LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    další země >>

Recenze - ANGELO

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,1
10 hodnocení
8,7
UBYTOVÁNÍ
8,8
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
9,2
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Sluníčko, moře a pohoda

Jsem velmi spokojen a pokud to bude možné, rád se sem vrátím.

Celkový dojem

Jsem velmi spokojen a pokud to bude možné, rád se sem vrátím.

Poloha

Krásná oblázková pláž na okraji letoviska, moře čisté a teplé.

Ubytování

Pěkný pokoj s balkónem s markýzou s výhledem na moře, perfektní úklid, bohužel malá koupelna-po každém sprchování "koupaliště"

Stravování

Jídlo celkem chutné, večeře servírováná bez možnosti výběru. Někdy i téměř studené. Snídaně servírováná, téměř celý pobyt stejná.

Další služby

Delegátka byla sice milá, vstřícná, ochotná,ale některé informace byly dost nepřesné. Majitel hotelu bohužel nepochopil co znamená slovo host.

Jan
04.08.2022
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Tolo, apartmány Angelo

Čisté teplé moře, v okolí spousta památek.

Celkový dojem

Čisté teplé moře, v okolí spousta památek.

Poloha

Pláž kousek přes silnici písčitá, teplé,čisté moře, hezké procházky po oklolí.Z Angela I. výhled na nedostavěnou budovu pekárny.

Ubytování

Hezky vybavená studia - mimo koupelny, balkon s markízou

Stravování

Bez stravy, vařili jsme si sami, kousek pekárna a market, v Nafpliu Lidl.V Ritse si lidé kuchyni chválili

Další služby

Vzorný úklid, velmi milý personál

Miroslav Sochor
12.09.2019
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Angelo, Tolo 19.7. - 30.7.2019

Dovolená ve studiích Angelo byla perfektní. Krásné místo, kde si každý najde co potřebuje, klidná i rušná místa. Úžasně čisté moře. Delegátka p. Reichlová má veliké znalosti a vždy pomůže. Bohužel jsme nevyužili žádný z nabízených výletů, ...

Celkový dojem

Dovolená ve studiích Angelo byla perfektní. Krásné místo, kde si každý najde co potřebuje, klidná i rušná místa. Úžasně čisté moře. Delegátka p. Reichlová má veliké znalosti a vždy pomůže. Bohužel jsme nevyužili žádný z nabízených výletů, nicméně pomoc a rady např. při vypůjčení auta byly velice užitečné. Cestou z letiště do Tola jsme obdrželi spoustu zajímavých informací o historii Peloponésu a možnosti výletů i s komentářem.

Poloha

Přímo v Tolu jsou 2 pláže. Písčitá, která je podél celého Tola a oblázková, která je cca 300 m za Tolem. Oblázková pláž je malá a klidná. Pronájem slunečník + 2 lehátka je za 8 €. V této ceně je 2x nápoj ( káva, nealko ). Peloponés je nabitý spoustou památek a přírodních zajímavostí. Nedaleko Tola je městečko Napflio, které je velice hezké na večerní procházku.

Ubytování

Jednoduše zařízená studia, která jsou vybavena kuchyňskou linkou s kuchyňským vybavením, TV, klimatizací a balkónem. Ve studiích Angelo I. je z pokojů ve 2. patře krásný výhled na moře. Na recepci je možno zakoupit balenou vodu, alko i nealko nápoje, kávu. v sousedství studií je pekařství a super market ( je zde i bankomat ). Úklid probíhal standardně každý mimo neděle. Majitel studií zapůjčuje na pokoj jeden slunečník a 2 lehátka, výpůjčka je podmíněna zakoupením balené vody, nebo jiných nápojů.

Stravování

Stravování v hotelu Ritsa je jednoduché. Snídaně se více méně každý den opakují, zelenina, tvrdý sýr, šunka, veka, pečivo, džemy, vejce na tvrdo, toasty, sušenky, sladké pečivo, med, jogurt. Večeře byly každý den variace cca 2 jídel. Vždy velice chutné a v dostatečném množství.

Další služby

Úklid probíhal standardně každý mimo neděle. Majitel studií zapůjčuje na pokoj jeden slunečník a 2 lehátka, výpůjčka je podmíněna zakoupením balené vody, nebo jiných nápojů.

Radek Tesař
03.08.2019
7
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 5
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Dovolená s mírným zklamáním

Dovolená v Řecku je vždy moc fajn, ale musím uznat, že v Tolu to bylo v porovnání s ostatními dovolenými v Řecku asi nejméně kvalitní. Ale byly tam i plusy, abych byla objektivní. Ale jinak Řecko nezklamalo, až na počasí. Už nikdy ...

Celkový dojem

Dovolená v Řecku je vždy moc fajn, ale musím uznat, že v Tolu to bylo v porovnání s ostatními dovolenými v Řecku asi nejméně kvalitní. Ale byly tam i plusy, abych byla objektivní. Ale jinak Řecko nezklamalo, až na počasí. Už nikdy nevyužijeme poslední turnus. Ale to je příroda.

Poloha

Pláž písčitá s drobnými kamínky, pěkná. Úklid odpadků spočíval ve vysypání košů a kolem košů je to nezajímalo. Ale za to nemůže CK. Dostatek taveren a obchůdků.

