LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - KITSOS

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,7
3 hodnocení
8,3
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,7
OKOLÍ
7,3
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Parga, dobrá volba

Lepší, než jsme čekali...

Celkový dojem

Lepší, než jsme čekali...

Poloha

Parga je krásná, v jejích uličkách je stále co objevovat. Tři pláže v bezprostředním okolí, nejbližší Piso Krioneri, oblázková (vhodné boty do vody, pro malé děti nic moc), pěkné šnorchlování mezi skalami, plno rybek, občas krab nebo hvězdice. Vedle písečná pláž Krioneri, přes den dost plná. A kousek za skálou krásná a velká pláž Valtos, kam se dá doplut i lodním taxíkem.

Ubytování

Ubytování velmi slušné, úklid každý den, uprostřed týdne výměna ložního prádla. Pokojík malý, ale s hezkou terasou, lednička i trezor zdarma na pokoji.

Stravování

Měli jsme zaplacený pobyt se snídaní. Po předchozích recenzích jsem hledal nějakou pekárnu, kde bychom se ráno najedli. Pak už jsme ale jenom zírali. Chléb, volská oka nebo míchaná vajíčka nebo vaječné omelety, rajčata, papriky, olivy, skvělý řecký jogurt, med, tři druhy džemu, cornfleks, bábovka. K pití čaj, káva, mléko, džus, ale i studená voda. Z toho už se snad vybrat dá. A na oběd a večeři plno taveren a pizzerií a taky spousta "bufíků" s gyrosem a tzatziki.

Další služby

Delegátka byla k dispozici od příletu po celý týden, při úvodní schůzce dokázala zodpovědět kdejaký dotaz ohledně Pargy i okolí. Jiné služby jsme nevyužívali.

Štěpán Němeček
10.10.2019
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 4
Jako každý rok - dost dobrý

Pargu navštěvuji již 15 let, přirostla mi s srdci. Samozřejmě pokud jsem měl možnost ubytovat se v ACHILLEU bylo to VYNIKAJÍCÍ. Letos to bylo v Kitsosu DOBRÝ.

Celkový dojem

Pargu navštěvuji již 15 let, přirostla mi s srdci. Samozřejmě pokud jsem měl možnost ubytovat se v ACHILLEU bylo to VYNIKAJÍCÍ. Letos to bylo v Kitsosu DOBRÝ.

Stravování

Snídaně v KITSOSU - 6, GOLF BEACH - 9, PERIVOLI - 10s*

ing. Petr John
04.07.2019
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Parga je úžasná a krásná

Vše bylo perfektní pouze snídaně každý den stejná a chudá bez ovoce, bez joguru atd.Parga je úžasná a krásná. Malá, dokonale vybavená tavernami, markety,prodejnami suvenýrů, cukrárnami ........ Na doporučení delegátky Jany jsme první den ...

Celkový dojem

Vše bylo perfektní pouze snídaně každý den stejná a chudá bez ovoce, bez joguru atd.Parga je úžasná a krásná. Malá, dokonale vybavená tavernami, markety,prodejnami suvenýrů, cukrárnami ........ Na doporučení delegátky Jany jsme první den navštívili tavernu Perivoli. Při příchodu do taverny jsem pozdravil česky, dobrý den. Dostal jsem odpověď dobrý den, já mám česká manželka. Ta se jmenuje Zdena a byla úžasná jako celá taverna a její personál. Byli jsme tam každý večer. Výborné jídlo, víno, obsluha, prostředí, no super. Na hotelu jsme měli pouze snídani a ta byla bohužel jak jsem uvedl v nadpisu. Proto jsem dal celkové hodnocení pouze devítku.Ubytování bylo pěkné, čisté, pokoj skoro celý den ve stínu, nebyla ani potřeba klimatizace, super. Delegátka byla příjemná a sympatická, snažila se vyhovět všem přáním "účastníků zájezdu". Byli jsme pouze na týden, zvolili jsme odpočinkovou dovolenou. Byli jsme na všech plážích, Krionery, Piso Krionery, Valtos a Lichnos. Pro nás byla nejkrásnější Piso Krionery, oblázková, úžasně průzračná voda, pláž velmi podobná letovisku Krabi v Thajsku. Výlet jsme plánovali lodí na Lefkádu a další ostrovy. Byl však naplánován hned druhý den po příletu a tak jsme žádný výlet neabsolvovali. Zvolili jsme odpočinek na pláži celý týden a byli jme spokojeni. Do Pargy bychom se rádi podívali znovu a chtěli bychom ubytování v hotelu Achilleas. Chtěli jsme ho i letos ale byl obsazen. Viamare díky a zase brzy na shledanou.

Marcela a Jiří
11.07.2017