Recenze - ANGELO

Zobrazit ubytování
9,1
10 hodnocení
8,7
UBYTOVÁNÍ
8,8
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
9,2
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Sluníčko, moře a pohoda

Jsem velmi spokojen a pokud to bude možné, rád se sem vrátím.

Celkový dojem

Jsem velmi spokojen a pokud to bude možné, rád se sem vrátím.

Poloha

Krásná oblázková pláž na okraji letoviska, moře čisté a teplé.

Ubytování

Pěkný pokoj s balkónem s markýzou s výhledem na moře, perfektní úklid, bohužel malá koupelna-po každém sprchování "koupaliště"

Stravování

Jídlo celkem chutné, večeře servírováná bez možnosti výběru. Někdy i téměř studené. Snídaně servírováná, téměř celý pobyt stejná.

Další služby

Delegátka byla sice milá, vstřícná, ochotná,ale některé informace byly dost nepřesné. Majitel hotelu bohužel nepochopil co znamená slovo host.

Jan
04.08.2022
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Tolo, apartmány Angelo

Čisté teplé moře, v okolí spousta památek.

Celkový dojem

Čisté teplé moře, v okolí spousta památek.

Poloha

Pláž kousek přes silnici písčitá, teplé,čisté moře, hezké procházky po oklolí.Z Angela I. výhled na nedostavěnou budovu pekárny.

Ubytování

Hezky vybavená studia - mimo koupelny, balkon s markízou

Stravování

Bez stravy, vařili jsme si sami, kousek pekárna a market, v Nafpliu Lidl.V Ritse si lidé kuchyni chválili

Další služby

Vzorný úklid, velmi milý personál

Miroslav Sochor
12.09.2019
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Angelo, Tolo 19.7. - 30.7.2019

Dovolená ve studiích Angelo byla perfektní. Krásné místo, kde si každý najde co potřebuje, klidná i rušná místa. Úžasně čisté moře. Delegátka p. Reichlová má veliké znalosti a vždy pomůže. Bohužel jsme nevyužili žádný z nabízených výletů, ...

Celkový dojem

Dovolená ve studiích Angelo byla perfektní. Krásné místo, kde si každý najde co potřebuje, klidná i rušná místa. Úžasně čisté moře. Delegátka p. Reichlová má veliké znalosti a vždy pomůže. Bohužel jsme nevyužili žádný z nabízených výletů, nicméně pomoc a rady např. při vypůjčení auta byly velice užitečné. Cestou z letiště do Tola jsme obdrželi spoustu zajímavých informací o historii Peloponésu a možnosti výletů i s komentářem.

Poloha

Přímo v Tolu jsou 2 pláže. Písčitá, která je podél celého Tola a oblázková, která je cca 300 m za Tolem. Oblázková pláž je malá a klidná. Pronájem slunečník + 2 lehátka je za 8 €. V této ceně je 2x nápoj ( káva, nealko ). Peloponés je nabitý spoustou památek a přírodních zajímavostí. Nedaleko Tola je městečko Napflio, které je velice hezké na večerní procházku.

Ubytování

Jednoduše zařízená studia, která jsou vybavena kuchyňskou linkou s kuchyňským vybavením, TV, klimatizací a balkónem. Ve studiích Angelo I. je z pokojů ve 2. patře krásný výhled na moře. Na recepci je možno zakoupit balenou vodu, alko i nealko nápoje, kávu. v sousedství studií je pekařství a super market ( je zde i bankomat ). Úklid probíhal standardně každý mimo neděle. Majitel studií zapůjčuje na pokoj jeden slunečník a 2 lehátka, výpůjčka je podmíněna zakoupením balené vody, nebo jiných nápojů.

Stravování

Stravování v hotelu Ritsa je jednoduché. Snídaně se více méně každý den opakují, zelenina, tvrdý sýr, šunka, veka, pečivo, džemy, vejce na tvrdo, toasty, sušenky, sladké pečivo, med, jogurt. Večeře byly každý den variace cca 2 jídel. Vždy velice chutné a v dostatečném množství.

Další služby

Úklid probíhal standardně každý mimo neděle. Majitel studií zapůjčuje na pokoj jeden slunečník a 2 lehátka, výpůjčka je podmíněna zakoupením balené vody, nebo jiných nápojů.

Radek Tesař
03.08.2019
7
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 5
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Dovolená s mírným zklamáním

Dovolená v Řecku je vždy moc fajn, ale musím uznat, že v Tolu to bylo v porovnání s ostatními dovolenými v Řecku asi nejméně kvalitní. Ale byly tam i plusy, abych byla objektivní. Ale jinak Řecko nezklamalo, až na počasí. Už nikdy ...

Celkový dojem

Dovolená v Řecku je vždy moc fajn, ale musím uznat, že v Tolu to bylo v porovnání s ostatními dovolenými v Řecku asi nejméně kvalitní. Ale byly tam i plusy, abych byla objektivní. Ale jinak Řecko nezklamalo, až na počasí. Už nikdy nevyužijeme poslední turnus. Ale to je příroda.

Poloha

Pláž písčitá s drobnými kamínky, pěkná. Úklid odpadků spočíval ve vysypání košů a kolem košů je to nezajímalo. Ale za to nemůže CK. Dostatek taveren a obchůdků.

Ubytování

Po ubytování jsme zjistili, že kape voda v koupelně(malý problém) a hlavně, že kape voda z baterie nad dřezem (tedy v části nad linkou). Pokud jsme tam neměli postavený hrnek a pravidelně jej nevylévali, tak byla voda po celé lince, tedy i pod elektrickým vařičem, což bylo celkem riskantní !!! Po zjištění jsme to nahlásili a pan (zřejmě majitel), pouze kouknul o co jde a prohlásil NO PROBLEM, tomorrow. Ale již s tím nic neudělal ! Denní úklid, 2x za pobyt převlečení postelí a výměna ručníků. Ale vzhledem k tomu, že se jedná o "hotelový" komplex studií, tak již v ranních hodinách bylo slyšet, že se uklízí, takže jsme byli rušeni a vstávali dřív, než jsme měli v plánu. Jako velké PLUS ubytování je možnost bezplatného půjčení lehátek a deštníků, které si denně donesete na pláž a zpět.

Stravování

Měli jsme pobyt bez stravování. Taverny opět nezklamaly, kvalitní jídla, celkem velké porce, takže pro tři dospělé a dítě úplně stačily 2-3porce hl.jídel a třeba předkrm ve formě Choriatik (řecký slalát). U ubytování (cca 25m) malá pekárnička s velkým výběrem a dobrým pečivem a doplňkovým zbožím (voda, mléko, zmrzliny apod.). Hned vedle pekárny "řecký supermarket" dostačující výběr potravinářského i ostatního zboží.

Další služby

Přístup paní delgátky Květy dával najevo, že je již ze všech turnusů dost unavená, což se dá chápat. Ale je to její práce a je zřejmé, že upřednostňuje své služby pro jistá ubytování a stálé klienty. Nijak jsme nevyužili ostatní služby - výlety, pronájem auta.

Janča R.
05.10.2018