Ubytování

Po ubytování jsme zjistili, že kape voda v koupelně(malý problém) a hlavně, že kape voda z baterie nad dřezem (tedy v části nad linkou). Pokud jsme tam neměli postavený hrnek a pravidelně jej nevylévali, tak byla voda po celé lince, tedy i pod elektrickým vařičem, což bylo celkem riskantní !!! Po zjištění jsme to nahlásili a pan (zřejmě majitel), pouze kouknul o co jde a prohlásil NO PROBLEM, tomorrow. Ale již s tím nic neudělal ! Denní úklid, 2x za pobyt převlečení postelí a výměna ručníků. Ale vzhledem k tomu, že se jedná o "hotelový" komplex studií, tak již v ranních hodinách bylo slyšet, že se uklízí, takže jsme byli rušeni a vstávali dřív, než jsme měli v plánu. Jako velké PLUS ubytování je možnost bezplatného půjčení lehátek a deštníků, které si denně donesete na pláž a zpět.

Stravování

Měli jsme pobyt bez stravování. Taverny opět nezklamaly, kvalitní jídla, celkem velké porce, takže pro tři dospělé a dítě úplně stačily 2-3porce hl.jídel a třeba předkrm ve formě Choriatik (řecký slalát). U ubytování (cca 25m) malá pekárnička s velkým výběrem a dobrým pečivem a doplňkovým zbožím (voda, mléko, zmrzliny apod.). Hned vedle pekárny "řecký supermarket" dostačující výběr potravinářského i ostatního zboží.

Další služby

Přístup paní delgátky Květy dával najevo, že je již ze všech turnusů dost unavená, což se dá chápat. Ale je to její práce a je zřejmé, že upřednostňuje své služby pro jistá ubytování a stálé klienty. Nijak jsme nevyužili ostatní služby - výlety, pronájem auta.

Janča R.
05.10.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nádherné moře, úžasné místo

Dovolená se nám velmi líbila. Nejlepší bylo moře. To je prostě nádherné a nemá žádnou chybu. Trochu unavující byla cesta z letiště do letoviska. Hlavně při zpáteční cestě zpět na letiště. Autobus asi nějak nechtěl jet, protože jsme celou ...

Celkový dojem

Dovolená se nám velmi líbila. Nejlepší bylo moře. To je prostě nádherné a nemá žádnou chybu. Trochu unavující byla cesta z letiště do letoviska. Hlavně při zpáteční cestě zpět na letiště. Autobus asi nějak nechtěl jet, protože jsme celou dobu po dálnici jeli maximálně 50 km/h. Ubytování bylo v pořádku. Co mi ale vadilo bylo, že jsme do poslední chvíle nevěděli v jakých apartmánech Angelo budeme. Z CK nám nebyli schopni tuto informaci poskytnout. Měli jsme štěstí a byli v budově dole, takže jsme nemuseli šlapat kopec. Celkově se nám ale dovolená moc líbila. Poměr cena výkon perfektní a do Tola se určitě vrátíme !

Poloha

Tolo je skvělé místo! Dle mého názoru jsme to měli 2 minuty na tu nejhezčí pláž v Tolu! Široká písčitá pláž s čistým mořem a pozvolným vstupem do moře. Zatím nejkrásnější moře, které jsem kdy viděla. Najdete tu i spoustu mušlí a kolem vás budou plavat malé, ale klidně i větší rybičky. Rozhodně není mrtvé. Město je také velmi pěkné. Procházkou dojdete do centra cca za 10 až 15 minut. Najdete tu markety, suvenýry, bary, restaurace. Pokud ale třeba rádi nakupujete oblečení, je lepší zajet si autobusem do blízkého Nafplia. V Tolu tyto možnosti nejsou. A když jsou, tak velmi omezené. Jinak je to menší městečko, kde to ale večer slušně žije a rozhodně se nebudete nudit.

Ubytování

Byli jsme ubytovaní ve studiu v budově hned u pláže. Ubytování bylo skromnější, což je ale v Řecku klasika, úplně však stačilo. Kuchyňka s veškeým vybavením. Jediné co chybělo byla houbička na nádobí (koupili jsme v marketu za 0,80 eur) a mycí prostředek (1 eur). Dostali jsme pokoj ve třetím patře, takže krásný výhled na moře! Na balkóně sušák na prádlo i s kolíčky. Každý den vysypání košů, doplnění toaletního papíru, cca 2x za pobyt výměna ručníků a ložního prádla. Pan majitel příjemný vtipný chlapík :) . Nejlepší je však poloha. Do 2 minut jste na pláži. Hned pod hotelem pekárna - každé ráno čerstvé voňavé pečivo.

Stravování

Zájezd jsme měli bez stravování. A bylo to naprosto v klidu. Něco jsme si přivezli z domova, ale většinou jsme se stravovali venku. Na obědy jsme většinou chodili do českého hotelu Ritsa. Výborná kuchyně! Přes poledne jídla připravená na grillu, dobré točené pivo a hlavně se tam domluvíte úplně v klidu česky. Jinak snídaně je dle mého názoru úplně zbytečná. Na rohu je totiž skvělá pekárna, kde si stoprocentně vyberete! Na večeře jsme chodili většinou do centra, všude nám chutnalo. :)

Další služby

Příjemným překvapením byla možnost zdarma si zapůjčit od pana majitele lehátka a slunečník! V popisu zájezdu to nebylo uvedeno, avšak ta možnost tu byla po celou dobu pobytu.Co se týče CK v místě pobytu, vše proběhlo v pořádku. Na letišti si vás hned přeberou, vše vám řeknou a odvezou vás až k vašemu ubytování. Měli jsme dvě delegátky, svou práci odvedli výborně.Na výlet jsme jeli pouze do nočního Nafplia a bylo to skvělé! Rozhodně doporučuji!

Natálie Palounková
25.09.2018