Hunguest Hotel BÁL RESORT

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

Persons:

infants:
Strava

Hotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování


Hotovo
Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

hotel, který se nachází na severním břehu Balatonu v Balatonalmádi, se rozprostírá ve 2 hektarovém přírodním parku. Hotel je vzdálen cca 200 metrů od břehu.

Vybavení a služby

restaurace, bar, sky bar v nejvyšším patře hotelu, grilovací terasa (v létě), kongresové centrum, wellness centrum, WI-FI zdarma, parkoviště, garáže.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, sejf, WI-FI zdarma, možnost přistýlky, použití županu. Každý pokoj má nádherný panoramatický výhled na Balaton.

Sport a zábava

wellness centrum Vital Club (25 m dlouhý plavecký bazén, finská sauna, infrasauna, parní kabina, studený ponorný bazén, vířivka, Kneippův bazén, odpočívací místnost, fitness centrum), tělocvična, squash. V létě vstup na vlastní pláž – 5 minut vzdálená soukromá pláž s rozlohou 6 700 m2 s lehátky a slunečníky, volejbal, šachy, vodní sporty.

Stravování

polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení obědů: osoba od 12 let - 420 Kč/den, dítě do 12 let - 320 Kč/ den.

Doplňující informace

místní poplatek – cca 1 EUR/os. nad 18 let/den – platí se při nástupu na recepci. Parkoviště za poplatek 3,5 EUR/ noc, garáž za poplatek 7 EUR/ noc. Možnost pobytu s malým psem. Příplatek za Silvestrovský program a galavečeři - 5 890 Kč/os. od 12 let, 4 590 Kč/dítě 6-12 let, dítě do 6 let ZDARMA.

Slevy pro děti

dítě do 6 let na přistýlce - ZDARMA, slevy pro dítě do 12 let na základním lůžku, dítě do 12 let na přistýlce a osobu od 12 let na přistýlce naleznete na www.ckvt.cz.

Výhody a benefity

u pobytů na 4 noci s nástupem v neděli Vám poskytneme mimořádnou slevu 25 % a u pobytů na 5 nocí s nástupem v neděli Vám poskytneme mimořádnou slevu 20 % (kromě termínů: 15.3.-17.3., 18.4.-22.4., 7.6.-1.9., 31.10.-3.11. a 20.12.-2.1.2020). U pobytů na 7 nocí Vám poskytneme mimořádnou slevu 10 %.

Poznámka

Možnost pobytu na libovolný počet nocí. Možnost nástupu na pobyt DENNĚ.

Cena zahrnuje

ubytování a polopenzi na vybraný počet nocí, volný vstup do Vital Clubu, v létě vstup na vlastní pláž.

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Typové pokoje

  • 2lůžkový pokoj s 1 přist. - Pokoj 2(+1)
  • 1lůžkový pokoj - Pokoj 1(+0)
Základní informace
  •  Wi-Fi
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Fitness
  • Wellness centrum
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
  • Pro dva
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie