LAST MINUTE dovolená LÉTO 2024 za parádní ceny     |     Řecko     |     Kypr     |     další země >>

Recenze - VILLA AFRODITI

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,5
13 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
9,5
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
KRÁSNÁ DOVOLENÁ

Krásný, turisty dosud moc nepolíbený ostrov. Nadstandartní ubytování na Řecko, velmi příjemný a přátelský personál od vedení po úklid. Snídaně ve velmi dobré kvalitě nabídky i surovin. Hotel v blízkosti krásné, dlouhé a čisté písečné pláže ...

Celkový dojem

Krásný, turisty dosud moc nepolíbený ostrov. Nadstandartní ubytování na Řecko, velmi příjemný a přátelský personál od vedení po úklid. Snídaně ve velmi dobré kvalitě nabídky i surovin. Hotel v blízkosti krásné, dlouhé a čisté písečné pláže (2023 modrá vlajka). Velmi dobrá možnost i cenově nenáročná na stravování v blízkém okolí. Jediná smutná výtka je méně kultivované chování některých českých klientů cestovní kanceláře, kteří se neumí přizpůsobit standartu při ubytování v takovém hotelu.

Dana
27.09.2023
9,7
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
Klidná dovolená pro ty, kteří si chtějí odpočinout.

Za nás dovolená splnila to, co jsme očekávali. Byli jsme moc spokojeni i díky naší delegátce Marcelce Vejnoskové , která je báječná.

Celkový dojem

Za nás dovolená splnila to, co jsme očekávali. Byli jsme moc spokojeni i díky naší delegátce Marcelce Vejnoskové , která je báječná.

Poloha

Pláž nádherná, klidná. Bary s lehátky za konzumaci. A pravá strana pláže pro ty, kteří upřednostňují klid na svoji dece. Jeden malý krámek a dvě taverny. Ten kdo hledá promenády a turistický ruch tady nepochodí.

Ubytování

Pokoj moc hezký, na řecké poměry velký, hodně úložných prostor, koupelna se skleněným sprchovacím koutem a velká terasa pod úrovní terénu, ale v klidné části a s pěkným výhledem do zahrady.

Stravování

Měli jsme polopenzi. Velmi dobrá řecká kuchyně a obrovské porce. Vždy dva předkrmy,hlavní jidlo a desert. Bez výběru, ale určitě se s nimi dá domluvit ..my byli spokojení.

Kristýna Vojtová
07.09.2023
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Hodnoceni dovolené

Dovolená byla úžasná, vše bylo nad naše očekávání. Ubytování přepychové, ochota a vstřícnost majitelů a personálu byla vynikající. Delegátka Marcela byla skvělá, ochotná, výlet s ni byl úžasný zážitek. Všechna naše přání zařídila a ...

Celkový dojem

Dovolená byla úžasná, vše bylo nad naše očekávání. Ubytování přepychové, ochota a vstřícnost majitelů a personálu byla vynikající. Delegátka Marcela byla skvělá, ochotná, výlet s ni byl úžasný zážitek. Všechna naše přání zařídila a splnila, prostě delegátka jak má být, vždy si našla čas.Hotel odpovídá našim představám o krásné dovolené včetně péče o nás. Moc rádi s vaši společnosti budeme cestovat i v budoucnu.Ať se vaši společnosti moc daří.

Jarka a Vendul
04.09.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Úžasná dovolená

Úžasná dovolená - paní delegátka Marcelka Vejnosková byla úžasná !!! Maximální spokojenost,- nebudu vyjmenovávat vše, protože to by bylo samé nej, nej - byla milá, profesionální, lidská, prostě delegát na svém místě a proto si zaslouží ...

Celkový dojem

Úžasná dovolená - paní delegátka Marcelka Vejnosková byla úžasná !!! Maximální spokojenost,- nebudu vyjmenovávat vše, protože to by bylo samé nej, nej - byla milá, profesionální, lidská, prostě delegát na svém místě a proto si zaslouží plný počet hvězdiček a dobré finanční ohodnocení od firmy Travel Family. Takových lidí si musíte cenit a hýčkat !Jinak ostrov Limnos úžasný, opravdu tam není moc turistů a přitom je tam co objevovat a navštívit. Doporučuji půjčit si auto alespoň na 3 dny. Autobusová doprava tady nefunguje, pouze taxi.

Poloha

Hotel ca 300 m od pláže, pláž čistá, písečná, ohodnocena modrou vlajkou. Na ostrově se neplatí za slunečník a lehátka, ale u každé pláže je bar, a tam se předpokládá, že si dáte alespoň pivo, vodu.

Ubytování

Hotel Vila Afrodite umístěný ca 300 m od pláže v letovisku Plati. Rodinný hotel, kde vládne paní majitelka, spolu s manželem a synem Georgem. Každé ráno na snídani vás přivítá, prohodí pár slov a popřejí hezký den. Pokud by se vyskytl jakýkoliv problém, byli vždy k dispozici a nápomocni. Ubytování čisté, zařízeno v moderním stylu. Na pokoji nic nechybělo ( lednice, rychlovarná konvice, župan, přezůvky).

Stravování

Snídani nebo i večeři jste si mohli dát přímo na hotelu. Výběr na snídani byl na řecké poměry, nadstandartní. Bohužel v letovisku Plati byla otevřena pouze 1 taverna, druhá již nefungovala, a další 2 taverny byly přímo ve vesnici Plati, což bylo ca 1 km do kopce nahoru. Plati beach se řadilo mezi větší letovisko ostrova, což bylo málo. Samozřejmě můžete jít na jídlo do hlavního městečka Myrina. Ale pokud jste neměl půjčené auto, nebo nejel taxíkem za 8 eur, tak cesta do města byla delší procházka, a ne každý to chtěl absolvovat každý den. Co se týče cen za jídlo - velmi milé překvapení - za večeři pro dva jste zaplatili i s pitím do 25 eur a to jste se dosyta najedli a napili.

Další služby

Na pokoji výměna ručníků byla 1x za 3 dny, ale to nám nevadilo. Majitel na to hned na začátku upozornil. Jinak běžný úklid - vytření podlahy, úprava ložního prádla, vynesení koše, to probíhalo každý den. Nechybělo vůbec nic.

Vlaďka
12.09.2022
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Super dovolená

Vše bylo naprosto úžasné. Ostrov klidný s mnoha krásnými plážemi. Ubytování ve Ville Afroditi na řecké poměry naprosto nezvykle luxusní. Vůbec nebylo co vytknout. Vše dotažené do detailu. Jídlo výborné, hlavně servírované večeře s řeckým ...

Celkový dojem

Vše bylo naprosto úžasné. Ostrov klidný s mnoha krásnými plážemi. Ubytování ve Ville Afroditi na řecké poměry naprosto nezvykle luxusní. Vůbec nebylo co vytknout. Vše dotažené do detailu. Jídlo výborné, hlavně servírované večeře s řeckým jídly. Majitelé velmi příjemní. A nejen majitelé, ale hlavně náš delegát pan Václav Hemerka. Tak příjemného a kompetentního delegáta jsme dlouho nepotkali. Děkujeme za vše.

Fuchsovi
23.09.2021