Výlety v Myrině

Kam vyrazit a co zažít v tomto řeckém letovisku

3 zájezdů

Tipy na výlety v letovisku Myrina

Pro zpestření vaší dovolené na ostrově Limnos si můžete vybrat z následujících výletů. Aktuální seznam výletů, které můžete podniknout z letoviska Myrina, i s aktuálními cenami dostanete po příjezdu od delegáta. Výlety pořádá místní cestovní kancelář, platí se přímo na místě a může dojít ke změně programu. Viamare je pouze zprostředkovatel této služby.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu v destinaci ještě před odletem na dovolenou. Ceníky a kompletní informace naleznete ZDE.

Okruh ostrovem

Tento výlet je určen pro turisty, kteří rádi objevují a poznávají nová místa. Během výletu budete mít možnost poznat malebné řecké vesničky a na své si přijdou i milovníci historie a památek. Putování za zajímavostmi ostrova bude završeno relaxací na jedné z plážích ostrova s možností občerstvení či oběda.

Večerní Myrina

Návštěva hlavního města ostrova ve večerních hodinách. Uchvátí vás pohled na osvětlenou pevnost a malebný kostel Sv. Mikuláše. Čeká vás procházka v přístavu jachet a rybářských lodí, centrum města pak nabízí nepřeberné množství obchůdků s tradičními výrobky, módou, šperky a výborné taverny s řeckými specialitami. Zažijte romantickou atmosféru večerního města Myrina!

Za gastronomií Limnosu a návštěva lázní

Výlet plný kulinářských zážitků! Navštívíte tradiční výrobnu těstovin a jiných dobrot, vinařskou oblast s ochutnávkou vín a další zastávkou bude ochutnávka domácího cukroví. Během výletu bude zastávka na pláži Agios Giannis s možností koupání a výlet bude zakončen se sklenkou termální léčivé vody v lázních Therma.

Plavba lodí

Celodenní výlet na lodi po jižním pobřeží ostrova Limnos, koupání na plážích, které jsou přístupné jen z moře, zajímavé skalní útvary a jeskyně. Uvidíte kormorány a jejich hnízdiště. Na lodi je k dispozici občerstvení, možnost zakoupení oběda ve výborné taverně na jedné z pláží.

SOTIRIS

8.července 12 dní Bez stravování
-17%
21 059 / os.

DIAMANTIDIS

8.července 12 dní Snídaně
-10%
25 383 / os.

IFESTOS

8.července 12 dní Snídaně
-12%
23 390 Kč / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu