LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - NAIADES VILLAS

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
7,8
1 hodnocení
10
UBYTOVÁNÍ
5
SLUŽBY
6
OKOLÍ
10
STRAVA
7,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 5
OKOLÍ 6
STRAVA 10
Krásná, klidná, řecká dovolená

Celkový dojem? Určitě spokojenost. Služeb Viamare jsme využili už po páté, a pokud Řecko, tak určitě s Viamare. Skutečnost vždy odpovídá nabídkám z katalogu. Niforeika je velmi malé klidné středisko, ideální na odpočinek. V kombinaci se ...

Celkový dojem

Celkový dojem? Určitě spokojenost. Služeb Viamare jsme využili už po páté, a pokud Řecko, tak určitě s Viamare. Skutečnost vždy odpovídá nabídkám z katalogu. Niforeika je velmi malé klidné středisko, ideální na odpočinek. V kombinaci se zájezdy a se zapůjčeným autem bez připomínek -:).

Poloha

Moře oblázkovo - písčité, pokud nebyly vlny, tak absolutně čisté. Okolí hotelu krásné a upravené. V Niforeice se opravdu nedá počítat "s promenádou".

Ubytování

Naides villas mohu jen doporučit, velké, velmi pěkné apartmány. Denně úklid, výměna ručníků a povlečení 2 x týdně. O provoz se starají majitelé, a to je vždy znát.

Stravování

V hotelu jsem měli zaplacenou snídani - výběr pouze ze dvou typů, ale dostatečně bohaté. Snídaně se podávají v pěkném prostředí zahrady u bazénu, nebo i donáška na pokoj. V hotelu se vaří, k dispozici stálý jídelníček a mimo něj i na požádání řecké speciality.

Další služby

Delegátka Viamare ochotná a milá, nicméně "jsme zvyklí", že delegáti Viamare mají znalosti i o okolí, popř. typy na výlety autem apod. Což tentokrát nebylo. Zájezdy Patras a Delfy splnily očekávání. Díky delegátce Fishera, pro kterou je historie Řecka koníčkem.

Miroslava Illová
27.08.2018