Recenze - FLISVOS ROYAL

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
7,5
1 hodnocení
8
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
7
OKOLÍ
5
STRAVA
7,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 5
Hezká dovolená

Celkově se nám dovolená líbila.Poznali jsme další část Peloponésu.Na 3 dny jsme měli půjčené auto a projeli blízké i vzdálené okolí .Velice musím pochválit práci delegátek, hlavně paní Květy Reichlové,se kterou jsme absolvovali krásný ...

Celkový dojem

Celkově se nám dovolená líbila.Poznali jsme další část Peloponésu.Na 3 dny jsme měli půjčené auto a projeli blízké i vzdálené okolí .Velice musím pochválit práci delegátek, hlavně paní Květy Reichlové,se kterou jsme absolvovali krásný výlet do Delf.Její znalosti řecké mytologie jsou neskutečné.

Poloha

Hotel je umístěn u hlavní silnice,u hotelu je bazén v jehož okolí jsou květiny,stromy.V okolí hotelu spousta taveren,barů.Tolo je rušnější letovisko se spoustou turistů,na plážích jsou k dispozici sety 2 lehátka+ slunečník buď za konzumaci/pokud patří k některému z barů/ nebo za 8 Euro. Je možno i vlastní slunečník.Na pláži jemný písek a dlouho pozvolný vstup do moře.

Ubytování

Měli jsme pokoj č.5 velký,nadstandartně velká koupelna.Zřejmě určený pro vozíčkáře.Bohužel je umístěný v přízemí u hlavní a velice frekventované silnice.

Stravování

Měli jsme polopenzi,snídaně v hotelu Flisvos Royal byly výborné.Výborná káva,slané i sladké bylo z čeho vybírat.Večeře formou bufetu naproti v hotelu Flisvos.Výběr připravených jídel se odvíjel od národnostní skladby klientů hotelu.Za našeho pobytu převládala polská klientela,tak se podávaly jídla nevalné chuti.Pouze na poslední 2 dny přijeli Italští turisté a to se připravovala řecká jídla jako jehněčí,fazole ,řecký salát,tzatziky,přibylo ovoce.Ten rozdíl byl opravdu viditelný.

Další služby

každý den úklid,2x za pobyt výměna ložního prádla a ručníků

Marcela
13.07.2018