Recenze - PORTO PLAZA

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,3
13 hodnocení
9,8
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
8,5
OKOLÍ
9,2
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Skvělá dovolená na ostrově Limnos

Nádherná dovolená, v září pěkné počasí, ubytování perfektní, jídlo výborné a v dostatečném množství. Krásné většinou písčité pláže, místy kameny, poměrně málo lidí, klid, pohoda. Úchvatné západy slunce nad mořem. A především, skvělá ...

Celkový dojem

Nádherná dovolená, v září pěkné počasí, ubytování perfektní, jídlo výborné a v dostatečném množství. Krásné většinou písčité pláže, místy kameny, poměrně málo lidí, klid, pohoda. Úchvatné západy slunce nad mořem. A především, skvělá delegátka paní Marcela Vejnosková, řekla nám ohromnou spoustu informací o ostrově, místních možnostech výletů, kde co koupit, kde se dobře najíst, atd. Vždy ochotná cokoliv zařídit, se vším pomoci - umí řecky, takže se všude s místními domluví a vše zařídí. A navíc vždy milá, přátelská. Celkově - báječná dovolená.

Poloha

Hned pod hotelem přes silnici se nachází pláž, písečná, dále přechází v kamenitou. Na pláži jsou 2 taverny, při zakoupení nějakého občerstvení jsou slunečníky a lehátka zdarma. Na pláži jsou též slunečníky bezplatné a také je možné využít stínu tamaryšků.

Ubytování

Čtyřhvězdičkový hotel, nová stavba. Pokoj čistý, prostorný, pohodlné postele, balkon s bočním výhledem na moře, koupelna s vanou. Hotel je ve svahu, trochu prudší stoupání. Zato krásné výhledy na moře, úchvatné západy slunce.

Stravování

Snídaně přímo v jídelně hotelu, formou švédského stolu, veliký výběr potravin, sladké, slané, ovoce, pečivo, zákusky .... Potraviny jsou stále doplňovány, všeho dost a velmi chutné. Také jsme měli zaplacené večeře v nedaleké taverně, 3 chody - zeleninový salát, tradiční řecká kuchyně, zákusek, ovoce. Jídla bylo tolik, že se to někdy nedalo sníst.

Další služby

Denní výměna ručníků, denně úklid pokoje a koupelny. Po pěti dnech převlečené postele.

Hana Dvořáková
22.09.2022
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Krásná řecká dovolená

Na řeckých ostrovech trávíme dovolenou již spoustu let a letošní pobyt považujeme za jeden z nejlepších. Limnos je krásný a hlavně klidný ostrov, pláže nepřeplněné , lehátka a slunečníky na plážích zdarma - pouze za konzumaci v lážových ...

Celkový dojem

Na řeckých ostrovech trávíme dovolenou již spoustu let a letošní pobyt považujeme za jeden z nejlepších. Limnos je krásný a hlavně klidný ostrov, pláže nepřeplněné , lehátka a slunečníky na plážích zdarma - pouze za konzumaci v lážových tavernách.

Poloha

2 pláže cca.100 m od hotelu, obě krásné, písečné a pozvolný přístup do vody, sprchy na obou

Ubytování

Hotel sice v kopci, ale trocha pohybu neuškodí

Stravování

V hotelu pouze snídaně ale velmi pestrý výběr

Další služby

Služby paní delegátky výborné

Zdeňka
01.09.2022
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 10
Krásná dovolená na Limnosu

Byli jsme nadmíru spokojeni jak s ubytováním, tak s jídlem, přístupem perzonálu i celkovou atmosférou. Pěkná pláž, možnost výborného plavání, jedná se o klidný záliv. Osoby bez řidičského průkazu jsou v nevýhodě, lokalita je bez ...

Celkový dojem

Byli jsme nadmíru spokojeni jak s ubytováním, tak s jídlem, přístupem perzonálu i celkovou atmosférou. Pěkná pláž, možnost výborného plavání, jedná se o klidný záliv. Osoby bez řidičského průkazu jsou v nevýhodě, lokalita je bez autobusového spojení. Lokalita je vhodná pro lidi vyhledávající klidnou dovolenou bez ruchu a rozvinutého společenského života.

Poloha

Okolí hotelu je vhodné pro příjemné procházky v nepříliš horkém počasí. Hotel je moderní, dobře architektonicky vyřešen na pěkném místě.

Ubytování

perfektní

Stravování

S jídlem jsme byli spokojeni

Další služby

Vystupování delegátky bylo velmi příjemné, zúčastnili jsme se výletu po ostrově

Václav Mentlík
29.09.2019
8,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 6
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Vše co jsme od dovolené chtěli

Klidná dovolená, dobré jídlo a ubytování. Krásná pláž, možnost výletů do zajímavých míst na ostrově.

Celkový dojem

Klidná dovolená, dobré jídlo a ubytování. Krásná pláž, možnost výletů do zajímavých míst na ostrově.

Poloha

Pláž 100m, krásná čistá. Písek nebo kameny. Ideální pro děti, pozvolný vstup. Další dlouhá pěkná pláž asi 150m.

Ubytování

Pěkné, čisté ubytování. Dobře vybavený pokoj. Každý den úklid, čisté ručníky, kdykoliv bylo třeba. Velice milý personál v celém hotelu.

Stravování

V hotelu jídlo dobré, výběr dostačující i s dvěma malými dětmi. V okolí dvě taverny a minimarket.

Další služby

Pronajmuli jsme si auto přes CK. Později jsme zjistili, že cena byla předražená. Auto mělo jeden nefunkční bez.pás, v půjčovně nám ochotná paní pomohl auto vyměnit. Poté vše v pořádku. Paní delegátka od CK byla méně profesionální. Pokud jsme něco potřebovali museli jsme se připomenout s dotazem. Odpověď jsme tedy dostali pozdě. Moc jsme nechápali jak je paní delegátka schopna fungovat, když neumí řecky a její angličtina byla také pouze základní. Kvůli tomu i někdy vznikali nedorozumění s klienty. Nakonec bylo lepší si vše zařídit sám, ať už s hotelovou recepční, nebo s půjčovnou aut.

Pavla
26.09.2019
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Příjemná dovolená

Nádherné pláže, klid, příjemný hotel

Celkový dojem

Nádherné pláže, klid, příjemný hotel

Poloha

Super pro ty kdo hledají klid.

Ubytování

Pěkný, čistý hotel kousek od pláže. Pohodlná postel, vše čisté a denně uklizeno. Koupelna velká, s oknem a vanou. Jídelna s nádherným výhledem na terase.

Stravování

Velký výběr u snídaně i večeře. Přibrali jsme :-)

Další služby

Vše v pořádku.

Veronika Drahotová
05.09.2019