Mykonos

Vše o ostrově plném rozmanitostí

5 zájezdů

3 důvody, proč si Mykonos zamilujete

Na členitém pobřeží objevíte řadu zátok s menšími nebo většími plážemi, na kterých si užijete báječné koupání v křišťálově čistém moři.

Z plážového lehátka se lusknutím prstu přenesete na rozjetou párty, a stejně tak rychle doputujete i na místní archeologická naleziště.

Historické památky v sousedství roztančených diskoték dělají z Mykonosu jedno z nejrozmanitějších míst Řecka.

O Mykonosu

Mykonos patří do souostroví Kyklád. Rozkládá se na pouhých 86 km2 a jeho nejvyšší bod dosahuje nadmořské výšky jen 364 m. Na ostrově nenajdete příliš mnoho zeleně, ale ani to mu neubírá na jeho kouzlu a přitažlivosti. Členité pobřeží Mykonosu vám odhalí řadu zátok a zálivů s menšími nebo většími plážemi, na kterých si užijete dostatek slunce i báječné koupání v křišťálově čistém moři. Vedle poklidných pláží, na kterých se budete oddávat nekonečné relaxaci na lehátku, tu objevíte i živé pláže, které vás vtáhnou do víru zábavy, tance a osvěžujících drinků. Z plážového lehátka se lusknutím prstu přenesete na rozjetou párty a malebnými uličkami hlavního města doputujete k památkám stejně rychle, jako k baru v nejmodernějším hudebním klubu. Kouzlo Mykonosu je v jeho rozmanitosti. Pokud máte rádi historii, navštívíte místní archeologická naleziště a objevíte tu dodnes dochované větrné mlýny i přes 300 kostelů. A pokud je vaším svatostánkem spíše roztančená diskotéka, bude pro vás dovolená na Mykonosu nikdy nekončícím večírkem.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Letoviska na Mykonosu

Fotogalerie

GIANNOULAKI

30.srpna 12 dní Snídaně
-20%
29 390 / os.

Anastasia Village Hotel

30.srpna 12 dní
-20%
27 390 / os.

Peter Studios

30.srpna 12 dní Bez stravování
35 590 / os.

MARIANNA

30.srpna 12 dní Snídaně
40 690 / os.

ELENA STUDIOS & SUITES

30.srpna 12 dní Bez stravování
33 790 / os.

Zájezdy do letovisek