LAST MINUTE LÉTO 2021 - SLEVY AŽ 66 %

Recenze - ELENA

Zobrazit ubytování
9,4
18 hodnocení
9,4
UBYTOVÁNÍ
9,6
SLUŽBY
9,1
OKOLÍ
9,4
STRAVA
7,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 7
STRAVA 8
Hezké ubytování

Apartmány Elena jsou poměrně nové apartmány, které však nabízí to, co většinou hotelové služby -- bar u bazénu, možnost koupení drinků/malého občerstvení, což je opravdu fajn. Nechtěli jsme bydlet v klasickém hotelu, ale v apartmánech, ...

Celkový dojem

Apartmány Elena jsou poměrně nové apartmány, které však nabízí to, co většinou hotelové služby -- bar u bazénu, možnost koupení drinků/malého občerstvení, což je opravdu fajn. Nechtěli jsme bydlet v klasickém hotelu, ale v apartmánech, proto nás potěšilo, že tu tyto služby jsou. Bazén je hezký, velký, udržovaný. Pokoje jsou příjemné, velké balkóny. Jediným problémem byla malá sprcha, ale to je bohužel v Řecku klasika. Postele nám nepřišly moc pohodlné. Elena se nenachází v centru, ale to nám nevadilo - na Piso Krioneri to je 10 minut chůze, do centra Pargy 15 minut chůze. I poblíž Eleny se ale nachází taverny, a to do 5 minut chůze. Poblíž jsou dva malé supermarkety, kde si můžete koupit vodu atd. Celkově jsme byli v Eleně spokojení, nutno ale říct, že jsme zde byli v době Covidu, kdy byla obsazenost tak 1/3. Pokud by bylo víc, už bychom asi tak spokojeni nebyli, protože by bylo víc lidí u bazénu, větší hluk atd. Nutno tedy vzít v úvahu, že to při plné obsazenosti není tiché a soukromé ubytování.

Johana
07.09.2020
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Rodinná dovolená

Velmi pěkné

Celkový dojem

Velmi pěkné

Ubytování

Krásné místo, velký bazén, vzdálenější od pláže, ale půjčili jsme si auto.Velmi nás mrzelo, že majitel nebyl vstřícný .Přijeli jsme s dcerou a její 5ti členou rodinou - 7 lidí. Apartmány byly pro 3 lidi - toto jsme akceptovali. Velké překvapení bylo, že jsme nebydleli pohromadě - Elene jsou 4 domy a my jsme bydleli v jiném domě než naše dcera. Když se delegátka ptala, jestli by to nešlo zařídit, tak prý v žádném případě.Naštěstí aspoň dcera se svými dětmi bydlela na patře,ale tentýž den se do třetího bytu nastěhovali jiní lidé, takže by býval nebyl žádný problém byty vyměnit. podotýkám, že jsou všechny stejné.

Stravování

bez stravování

Hana
24.08.2020
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Super dovolená

Naprosto skvělá delegátka, výborné ubytování a k dispozici bazen a venkovní bar. Naprostá spokojenost.

Celkový dojem

Naprosto skvělá delegátka, výborné ubytování a k dispozici bazen a venkovní bar. Naprostá spokojenost.

zuzana
30.07.2020
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 6
STRAVA 10
Úžasná dovolená

Úžasná dovolená, příjemné zážitky, krásné vzpomínky.

Celkový dojem

Úžasná dovolená, příjemné zážitky, krásné vzpomínky.

Stravování

stravování v okolních restauracích a tavernách nemělo chybu, výborné jídlo, příjemná obsluha

Jana Ženíšková
24.08.2018