Recenze - ARIS

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,9
21 hodnocení
8,9
UBYTOVÁNÍ
8,9
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
8,5
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dovolená byla pro nás jako obvykle v Tolu krásným zážitkem.

Jsme velmi spokojeni s hotelem Aris v Tolu a věříme, že i příští rok bude hotel Aris v Tolu zařazen do vaší nabídky, protože nám velmi vyhovuje a chtěli bychom se tam opět vrátit.

Celkový dojem

Jsme velmi spokojeni s hotelem Aris v Tolu a věříme, že i příští rok bude hotel Aris v Tolu zařazen do vaší nabídky, protože nám velmi vyhovuje a chtěli bychom se tam opět vrátit.

Poloha

Okolí nám zcela vyhovuje, zejména přístup do moře.

Ubytování

Kvalita ubytování odpovídá našim potřebám. Jsme vždy spokojeni.

Jan Košta
17.09.2023
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 7
Krásná rodinná dovolená na super místě s tou nej delegátkou.

dovolená na jedničku, příjemný hotel přímo na pláži, dobré jídlo, krásné čisté moře plné života, možnosti výletů a super delegátka Eva Cusan.

Celkový dojem

dovolená na jedničku, příjemný hotel přímo na pláži, dobré jídlo, krásné čisté moře plné života, možnosti výletů a super delegátka Eva Cusan.

Poloha

Tolo je středisko kde se nenudíte, několik km dlouhá hlavní ulice s obchody, tavernami a kavárnami vede od veřejné pláže až k přístavu. Pláž je písčitá s pruhem oblázků u vstupu do moře. Je úzká, pro jednu řadu lehátek, takže moře Vám doslova omývá nohy. Dá se v pohodě dojít na veřejnou pláž, která je široká nebo na oblázkovou pláž Kastraki, kde je super šnorchlování. Moře bylo nádherně čisté, teplé a plné života. Šnorchlovali jsme v moři i přímo před hotelem a viděli spoustu ryb, chobotnici, sépie. Moře je vhodné i pro malé děti, protože je daleko mělké, většinou klidné - vlny jsme zažili dvakrát za pobyt.

Ubytování

Hotel Iris je přímo na pláži, z jídelny máte krásný výhled na moře. Pokoje byly hezké, čisté s prostornou koupelnou (hlavně sprchový kout). Pravidelně probíhal úklid. V jednom z našich pokojů byla postel, která už měla lepší časy za sebou, ale to je tak jediné co bych ubytování vytknula. Hotel má výtah a krásnou sluneční terasu s výhledem na moře. Hotel organizoval i řecký večer s hudbou a tanci.

Stravování

Měli jsme all inclusive, jídlo bylo dobré a chutné , ale nečekejte výběr a rozmanitost jako ve velkých hotelech. Snídaně klasika, pečivo, salámy, sýry, zelenina, ovoce, marmelády atd. K obědu a večeři byla vždy tři hlavní jídla, salátový bar, ovocný bar. Přes den káva, čaj, sušenky, zákusky a nápoje na baru. Jídelna je otevřená s nádherným výhledem na moře, je dostatečně velká. V okolí hotelu je navíc spoustu restaurací a taveren, takže pokud jsme měli chuť, zašli jsme i tam na souvlaky nebo mořské plody.

Další služby

Delegátka Eva Cusan byla nápomocna, řekla bych, až nad rámec svých povinností. Se vším jsme se na ní mohli obrátit, pomohla, vysvětlila, vyřídila. Stále nás ujišťovala, že se na ni můžeme kdykoliv a s čímkoli obrátit. Delegátka Eva měla skvěle připravenou nabídku výletů, pokud by byl malý zájem byla ochotna jet i s jednotlivci. My cestovali i sami a nemuseli jsme zjišťovat žádné podrobnosti jako jízdní řád, zastávky a pod, vše nám zjistila a dala k dispozici. Na její poutavé vyprávění o Řecku při výletu do hor vzpomínají i naši šestnáctiletí synové. Prostě delegátka Eva byla milá, ochotná a super.

