LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - OLIVE TREE

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,9
12 hodnocení
8,7
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
8,8
OKOLÍ
9,3
STRAVA
5,3
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 7
OKOLÍ 3
STRAVA 6
Parga Olive Tree

Ubytování jsme vybírali hlavně podle pozitivních recenzí, vždy vybíráme apartmány v klidné lokalitě s možností prozkoumání okolí. Podle recenzí je Parga vyhlášeným romantickým klidným městečkem plným úzkých uliček s krásným výhledem na ...

Celkový dojem

Ubytování jsme vybírali hlavně podle pozitivních recenzí, vždy vybíráme apartmány v klidné lokalitě s možností prozkoumání okolí. Podle recenzí je Parga vyhlášeným romantickým klidným městečkem plným úzkých uliček s krásným výhledem na město, to mohu potvrdit. Centrum města samo o sobě je velice hezké a má své kouzlo, avšak okolí Pargy nás poměrně zklamalo svou nečistotou. Je jasné, že pokud jedete do Řecka, musíte s tím tak nějak počítat, povalující se odpadky na každém kroku jsou již dnes bohužel standardem, ale i tak nás to občas šokovalo, protože se k tomu přidával i dost nepříjemný zápach způsobený asi i vysokými teplotami v tomto období.Co se týká ubytování v Olive Tree, lokalita nám vyhovovala, v centru města pomalou chůzí jste za necelých 10 min, je na klidnějším místě dál od silnice a ruchu, mini market na každém rohu. Nicméně ubytování samo o sobě představovalo opravdu jen nutný základ, zklamání bylo, když člověk zjistil, že po předešlých návštěvnících se nikdo neobtěžoval ani umýt nádobí. Pokud patříte také mezi ty, kteří preferují vlastní stravování, upozorňuji, že je zde lepší se omezit pouze na studenou stravu, protože jsme se báli elektrický vařič vůbec zapínat (některé zásuvky ani nefungovaly) + lednice chladila jakžtakž. Co se týká koupelny, žádný zázrak to také nebyl, již jsme zažili čistější i v jiných lokalitách, které cenově nebyly zdaleka tak drahé. Úklid probíhal každý den kolem 10.-11. hodiny, kdo patří mezi pohodáře, kteří se nechtějí na sluníčku škvařit už před obědem a radši si ráno déle popovídají u snídaně, nemáte prostor na soukromí, úklid probíhal vždy v naší přítomnosti a trval asi 5 min, kdy se pouze vytřela podlaha mopem, vyměnili se koše a šlo se. K pláži - pokud hledáte klid a trochu toho soukromí, toto letovisko nedoporučuji, Hned v centru Pargy je sice pláž, ta je ale přeplněná lidmi s lehátky a deštníky. Místní sice nabízí převoz na člunu na vedlejší pláže (Lichnos a Valtos beach) cena je 10€ za jednu osobu tam i zpátky, nicméně poslední odjezd z těchto pláží zpět do Pargy je od jednoho převozníka v 17:00 a druhého v 18:00hod, hlavně co se týká pláže Valtos, je určitě výhodnější si tam dojít pěšky přes centrum Pargy, jste tam cca za 20 - 30 min. Suma sumárum, pokud hledáte klid a chcete opravdu vypnout, vybírejte spíše tuto lokalitu v období září či června. Pokud se zároveň spokojíte s opravdu základním ubytováním, kdy vám nevadí, že občas zasmrádne záchod, že občas neteče teplá voda resp. někdy skoro vůbec neteče voda, též dobrá volba.My jsme si dovolenou nakonec užili, ale hlavně díky svépomoci, kdy jsme si půjčili skútr, jinak bychom ten týden asi nepřežili - doporučuji navštívit pláž Karavostasi v Perdice (cca 20min autem). Co se týká paní delegátky, byla moc hodná a vstřícná, bylo na ní spolehnutí v komunikaci, agentura Viamare má vychytaný transfer a kupodivu bylo vždy vše na čas přesné :)

Stravování

Měli jsme vlastní stravu, v okolí je dostatek obchůdků, kde lze zakoupit čerstvé suroviny.

Lenka
27.08.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Opět úžasná Parga

Už potřetí jsme navštívili Pargu a stále jsme velmi spokojeni. Krásné, malebné městečko nabízí pokaždé nová místa k obdivování. Pláž Piso Krioneri nám přirostla k srdci. Koupání zde je vhodné i pro šnorchlování, potápění a trénink skoků do ...

Celkový dojem

Už potřetí jsme navštívili Pargu a stále jsme velmi spokojeni. Krásné, malebné městečko nabízí pokaždé nová místa k obdivování. Pláž Piso Krioneri nám přirostla k srdci. Koupání zde je vhodné i pro šnorchlování, potápění a trénink skoků do vody. Množství obchůdků s širokou nabídkou zboží. Pokaždé nás potěší skvělý, velmi příjemný přístup delegátky Jany Prouzové, která se vždy snaží o maximální spokojenost klientů.

