Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Recenze - ELENA

Zobrazit ubytování
9,4
15 hodnocení
9,5
UBYTOVÁNÍ
9,6
SLUŽBY
9,2
OKOLÍ
9,5
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 6
STRAVA 10
Úžasná dovolená

Úžasná dovolená, příjemné zážitky, krásné vzpomínky.

Celkový dojem

Úžasná dovolená, příjemné zážitky, krásné vzpomínky.

Stravování

stravování v okolních restauracích a tavernách nemělo chybu, výborné jídlo, příjemná obsluha

Jana Ženíšková
24.08.2018
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Krásná dovolená v Parze

Pohodová dovolená v kouzelném letovisku Parga. Vše klapalo na jedničku, bez problémů.

Celkový dojem

Pohodová dovolená v kouzelném letovisku Parga. Vše klapalo na jedničku, bez problémů.

Poloha

Umístění apartmánů velmi dobré - dál od rušného centra, přitom v docházkové vzdálenosti od pláže. V blízkosti menší market a mnoho taveren. Večer ideální procházka do centra Pargy.

Ubytování

Měli jsme apartmán v přízemí u bazénu - výhoda dvou terásek. Apartmán prostorný. Koupelna velmi čistá a udržovaná. Úklid pečlivý s 2x výměnou ložního prádla. V oknech sítě proti hmyzu. Vyměnila bych starší nábytek.Perfektní bazén-čistý s oddělenou částí pro děti. Prostřední apartmánů velmi udržované a čisté.

Stravování

V apartmánu jsme si vařili sami, vybavení v kuchyňce je dostatečné, chyběla nám snad jen škrabka:) Z taveren doporučuji nedalekou Perivoli a pak u pláže tavernu Krioneri.

Další služby

Služby delegátky Jany Prouzové perfektní. Zakoupený výlet do Nekromanteio a k řece Acheron byl velmi vydařený, vhodný i pro děti.Celkově organizace dovolené velmi vydařená.

Dominika
17.08.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Uzasna.super ubytovani.krasne pocasi.

Urcite se vratim do Pargy.

Celkový dojem

Urcite se vratim do Pargy.

Iveta Kapounová
13.07.2018
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Překvapivě příjemná dovolená

Měl jsem jeden týden bez stravy v apartmánu. Příjemné a relativně nedávno postavené zařízení, vybavení tomu odpovídalo; wi-fi pomalejší, ale o dovolené má člověk užívat a ne viset na netu. Pravidelný a pečlivý úklid. Velká terasa s ...

Celkový dojem

Měl jsem jeden týden bez stravy v apartmánu. Příjemné a relativně nedávno postavené zařízení, vybavení tomu odpovídalo; wi-fi pomalejší, ale o dovolené má člověk užívat a ne viset na netu. Pravidelný a pečlivý úklid. Velká terasa s výhledem na moře (1. patro). Delegátka skvělá a všechny její tipy jsem ocenil, nikdy nezklamaly - výlet lodí na Korfu nebo Paxos/Antipaxos; tipy na pláže (především Lichnos); věnovala nám dost času, abychom dostali veškeré informace, ocenil jsem její znalost regionu. Pláže nádherné, vždy se slunečníky a lehátky k pronájmu, ale vždy tam bylo místo, kde se dalo lehnout s vlastní dekou.

Petr Doležel
06.09.2017