Recenze - VILLA AFRODITI

Zobrazit ubytování
9,4
10 hodnocení
9,2
UBYTOVÁNÍ
9,4
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
9,4
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Úžasná dovolená

Úžasná dovolená - paní delegátka Marcelka Vejnosková byla úžasná !!! Maximální spokojenost,- nebudu vyjmenovávat vše, protože to by bylo samé nej, nej - byla milá, profesionální, lidská, prostě delegát na svém místě a proto si zaslouží ...

Celkový dojem

Úžasná dovolená - paní delegátka Marcelka Vejnosková byla úžasná !!! Maximální spokojenost,- nebudu vyjmenovávat vše, protože to by bylo samé nej, nej - byla milá, profesionální, lidská, prostě delegát na svém místě a proto si zaslouží plný počet hvězdiček a dobré finanční ohodnocení od firmy Travel Family. Takových lidí si musíte cenit a hýčkat !Jinak ostrov Limnos úžasný, opravdu tam není moc turistů a přitom je tam co objevovat a navštívit. Doporučuji půjčit si auto alespoň na 3 dny. Autobusová doprava tady nefunguje, pouze taxi.

Poloha

Hotel ca 300 m od pláže, pláž čistá, písečná, ohodnocena modrou vlajkou. Na ostrově se neplatí za slunečník a lehátka, ale u každé pláže je bar, a tam se předpokládá, že si dáte alespoň pivo, vodu.

Ubytování

Hotel Vila Afrodite umístěný ca 300 m od pláže v letovisku Plati. Rodinný hotel, kde vládne paní majitelka, spolu s manželem a synem Georgem. Každé ráno na snídani vás přivítá, prohodí pár slov a popřejí hezký den. Pokud by se vyskytl jakýkoliv problém, byli vždy k dispozici a nápomocni. Ubytování čisté, zařízeno v moderním stylu. Na pokoji nic nechybělo ( lednice, rychlovarná konvice, župan, přezůvky).

Stravování

Snídani nebo i večeři jste si mohli dát přímo na hotelu. Výběr na snídani byl na řecké poměry, nadstandartní. Bohužel v letovisku Plati byla otevřena pouze 1 taverna, druhá již nefungovala, a další 2 taverny byly přímo ve vesnici Plati, což bylo ca 1 km do kopce nahoru. Plati beach se řadilo mezi větší letovisko ostrova, což bylo málo. Samozřejmě můžete jít na jídlo do hlavního městečka Myrina. Ale pokud jste neměl půjčené auto, nebo nejel taxíkem za 8 eur, tak cesta do města byla delší procházka, a ne každý to chtěl absolvovat každý den. Co se týče cen za jídlo - velmi milé překvapení - za večeři pro dva jste zaplatili i s pitím do 25 eur a to jste se dosyta najedli a napili.

Další služby

Na pokoji výměna ručníků byla 1x za 3 dny, ale to nám nevadilo. Majitel na to hned na začátku upozornil. Jinak běžný úklid - vytření podlahy, úprava ložního prádla, vynesení koše, to probíhalo každý den. Nechybělo vůbec nic.

Vlaďka
12.09.2022
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Super dovolená

Vše bylo naprosto úžasné. Ostrov klidný s mnoha krásnými plážemi. Ubytování ve Ville Afroditi na řecké poměry naprosto nezvykle luxusní. Vůbec nebylo co vytknout. Vše dotažené do detailu. Jídlo výborné, hlavně servírované večeře s řeckým ...

Celkový dojem

Vše bylo naprosto úžasné. Ostrov klidný s mnoha krásnými plážemi. Ubytování ve Ville Afroditi na řecké poměry naprosto nezvykle luxusní. Vůbec nebylo co vytknout. Vše dotažené do detailu. Jídlo výborné, hlavně servírované večeře s řeckým jídly. Majitelé velmi příjemní. A nejen majitelé, ale hlavně náš delegát pan Václav Hemerka. Tak příjemného a kompetentního delegáta jsme dlouho nepotkali. Děkujeme za vše.

Fuchsovi
23.09.2021
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohodová dovolená

Kdo chce zažít klidnou dovolenou bez davů turistů, ostrov Limnos je tou pravou destinací.

Celkový dojem

Kdo chce zažít klidnou dovolenou bez davů turistů, ostrov Limnos je tou pravou destinací.

Jana
22.08.2021
7
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 6
OKOLÍ 10
STRAVA 6
Skvělá dovolená (i přesto, že s malými nedostatky)

Krásný ostrov, nádherné pláže, příjemní lidé, hezké zážitky. Snad jenom několik poznámek k hotelu. Byli jsme ubytováni v pokoji v přízemí, s velkou koupelnou se sprchovým koutem. Při vstupu do pokoje byla postel umístěná jenom jeden krok ...

Celkový dojem

Krásný ostrov, nádherné pláže, příjemní lidé, hezké zážitky. Snad jenom několik poznámek k hotelu. Byli jsme ubytováni v pokoji v přízemí, s velkou koupelnou se sprchovým koutem. Při vstupu do pokoje byla postel umístěná jenom jeden krok od vchodových, posuvných dveří. Jinak úklid pokoje, výměna ručníků a povlečení byly v pořádku. Žádné osušky na pláž, jak je uvedeno v popisu ubytování, jsme k dispozici neměli. Chtěla bych upozornit na ubytování v pokojích, které jsou situovány pod úrovní terénu, do kterých se vstupuje po 3 schodech dolů. Koupelna s WC nemá žádné okénko. V tomto případě se tedy nejedná o luxusní ubytování, jak je uvedeno v popisu hotelu.V hotelu jsme měli zaplacenou polopenzi. Snídaně byly nadstandardní, i když každý den byla stejná nabídka. Večeře se skládaly ze dvou až tří druhů salátů, hlavní jídla byla převážně připravovaná na grilu, po večeři byl na výběr meloun nebo nanuk. Jednou jsme dostali k večeři zkaženou, grilovanou rybu. Nechtěli jsme uvěřit, že je ve 4 hvězd. hotelu něco takového možné. Reklamaci samozřejmě uznali a nabídli nám jinou alternativu.Jinak jsme byli s pobytem na Limnosu velmi spokojeni.

M. Juránková
14.08.2021