Poloha

V blízkosti ubytování je velmi dobrá taverna, několik marketů. Vzdálenost k moři je 15 minut volnou chůzí.

Ubytování

Studia Olive Tree jsou umístěna v klidné části Pargy, 15 min. chůze od centra. Majitelé jsou příjemní a vstřícní. Drobný nedostatek je občasný chvilkový výpadek teplé vody a nedostatečný tlak. Velmi příjemná je možnost využití bazénu.

Stravování

Stravován ubytovacím zařízení jsme nevyužívali. Nabídka v okolí je dostatečná, každý si zde najde to své.

Další služby

Služby delegátky Jany Prouzové jsou vždy perfektní. Nabídka výletů je pestrá a jsou velmi zajímavé.

Viktor Tykvart
26.08.2018
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Super dovolená

Skvělá dovolená.

Celkový dojem

Skvělá dovolená.

Poloha

Pláž Piso Krioneri je kamenitá a plně obsazená, taktéž městská pláž,doporučuji Valtos,nebo Lichnos.

Ubytování

Skromné jednoduše vybavené ubytování.Uklid každý den, výměna ručníků obden.

Stravování

Bez stravy,ale jídlo v okolních tavernách na jedničku.Taverna Perivoli se českou obsluhou a skvělým jidlem je kousek od ubytování.

Další služby

Delegátku jsme viděli jen při příjezdu a odjezdu,ale věřím ,že kdyby jsme něco potřebovali určitě ji najdeme v kanceláři cestovky.Dostali jsme skvělé mapky s tipy na výlety , které jsme plně využili,musíme se do Pargy vrátit některé úseky zůstaly neprozkoumány.😀

Šárka Trojanová
20.08.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Výborná dovolená

Ubytování příjemné, pláže hodně obsazené, krásná příroda. Naprosto skvělá byla průvodkyně Jana Prouzová. Vstřícná, všechno perfektně zajistila, vždy k dispozici. Vlastní rukou vytvořila plánky okolí pro lepší orientaci. Výborný výklad při ...

Celkový dojem

Ubytování příjemné, pláže hodně obsazené, krásná příroda. Naprosto skvělá byla průvodkyně Jana Prouzová. Vstřícná, všechno perfektně zajistila, vždy k dispozici. Vlastní rukou vytvořila plánky okolí pro lepší orientaci. Výborný výklad při výletu do pohoří Pindus. Málokdy se člověk setká s tak profesionálním a po všech stránkách vynikajícím průvodcem.

Stravování

V restauracích výborné.

Daniela Krolupperová
04.08.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Báječná dovolená , nádherné vzpomínky :)

Parga je nádherná a stojí za to ji vidět..Je tu všechno ,pro každého něco. Městečko s uzounkými uličkami , nábřeží se spoustou taveren ,písečná pláž ,oblázková pláž , pro pěší turisty možnost objevování vzdálenějších míst .......... Proto ...

Celkový dojem

Parga je nádherná a stojí za to ji vidět..Je tu všechno ,pro každého něco. Městečko s uzounkými uličkami , nábřeží se spoustou taveren ,písečná pláž ,oblázková pláž , pro pěší turisty možnost objevování vzdálenějších míst .......... Proto je Parga místo které žije , myslím že se sem spousta lidí neustále vrací .Jednou bych se i já ráda vrátila, až vyčerpám ten dlouhý seznam míst ,které bych v Řecku chtěla vidět.

Poloha

Viděli jsme všechny pláže, pěšky jsme si došli na vedlejší Lichnos kam si můžete zajet vodním taxi, byli jsme pěšky na turecké pevnosti, kam se dá také zajet vláčkem, prošli jsme se na divokou plážičku Agios Sostis (na Plakero a Spartilu jsme se báli) , viděli jsme zříceninu kláštera za Valtosem a samozřejmě benátskou pevnost přímo v Parze. Absolvovali jsme výlet do Ioaniny a vesnic zagori , bylo to nádherné :)

Ubytování

Skromné ubytování, naprostý klid a pohoda. Netísní se tu na malém prostoru stovky sousedů, někdy za celý den potkáte sotva 10 lidí. Nezřídka máte bazén sami pro sebe.

Stravování

Vařili jsme si sami, koupit suroviny jsme mohli na každém rohu ,protože všude bylo plno obchůdků s jídlem ,pitím a drogerií. Když nás přepadla chuť na něco z řecké kuchyně , nebyl problém prostě vyrazit do města a jen si vybrat.......... Číšníci postávali před tavernami a lovili každého ,kdo jen zavadil pohledem , až nám to někdy bylo nepříjemné :)

Další služby

Delegátka Jana má Pargu opravdu zmáknutou .Ví všechno ,má přehled , informace od ní jsou dokonalé .Je vidět ,že jí práce baví. Dokonce vlastnoručně vypracovala mapky ,aby se nově příchozí dobře zorientovali a mohli třeba podniknout nějaký pěší výlet :)

Denisa
19.07.2018