Eva
03.09.2023
9
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Krásná dovolená.

Poloha hotelu je situována na jihovýchod, takže ráno probudí sluníčko, které se postupně točí k západu. Odpoledne je v hotelu příjemně, protože slunce už svítí na druhé straně hotelu. Velice příjemný a ochotný personál, strava výborná. Na ...

Celkový dojem

Poloha hotelu je situována na jihovýchod, takže ráno probudí sluníčko, které se postupně točí k západu. Odpoledne je v hotelu příjemně, protože slunce už svítí na druhé straně hotelu. Velice příjemný a ochotný personál, strava výborná. Na pokoji pravidelný úklid a výměna ručníků i ložního prádla. Koupání v moři 3 m od hotelu a terasy na které je příjemné se schovat před poledním sluncem.

Dana
31.07.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dovolená v Řecku

Dobrý den,
počátkem loňského roku jsme si rezervovaly s mojí švagrovou letecký zájezd do Řecka, který se měl konat v červnu loňského roku, ale díky pandemii covidu jsme jej mohly uskutečnit až v letošním roce v září. Jednalo se o voucher ...

Celkový dojem

Dobrý den,
počátkem loňského roku jsme si rezervovaly s mojí švagrovou letecký zájezd do Řecka, který se měl konat v červnu loňského roku, ale díky pandemii covidu jsme jej mohly uskutečnit až v letošním roce v září. Jednalo se o voucher v termínu 21.9. - 1.10.2021 pobyt v hotelu Aris v Tolu na Peloponésu.
Chtěly bychom touto cestou poděkovat za úžasnou dovolenou v klidném prostředí v hotelu přímo na pláži a za nevšední zážitky včetně krásných výletů do historie Řecka, které nám pomohla absolvovat Vaše delegátka paní Květa Reichlová. Díky ní jsme absolvovaly výlet lodí do okolí Tola spolu s grilováním na malém ostrůvku, včetně ochutnávky řeckých vín, na dalším výletě jsme navštívily Korynt, Mykény a Epidaurus a další výlet byl do Atén. Tyto výlety v nás zanechaly úžasné a nezapomenutelné prožitky hlavně díky p. Reichlové, která nám připravila na cesty stručné popisy těchto míst včetně historie vztahující se k těmto místům a hlavně velice rozsáhlý ústní výklad týkající se navštívených památek. Paní Květa je fantastickou studnicí znalostí o Řecku a hlavně o jeho historii, včetně řeckého jazyka. Je vidět, že jí tato práce baví a je skutečně velice fundovanou delegátkou Vaší CK.
Chtěly bychom moc poděkovat za ochotu a obětavost, včetně milého vystupování. Prožily jsme krásnou dovolenou v pěkném prostředí i za krásného počasí, byly jsme moc spokojené. Přejeme Vám všem hodně úspěchů ve vaší práci a spoustu spokojených klientů.

03.11.2021
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Slunce, moře, dobré jídlo, odpočinek a pohoda.

Jezdíme do této destinace opakovaně, jsme spokojeni, služby odpovídají prezentaci CK, řecký personál vstřícný a ochotný.

Celkový dojem

Jezdíme do této destinace opakovaně, jsme spokojeni, služby odpovídají prezentaci CK, řecký personál vstřícný a ochotný.

Poloha

moře blízko hotelu je čisté pozvolné, v blízkém okolí volné pláže,krásné okolí, stabilní příjemné počasí

Ubytování

čisto, úklid denně, výměna prádla ob den,

Stravování

vzhledem k situaci covid-19, dobře zvládnuté podávání jídel i při all/i,strava pestrá, hodně zeleniny, veliké porce,mohlo být podáváno ovoce ke snídani, jinak tradiční řecká kuchyně nám chutná

Další služby

informovanost delegáta klientům výborná,nabídka výletů zajímavá,

Hana
15.09.2020