LAST MINUTE dovolená LÉTO 2024 za parádní ceny     |     Řecko     |     Kypr     |     další země >>

Recenze - PERLA

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
6,1
2 hodnocení
5,5
UBYTOVÁNÍ
6,5
SLUŽBY
6,5
OKOLÍ
6
STRAVA
3,5
UBYTOVÁNÍ 2
SLUŽBY 4
OKOLÍ 4
STRAVA 4
Hodnocení hotelu - ubytování na benzínce, za hlavou ve dne v noci motorkáři.

Hotel Perla je příjemný, personál ochotný. Pozor, Viamare nabízí pouze jediný pokoj v těsném sousedství benzínová pumpa a v přímo u pokoje velmi frekventovaná hlavní silnice. Neustálý ruch, ve dne v noci motorkáři, autobusy. V noci nelze ...

Celkový dojem

Hotel Perla je příjemný, personál ochotný. Pozor, Viamare nabízí pouze jediný pokoj v těsném sousedství benzínová pumpa a v přímo u pokoje velmi frekventovaná hlavní silnice. Neustálý ruch, ve dne v noci motorkáři, autobusy. V noci nelze spát při otevřeném okně na terasu. Terasa nepoužitelná, stále je cítit benzín. Viamare nedisponuje jiným pokojem, přestěhování není možné. Takhle drahou dovolenou si nepředstavuji na benzínce s motokrosem za hlavou. Bohužel... Lepší je zřejmě ubytování v apartmánech Three Lakes.

Alena Prokopová
30.08.2019
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Bezva dovolená

Naxos je ostrov, kde si každý to své najde. Písčité i kamenné pláže a hlavně průzračné moře. Cestou po ostrově nás uchvátily horské vesničky a tamní příroda. Našli jsme i historii starověkého Řecka, co více si přát! Tak jako minule, jsme ...

Celkový dojem

Naxos je ostrov, kde si každý to své najde. Písčité i kamenné pláže a hlavně průzračné moře. Cestou po ostrově nás uchvátily horské vesničky a tamní příroda. Našli jsme i historii starověkého Řecka, co více si přát! Tak jako minule, jsme si odpočinuli a načerpali atmosféru, prostě opět bezva dovolená!

Jana Davidová
24.08.2018