Hotel EURÓPA FIT

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování


Hotovo
Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

zrekonstruovaný hotel se nachází v zeleném pásmu města Hévíz, v centru klidné zelené oázy, ve vzdálenosti 400 metrů od jezera.

Vybavení a služby

klimatizované společné prostory, restaurace, kavárna, lobby bar, denní bar, obchod se suvenýry, výtah, parkoviště za poplatek, ordinace lékařů, půjčovna kol a aut, kongresový sál, internetový koutek, kosmetický salón, manikúra, pedikúra.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje STANDARD se sprchou/vanou, WC, SAT TV, minibarem, sejfem, županem, telefonem, WI-FI ZDARMA, terasou nebo balkonem, fénem, s možností přistýlky. Pokoje SUPERIOR - navíc výhled do zahrady. Čajový a kávový servis, minerální voda při příjezdu.

Sport a zábava

wellness a léčebné procedury (termální bazén, bahenní a minerální koupele, balneoterapie, fyzioterapie, inhalace, lázně Acapulco), více než 700 m2 vodních ploch, vnitřní a venkovní bazény, termální lázně, přírodní vodní plochy pro koupání, aquaaerobik, saunový svět, jóga, dětské hřiště, animace, tenisové kurty, kulečník, fitness, stolní tenis, badminton, posilovna, billiard, tělocvična, jezdecký areál, v okolí - golf. Animační programy pro děti během července a srpna.

Stravování

snídaně a večeře formou bufetu s možností dokoupení obědů (maďarské a mezinárodní pokrmy, lze i vegetariánské či dietní). U pobytů na min. 2 noci welcome drink. V termínech do 18.6. a od 27.8. v ceně polopenze navíc vynikající maďarské polévky v době oběda.

Doplňující informace

místní poplatek cca 1,7 EUR/os. nad 18 let/den - platí se při nástupu na recepci hotelu. Parkování cca 10 EUR/den - platí se při nástupu na recepci hotelu (při pobytech na min. 14 nocí je parkování zdarma). Pobyt se psem na vyžádání možný v termínech 1.1.-7.4., 10.4.-28.4., 1.5.-26.5., 29.5.-30.6. 1.9.- 20.10. a 24.10.-22.12 za 30 EUR/den, platba na recepci.

Slevy pro děti

dítě do 5 let na přistýlce – ZDARMA.

Výhody a benefity

V termínech 1.1.-16.7. a 1.10.-22.12. Vám u pobytů na min. 5 nocí poskytneme mimořádnou slevu 5 %, v termínech 1.1.-16.7. a 26.11.-22.12. Vám u pobytů na min. 7 nocí poskytneme mimořádnou slevu 10 %. U pobytů v roce 2023 na min. 14 nocí poskytneme mimořádnou slevu 15 %. Uvedené slevy nelze navzájem kombinovat.

Poznámka

místní poplatek cca 1,7 EUR/os. nad 18 let/den - platí se při nástupu na recepci hotelu.

Cena zahrnuje

ubytování a polopenzi dle vybraného počtu nocí, využívání Spa & Wellness centra

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Typové pokoje

  • 2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky, balkónem STANDARD - Pokoj 2(+1) B STANDARD
  • 2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky, balkónem SUPERIOR - Pokoj 2(+1) B SUPERIOR
Základní informace
  •  Wi-Fi
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Sportovní hřiště
  • Wellness centrum
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
  • Pro dva
Zobrazuji:

TERMÍNY A CENY pro vybrané nástupní dny - změnu termínu a počtu dní si můžete navolit v dalším kroku objednávky po vybrání termínu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie