LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - THREE LAKES

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,6
7 hodnocení
8,7
UBYTOVÁNÍ
8,7
SLUŽBY
8,7
OKOLÍ
8,1
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Thrre lakes /3 jezera

Hezké ubytování s výhledem na jezero a moře. 150m.Pěkná pláž s hrubším pískem ,občas větrno.Jezero v létě částečně vysychá a bahno uvolňuje siřičité plyny.V pensionu ani na balkoně však nic cítit není. V pesionu je příjemné,klidné ...

Celkový dojem

Hezké ubytování s výhledem na jezero a moře. 150m.Pěkná pláž s hrubším pískem ,občas větrno.Jezero v létě částečně vysychá a bahno uvolňuje siřičité plyny.V pensionu ani na balkoně však nic cítit není. V pesionu je příjemné,klidné prostředí ,žádný hluk tam nedoléhá. Skomně vybavená kuchyň s konvičkou a dvojvařičem. Klima a wifi zdarma. Denní úklid a výměna ručníků. Dobře zásobený obchod Spar 100m. Autobus 150m. Celkový dojem 👍dopručuji.

Stravování

V blízkém okolí mnoho taveren s výbornou kuchyní.

Vladimír
21.07.2019
7,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 6
STRAVA 8
Nádherné koupání na písečné pláži

Moc se nám líbilo. Jezdíme především za koupáním v moři a to bylo nádherné. Dlouhá písečná pláž, nepřeplněná lehátky kousek od ubytování.

Celkový dojem

Moc se nám líbilo. Jezdíme především za koupáním v moři a to bylo nádherné. Dlouhá písečná pláž, nepřeplněná lehátky kousek od ubytování.

Poloha

Pobytové místo hezké, ale tři solná jezera byla téměř bez vody a místy silně zapáchala. / jen při cestě kolem, jinak ne/

Ubytování

Hezké ubytování, stoprocentní úklid v apartmánu, kuchyňský kout nedostatečně vybavený. Nevařili jsme, ani by se nedalo, ale varnou konvici nebo konvičku na vodu, prkénko nebo hrnky na čaj jsme silně postrádali. Koupání jako v karibiku jen pár kroků, supermarket dobře zásobený a taveren na dosah hodně.Doprava byla perfektní a delegátka, zejména na výletě po ostrově, byla super. Výlet byl moc hezký a s jejím výkladem ohromný zážitek.Celkové hodnocení : byli jsme moc spokojení, škoda že chybělo základní vybavení kuchyňky, někomu by to určitě dost zkomlikovalo pobyt u moře. My jsme se stravovali v místních tavernách a s ranním čajem jsme si poradili v kastrolu.

Stravování

Stravovali jsme se jen v tavernách a byli jsme spokojeni.

Další služby

Doprava byla perfektní a delegátka, zejména na výletě po ostrově, byla super. Výlet byl moc hezký a s jejím výkladem ohromný zážitek.

Doubková
24.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Klidná dovolená v krásném prostředí. Nádherné a čisté moře.

Byli jsme velice spokojeni. Vyhledáváme spíše klid a zde jsme ocenili,že nebyly velké rekreační komplexy. Služby byly na dobré úrovni.Delegátka byla velice ochotná a příjemná.Děkuji za všechny. V.Jánová

Celkový dojem

Byli jsme velice spokojeni. Vyhledáváme spíše klid a zde jsme ocenili,že nebyly velké rekreační komplexy. Služby byly na dobré úrovni.Delegátka byla velice ochotná a příjemná.Děkuji za všechny. V.Jánová

Ubytování

Ubytování bylo čisté a neni zde co vytknout. Snad jen chybějící skleničky na víno.):):

Věra Jánová
09.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásný Naxos

Velmi klidné ubytování,úklid perfektní každý den, paní uklízela velmi pečlivě :-) ,výměna ručníků každý den ,kuchyň vybavená dostatečně,všechny pokoje mají výhled na moře, velmi pěkný penzionek :-)Pláž Aghios Prokopios je nej na ...

Celkový dojem

Velmi klidné ubytování,úklid perfektní každý den, paní uklízela velmi pečlivě :-) ,výměna ručníků každý den ,kuchyň vybavená dostatečně,všechny pokoje mají výhled na moře, velmi pěkný penzionek :-)Pláž Aghios Prokopios je nej na ostrově,čistá s hrubším pískem. V okolí dostatek restaurací, větší a dobře zásobený market, poblíž velká pekárna. Možnost využití bazénu ve vedlejším hotelu Perla.Jedním slovem byla naše rodina moc spokojená :-) :-)

Poloha

V okolí dostatek nákupních možností, pláž čistá

Ubytování

Klasická velikost pokoje s nadstandartním úklidem

Stravování

vlastní a místní restaurace oceňuji skvěle

Další služby

Delegátka příjemná, její služby jsme využili jen k zapůjčení auta.

Jiřina Martiníková
25.08.2018
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Pohodový odpočinek na Naxosu

Opět velmi příjemná dovolená s Viamare. Cesta na Naxos i zpět je o něco náročnější, než na místa, kam je přímé letecké spojení.Odměnou za to je ale hezký ostrov s mnoha pěknými plážemi , krásné starobylé centrum hlavního města i vesničky ...

Celkový dojem

Opět velmi příjemná dovolená s Viamare. Cesta na Naxos i zpět je o něco náročnější, než na místa, kam je přímé letecké spojení.Odměnou za to je ale hezký ostrov s mnoha pěknými plážemi , krásné starobylé centrum hlavního města i vesničky ve vnitrozemí,které by byla škoda nenavštívit. Pláže nejsou přelidněné, krásně čistá voda, jen občas trochu víc fouká. Pláž u Three Lakes v AgiosProkopios je příjemná, jen cesta okolo solného jezera (asi tak 1 min. chůze) není úplně to pravé ořechové a třeba po dešti to ani mocvábně nevoní. Na ubytování to však nemá vliv, místo je strategicky položeno 1 min chůze od malého supermarketu, od zastávky autobusu ( je dobré ho někdy využít místo taxíku nebo půjčení auta, jízdní řád ale berte hodně s rezervou...),2 min chůze na pláž a do taveren, přitom velmi klidné a vždy čistě uklizené. Doporučuji prozkoumat minimálně sousední pláž v Agia Anněa celou pláž Plaka, která je krásná a od poloviny dál je tam už i málo lidí. Pláží na sever od hlavního města už tolik není, ale jsou zase jiné,divočejší moře a téměř bez lidí. Určitě se sem na Naxos ještě zase někdy podíváme.

Poloha

Solné jezero není žádná krása, ale je tam zase docela klid - teda dokuk nezačnou přijíždět a pak odjíždět auta plážistů. Auta ale nijak v apartmánu neruší.Pláž u Three Lakes je hezká, Plaka je lepší.Rozdíl je v tom, že jsem za 2 min. pěšky na slušné pláži, kde je veškerý servis a je se i na co podívat. Nebo se musím trochu kostrbatě přemisťovat jinam... Nejlepší je to vyzkoušet.

Ubytování

Čisté, vždy uklizené, mimo noční ruch, dobře umístěné. Mohlo by tam být víc nádobí a skleniček, ale člověk si poradí :-)

Stravování

Všude v okolních tavernách a restauracích jsme se dobře a za rozumné peníze najedli.

Další služby

Vše OK, nabídky na pronájem aut byly na místě moc drahé, nejlevnější, rychlý a bezproblémový pronájem byl přes delegátku Viamare.Výlet lodí na jižní ostrůvky super.

Petr
24.08.2018