Hotel EURÓPA FIT

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování

Hotovo
Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

nekuřácký, zrekonstruovaný hotel se nachází v zeleném pásmu města Hévíz, v centru klidné zelené oázy, ve vzdálenosti 400 metrů od jezera.

Vybavení a služby

klimatizované společné prostory, restaurace, kavárna, lobby bar, denní bar, obchod se suvenýry, výtah, parkoviště za poplatek, ordinace lékařů, půjčovna kol a aut, kongresový sál, internetový koutek, kosmetický salón, manikúra, pedikúra.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje STANDARD a SUPERIOR (cca 25 m2) se sprchou/vanou, WC, LCD TV, minibarem, sejfem, županem, telefonem, WI-FI ZDARMA, terasou nebo balkonem, fénem, s možností přistýlky pro dítě do 18 let. Pokoje SUPERIOR - navíc výhled do zahrady a kávovar na kapsle.
Klimatizované 2lůžkové pokoje ECONOMY (cca 25 m2) s omezeným výhledem na střechu wellness centra, oddělená lůžka, se sprchou, WC, LCD TV, minibarem, sejfem, županem, telefonem, WI-FI ZDARMA, terasou, fénem.
Klimatizované 2lůžkové pokoje DELUXE a DELUXE PLUS (cca 38 m2) se sprchou/vanou, WC, 2x LCD TV, minibarem, sejfem, županem, telefonem, WI-FI ZDARMA, balkonem, fénem, s možností přistýlky rozkládacího gauče pro 2 děti do 18 let nebo jednoho dospělého. Pokoje DELUXE PLUS - navíc výhled do zahrady a kávovar na kapsle.
Čajový a kávový servis, minerální voda (0,75 l) při příjezdu.

Sport a zábava

wellness a léčebné procedury (termální bazén, bahenní a minerální koupele, balneoterapie, fyzioterapie, inhalace, lázně Acapulco), více než 700 m2 vodních ploch, vnitřní a venkovní bazény, termální lázně, přírodní vodní plochy pro koupání, aquaaerobik, saunový svět, jóga, dětské hřiště, animace, tenisové kurty, kulečník, fitness, stolní tenis, badminton, posilovna, billiard, tělocvična, jezdecký areál, v okolí - golf. Animační programy pro děti během července a srpna.

Stravování

snídaně a večeře formou bufetu s možností dokoupení obědů (maďarské a mezinárodní pokrmy, lze i vegetariánské či dietní). U pobytů na min. 2 noci welcome drink. V termínech do 16.6. a od 25.8. v ceně polopenze navíc vynikající maďarské polévky v době oběda.

Doplňující informace

místní poplatek cca 1,7 EUR/os. nad 18 let/den - platí se při nástupu na recepci hotelu. Parkování cca 10 EUR/den - platí se při nástupu na recepci hotelu (při pobytech na min. 14 nocí je parkování zdarma). Pobyt se psem na vyžádání možný v termínech 1.1.-29.3., 1.4.-17.5., 20.5.-30.6., 1.9.- 31.10. a 3.11.-22.12 za 35 EUR/den, platba na recepci.

Slevy pro děti

dítě do 5 let na přistýlce – ZDARMA.

Výhody a benefity

platí pro rok 2024 - u pobytů na min. 4 noci Vám poskytneme mimořádnou slevu 5 %. U pobytů na min. 7 nocí Vám poskytneme mimořádnou slevu 10 %. U pobytů min. 14 nocí poskytneme mimořádnou slevu 15 %. Uvedené slevy nelze navzájem kombinovat.

Poznámka

místní poplatek cca 1,7 EUR/os. nad 18 let/den - platí se při nástupu na recepci hotelu.

Cena zahrnuje

ubytování a polopenzi dle vybraného počtu nocí, využívání Spa & Wellness centra

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Typové pokoje

 • 2lůžkový pokoj s terasou typu ECONOMY - Pokoj 2(+0) T-ECO
 • 2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky, balkónem STANDARD - Pokoj 2(+1) B STANDARD
 • 2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky, balkónem SUPERIOR - Pokoj 2(+1) B SUPERIOR
 • 2lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, balkónem, typ DELUXE - Pokoj 2(+2) B DELUXE
 • 2lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, balkónem, typ DELUXE PLUS - Pokoj 2(+2) B DELUXE PLUS
Základní informace
 •  Wi-Fi
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Sportovní hřiště
 • Wellness centrum
 • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
 • Pro dva
Zobrazuji:

TERMÍNY A CENY pro vybrané nástupní dny - změnu termínu a počtu dní si můžete navolit v dalším kroku objednávky po vybrání termínu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie