Hunguest Hotel RÉPCE GOLD

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

hotel je situován v tichém klidném prostředí na parcele obklopené stinnými listnatými stromy, přímo u termálních lázní Bükfürdö, se kterými je spojen vyhřívaným koridorem.

Vybavení a služby

recepce, restaurace, kadeřník, kosmetika, pedikúra, manikúra, masáže, společenská místnost, obchod s dárkovými předměty, WI-FI ve společných prostorách zdarma, trezor, parkoviště ZDARMA, kongresové centrum.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou, WC, SAT TV, telefonem, minibarem, sejfem, WI-FI ZDARMA, možnost přistýlky. Ve většině pokojů balkon.

Sport a zábava

wellness centrum - bazén, sauna, parní lázeň a jacuzzi. Stolní tenis, hřiště na košíkovou, kopanou, půjčovna jízdních kol, posilovna. 

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, all inclusive (pouze v termínu 9.1.-25.2.2022) - snídaně formou bufetu, dopolední svačina, jednoduchý oběd, odpolední svačina, večeře formou bufetu, 10:00-22:00 nealko, kafe, točené pivo, stolní víno, 18:00-22:00 rozlévaný alkohol.

Doplňující informace

místní poplatek - cca 2 EUR/os./den - platí se při nástupu na pobyt. Parkování ZDARMA.  Při vstupu do lázní se platí záloha za čipové hodinky 200 Kč/ 7 EUR. Povinný doplatek za ubytování v pátek a v sobotu.

Slevy pro děti

dítě do 3 let - ZDARMA, dítě do 12 let na základním lůžku - sleva 50%, dítě do 12 let na přistýlce - sleva 50%, osoba od 12 let na přistýlce - ceny naleznete na www.ckvt.cz/ www.ckvt.sk.

Poznámka

místní poplatek - cca 2 EUR/os./den - platí se při nástupu na pobyt. Parkování ZDARMA.
Možnost pobytu na libovolný počet nocí. Možnost nástupu na pobyt DENNĚ.

Cena zahrnuje

ubytování a polopenzi/ all inclusive na vybraný počet nocí, denní vstup do léčebných a zážitkových lázní Bük (počet nocí = počet vstupů), vstup do wellness centra hotelu, použití županů.

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Sportovní hřiště
  • Wellness centrum
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
  • Náš Tip
  • Pro dva
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie