostačující i s dvěma malými dětmi. V okolí dvě taverny a minimarket.

Další služby

Pronajmuli jsme si auto přes CK. Později jsme zjistili, že cena byla předražená. Auto mělo jeden nefunkční bez.pás, v půjčovně nám ochotná paní pomohl auto vyměnit. Poté vše v pořádku. Paní delegátka od CK byla méně profesionální. Pokud jsme něco potřebovali museli jsme se připomenout s dotazem. Odpověď jsme tedy dostali pozdě. Moc jsme nechápali jak je paní delegátka schopna fungovat, když neumí řecky a její angličtina byla také pouze základní. Kvůli tomu i někdy vznikali nedorozumění s klienty. Nakonec bylo lepší si vše zařídit sám, ať už s hotelovou recepční, nebo s půjčovnou aut.

Pavla
26.09.2019
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Příjemná dovolená

Nádherné pláže, klid, příjemný hotel

Celkový dojem

Nádherné pláže, klid, příjemný hotel

Poloha

Super pro ty kdo hledají klid.

Ubytování

Pěkný, čistý hotel kousek od pláže. Pohodlná postel, vše čisté a denně uklizeno. Koupelna velká, s oknem a vanou. Jídelna s nádherným výhledem na terase.

Stravování

Velký výběr u snídaně i večeře. Přibrali jsme :-)

Další služby

Vše v pořádku.

Veronika Drahotová
05.09.2019
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásná dovolená na klidném ostrově

Celkový dojem perfektní, ostrov s pestrou nabídkou aktivit a výletů na zajímavá místa - ať už příroda nebo památky, přitom téměř bez turistů. Za plnou cenu bych tento hotel nevybrala, ale za "last minute cenu" to byl skvělý poměr cena / ...

Celkový dojem

Celkový dojem perfektní, ostrov s pestrou nabídkou aktivit a výletů na zajímavá místa - ať už příroda nebo památky, přitom téměř bez turistů. Za plnou cenu bych tento hotel nevybrala, ale za "last minute cenu" to byl skvělý poměr cena / výkon

Poloha

Na pláž kousek, hned pod hotelem pláž s modrou vlajkou EU, tudíž poměrně přísná kritéria. Pak se dalo jít i na vzdálenější (cca 250m), která byla taky moc krásná, písečná. Moře křišťálově čisté všude. Slunečníky s lehátky bez poplatku, resp. za konzumaci v taverně, kde stačilo dát si něco k pití. Dalo se tam ale i dobře najíst, což jsme občas využili. Velmi jsme ale ocenili, že na obou plážích byly i volně k dispozici pevné slunečníky, pod které jsme si dali deku, byly stranou od lehátek, takže klid, a ty byly úplně zdarma. Nejvíc se mi ale na zdejších plážích líbilo, že tam vždy bylo volno, ať člověk přišel v kteroukoliv denní dobu. A to jsme byli v té největší sezóně!A skvělým bonusem byl velký fíkovník cestou od hotelu k pláži, kde akorát dozrávaly fíky, takže skvělá čerstvá svačinka kdykoliv!Dalo se jít procházkou i na kopec nad hotelem, odkud byly překrásné výhledy - úplně jiné ráno a jiné večer.

Ubytování

K ubytování není co vytknout, přáli jsme si výhled na moře, ten byl nádherný. Z pokoje i z hotelové restaurace a terasy. V hotelu všude čisto, krásný bazén, u kterého bylo vždy téměř prázdno. Pokojíky přiměřeně prostorné, jednoduše ale moderně a vkusně zařízené, velmi jsme ocenili i protikomáří mřížku v okně a předokenní rolety. Malá lednička ideální pro trvalou dostupnost chlazeného pití.

Stravování

Tady jsem měla s ohledem na předešlé recenze velkou obavu, ta však byla rozptýlena hned při první večeři. Upřímně nechápu, jak zde mohl někdo hodnotit stravování tak špatně (a nebylo jich málo). Asi to byli velcí gurmáni, zhýčkaní, hladoví a extrémně nároční, nebo se tam před naším příjezdem něco zásadního změnilo. Nejsem úplně nenáročný strávník, přesto musím říct, že jsme byli velmi spokojeni. Měli jsme PP, k večeři se den předem objednávalo ze 3 jídel - jedno řecké, jedno "univerzálně evropské" a jedno vegetariánské. Takže nechápu, jak si někdo mohl nevybrat. Krom toho byl před tímto hlavním chodem k dispozici salátový bufet, podle mého dostatečně pestrý, bohatý a velmi chutný - spousta čerstvé zeleniny, ale i nejrůznějších salátů, polévka, mně osobně by k večeři bohatě stačil. Navíc vždy i nějaký zákusek a meloun. Snídaně taky pestré a bohaté, je pravda, že každý den skoro stejné, jen s malými obměnami, ale výběr byl dostatečný na to, aby si každý den člověk dal něco jiného (např. jen vajíčka vždy na 3-4 způsoby, různé sladké pokrmy a pečivo 5-6 druhů... spousta zeleniny, olivy..). Vždy vynikající řecký jogurt, což bývala moje volba, trochu mi do něj chyběla nabídka ovoce - z čerstvého vždy jen meloun, pak kompotované broskve, jakési ? kandované višně, hrušky - tím vším se dal ten jogurt ochutit, takže v pohodě. Tudíž pokud bych měla dát nějaký podnět k celkovému vylepšení hotelové stravy, uvítala bych širší nabídku čerstvého ovoce k snídani. Přesto dávám 10 z 10ti, pokud si z nabídky hotelu někdo nevybral, nebo mu nechutnalo, je to spíš jeho problém, nikoliv problém hotelové kuchyně. Navíc tu drobnou vadu v podobě nedostatku čerstvého ovoce k snídani bohatě vykompenzoval ten fíkovník pod hotelem (v srpnu ;-)

Další služby

Služby delegáta výborné, paní průvodkyně s námi sedla nad mapou a doporučila zajímavá místa, která stojí za to navštívit, každý si mohl vybrat podle svého gusta, doporučila pěkné pláže při trase, poradila kde jsou vlny, kde mušle, jeskyně... výlet lodí taky moc pěkný. Malé zádrhele byly 2 - jednak informace o výletech a jejich cenách, které jsme dostali po zaplacení zájezdu, (cca týden předem) nebyly úplně aktuální a sama paní průvodkyně se nad těmito informacemi podivila. Hlavní problém bych zde asi viděla v tom, že např. u celodenního lodního výletu bylo explicitně uvedeno, že nealko pití je na celý den v ceně, což nebylo. Já se naštěstí předem zeptala, když jsem pochopila omezenou validitu poskytnutých informací od CK, takže jsme se pitím vybavili. Ale byli tam tací, kteří se na tuto informaci spolehli, což v tom řeckém vedru...Druhý nedostatek byl při výletě po ostrově autobusem, kdy jsme byli cca půl na půl v autobuse s Řeky, byla česká i řecká průvodkyně, ta česká se ale k mikrofonu v autobuse prakticky nedostala, jen nám některé informace poskytla na jednotlivých zastávkách. Zatímco řecká "mlela" bez přestání. Tady bych tedy uvítala větší průbojnost paní průvodkyně (z Firotour) i s ohledem na to, že Čechů byla v tom autobuse větší část. Jinak byly výlety pěkné, zajímavé, ten busem zbytečně uspěchaný, klidně mohl být o 2 hodiny delší a nemuseli nás všude tak honit (asi měl ale autobus po nás ještě nějaký jiný kšeft)

Jana Ludviková
26.08.2019