ELENA    apartmány - recenze

Recenze

9,5
11 hodnocení
9,5 Ubytování
9,5 Služby
9,5 Okolí
9,5 Stravování
Řazení
1 2
9
Velmi hezká dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Nádherná dovolená, krásné místo, ubytování pěkné s hezkým výhledem, čistý bazén, ...
Celkový dojem
Nádherná dovolená, krásné místo, ubytování pěkné s hezkým výhledem, čistý bazén, krásné městečko, delegát výborný. Děkujeme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Bokroš, 02.09.2017
9
Rodinná dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Služby CK Viamare byly výborné. A to již od počátečního nákupu dovolené, kdy nebyl ...
Celkový dojem
Služby CK Viamare byly výborné. A to již od počátečního nákupu dovolené, kdy nebyl problém na cokoliv se zeptat a dojednat dodatečně dětskou postýlku na pokoj. Po příletu do Řecka nás měla na starosti paní delegátka Jana, která je velmi sympatická a o Řecku vypráví zajímavým a rozhodně ne nudným stylem.Jelikož jsme na dovolené byli s 8-mi měsíční dcerou, na výlety jsme nejezdili, ale pohybovali se pouze po Parze. I tak je tam hodně míst, na která se stojí za to podívat. Pro koupání v moři jsme využívali pláž Piso Krioneri, kde není tolik lidí a je tam větší klid. Pro stravování jsme využívali hodně taveren různě po městě, ale nejvíce se nám určitě líbila taverna Yannis, která je kousek od apartmánů.Apartmány Elena jsou na dobře dostupném místě a není nutné trmácet se po kopcích jako na druhé straně města. V apartmánech i u bazénu bylo vždy velmi pěkně uklizeno a veškerý personál byl velmi sympatický.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Markéta, 27.08.2017
10
Byli jsme velice spokojeni
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Ubytování je moc hezké, čisté a prostorné, v bazénu každý den čistí vodu a o celý ...
Celkový dojem
Ubytování je moc hezké, čisté a prostorné, v bazénu každý den čistí vodu a o celý objekt je dobře postaráno.Byli jsme velice spokojeni, moře a pláže jsou bezkonkurenční i s úrovní nabízených výletů, je to jedno z mála míst kam bychom se chtěli vrátit.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana, 27.08.2017
10
Doporučujeme
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Za celou naší čtyřčlennou rodinu můžu dovolenou v Parze doporučit.Apartmány Elena ...
Celkový dojem
Za celou naší čtyřčlennou rodinu můžu dovolenou v Parze doporučit.Apartmány Elena jsou čisté, tiché, pro děti bazén - tedy bez výhrad. V Parze a okolí (v pěší vzdálenosti) lze vybírat hned ze 4 různých pláží, na městské (Kryoneri) bylo na náš vkus hodně lidí, ale zbývající tři pláže byly moc hezké. Parga je malé, hezké městečko s bohatou historií, ideální na příjemné večerní procházky. Řecká obsluha v obchodech a restauracích byla velmi přátelská a zdvořilá. Doporučujeme i výlet na Paxos a Antipaxos, dva pozoruhodné ostrovy nedaleko Pargy.Jediným negativem na jinak ideální dovolené bylo čtyřhodinové zpoždění letadla na cestě zpět, za to ale cestovka nemůže. A co ve vší té chvále rozhodně nemůžeme vynechat - paní delegátka Jana Prouzová je skvělá, naprostý profesionál, zcela samozřejmě nám poskytla veškeré potřebné informaci, zařídila výlet, návštěva muzea olivového oleje byla díky jejímu poutavém výkladu zajímavá dokonce i pro naše děti (7 a 10 let), kterým je jinak olivový olej celkem ukradený. Díky!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Zbyněk Němec, 09.08.2017
10
Dovolená na 100%
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolená byla dle našich představ, byli jsme 100% spokojeni. Delegátka byla 100%, ...
Celkový dojem
Dovolená byla dle našich představ, byli jsme 100% spokojeni. Delegátka byla 100%, milá a ochotná.Ubytování bylo 100%, pořádek, čistota a příjemný personál.Výlety jsme si dělali samostatně, navštívili jsme okolní pláže, které byly pěkné. 100% spokojenost.Stravu jsme si zajišťovali sami. Byli jsme také spokojeni s příjemným personálem tamních restaurací.Pokud budeme příště cestovat do ciziny určitě budeme vybírat dovolenou u VIAMARE.Děkujeme za pěknou dovolenou.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Zuzana Kopecká, 09.07.2017
10
Naše úžasná dovolená v Parze
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Parga je krásné malé městečko s přístavem a krásnými plážemi. Byli jsme tam již ...
Celkový dojem
Parga je krásné malé městečko s přístavem a krásnými plážemi. Byli jsme tam již podruhé, poprvé s jinou cestovní kanceláří před dvěma roky, ale bydlení v hotelu Elena bylo nejlepší, co jsme kdy v Řecku měli a to jsme byli snad na všech řeckých ostrovech. Komplex 4 vilek, uprostřed bazén, vše nové, čisté, krásně zařízené a vymalované. Velká koupelna s WC a sprchovým koutem se závěsem. Velká terasa u každého pokoje. Úklid denně, čisté ručníky denně a výměna povlečení určitě nejméně 2x za týden. Procházka k moři trvala asi 10 minut, zpátky do mírného kopce asi čtvrt hodiny. Byli jsme rádi, že jsme v klidné části Pargy uprostřed zeleně. V době naší dovolené 20. - 27. 9. bylo v Parze příjemných asi 26 stupnů a moře asi 24-25 stupňů. Ideální! Výlet s naší milou delegátkou Janou do Zagori byl taky bezvadný. Měli jsme letos s manželem 50 výročí svatby a tak jsme to oslavili v blízké taverně Perivoli, kde úžasně vaří. Škoda, že jsme museli za týden odjet.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Marta Koubková, 03.10.2016
9
Pohodová dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Ubytování Elena kvalitní, vcelku pohodlné neproležené postele, vybavení kuchyňky na ...
Celkový dojem
Ubytování Elena kvalitní, vcelku pohodlné neproležené postele, vybavení kuchyňky na menší vaření postačovalo. Bazén čistý, stejně jako celý opečovávaný komplex. Jako ne bezvýznamné plus byla poloha tohoto komplexu mimo hlavní či rušné ulice (ti, kteří do Řecka jezdí, jistě ví, o čem je řeč), takže jsme se i dobře vyspali. A ani jsme to neměli nijak do kopce / z kopce, takže pohoda.Využívali jsme pláž Piso Krioneri, je velmi pěkná, neměli jsme vůbec důvod jezdit někam jinam (cca 10 minut chůze od ubytování). Koupili jsme si za 7 EUR slunečník, jelikož dávat denně 8 EUR za slunečník + lehátka je docela palba, to radši ty peníze "prožít". Jinde v Řecku jsme platívali 5 EUR na celý den, asi příplatek za "jedinečnost" Pargy před zbytkem Řecka. Piso Krioneri je z větší části oblázková pláž, my jsme chodili hned ráno po 9. hodině a měli jsme možnost si zabrat jeden z mála (asi tří) písečných miniostrůvků na lehnutí. Moře čisté, teplé, dopoledne téměř bezvětří a voda jako olej, odpoledne většinou větřík či vítr a trochu vlny, ale i tak se dalo dobře zaplavat. Blízko komplexu Elena je výborná taverna Perivoli, skvěle jsme se tam navečeřeli, obsluhuje dokonce mladá Češka, takže pokud by někdo měl komunikační bariéru, v této taverně se dozví v rodné řeči vše, co potřebuje, ale hlavně si pochutná (to ale v Řecku téměř všude).Jinak v Parze (prý nejkrásnějším řeckém městě) je v barech trošku dráž než jinde v Řecku, potraviny myslím na úrovni cen v jiných řeckých destinacích. Čepované pivo pod 4 EURa nekoupíte, 1,5 dl rozlévaného vína tak za 2,50 EUR, celá 0,7 l láhev začínala tak od 21-22 EUR a více, koktejly mimo happy hour od 18 do 20 hodin jsou tak za 6 EUR a více. Dá se nakoupit místní víno v PET lahvích, a to nás vyšlo na 3,10 EUR za 1.5 l, nebylo z nejkvalitnějších, ale dalo se vypít.Paní delegátka Jana se starala, výlety a podobné jsme neabsolvovali, to už jsme kdysi dávno zkusili a moc nás to neoslovilo, pouze poslední večer jsme si vyjeli vláčkem na západ slunce na hrad Ali Paši.V Řecku jsme byli už asi poosmé, ještě jsme se tady nikdy nezklamali. A ani tentokrát. S cestovkou jsme jeli snad po deseti letech, rozhodli jsme se k "akci" hodně pozdě a tak jsme to letos nechali na cestovce. Doporučujeme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Honza, 26.08.2016
10
Super!!
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolenou v Parze a v apartmánech Elena mohu jen doporučit.Apartmány jsou dostatečně ...
Celkový dojem
Dovolenou v Parze a v apartmánech Elena mohu jen doporučit.Apartmány jsou dostatečně velké a velmi dobře udržovány, pravidelný úklid, výměna ručníků i povlečení 4 x za 2 týdny. Perfektní bazén, a jako vše v Eleně pravidelně udržován.Z Eleny trvá cesta k plážím cca 10 min, což není problém, ale v plnou sezónu 2. - 16.8. hodně obsazené.Doporučuji si půjčit alespoň na pár dní auto, a vyzkoušet i jiné vzdálenější pláže. (Jana poradí, a vysvětlí kam).Výhodou Eleny je, že není ve středu města, takže klid, ale do rušného městečka jen 15 min chůze. Řecká kuchyně je úžasná (alespoň pro nás -:), a v Parze najdete velké množství taveren.Služby Viamare využíváme pravidelně (letos už po čtvrté), a jako vždy vše bez problémů.Letos jako bonus navíc byla delegátka paní Jana Prouzová.Perfektní nejen profesionální, ale i osobní přístup. Jako průvodkyně na dvou výletech (Zagora a "Za bájnými mýty") byla naprosto bezkonkurenční, také díky jejím připraveným materiálům jsme se opravdu dozvěděli spoustu zajímavostí.Její ručně malované mapky Pargy, ale i okolí jsou už legendární. Takže někdy na shledanou!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Miroslava Illová, 21.08.2016
1 2

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour