Recenze - NIFOREIKA BEACH

Zobrazit ubytování
9
7 hodnocení
9,1
UBYTOVÁNÍ
9,4
SLUŽBY
8,1
OKOLÍ
9,1
STRAVA
8,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 7
STRAVA 9
Klidná dovolená

Příjemná, klidná dovolená. Velmi pěkné prostředí bez animačních programů, příjemný a ochotný personál. Pouze někteří hosté (i přes deklaraci nekuřáckého hotelu-to však platí jen uvnitř) kouří na terasách, s některými se však dalo i ...

Celkový dojem

Příjemná, klidná dovolená. Velmi pěkné prostředí bez animačních programů, příjemný a ochotný personál. Pouze někteří hosté (i přes deklaraci nekuřáckého hotelu-to však platí jen uvnitř) kouří na terasách, s některými se však dalo i domluvit.

Poloha

Pláže skvělé-nebyly přeplněné (možná proto, že tam pláž vlastně není:-D), ale byli jsme na konci sezóny. Příjemné prostředí těsně okolo hotelu, ale pěšky se moc nikam nedostanete-po pobřeží do páchnoucího, zvláštního předměstí..po silnici je provoz, no na procházky to moc není. Dost komárů:)

Ubytování

Čisté, s uklízečkami skvělé jednání a dohoda o úklidu. Ubytování útulné, někomu se může zdát stísněné, ale je to jen dovolená:) K dispozici sprchový kout, záchod a skvělá postel!:-).

Stravování

Stravování v hotelu skvělé, formou švédských stolů. K dispozici voda, džus, mléko, káva, horká voda a další nápoje. Velký výběr, stále skoro to samé, k večeři malé obměny.

Další služby

Výlety jsme vzhledem ke krátké době pobytu nevyužili, ale delegátka vstřícná, ochotná řešit jakýkoli problém:-)

Kateřina
22.09.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Nádhera

Senzační klidná dovolená

Celkový dojem

Senzační klidná dovolená

Poloha

Pěkný rodinný hotel,čisté moře a pláž,

Ubytování

Velmi čisté ubytování,úchvatný výhled na moře.

Stravování

Stravování dokonalé.

Další služby

Delegátka Jiřinka - naprostá spokojenost.

Radka Drahošová
02.09.2018
7,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 7
Příjemná, klidná dovolená

Klidý hotel, velice přátelská atmosféra.

Celkový dojem

Klidý hotel, velice přátelská atmosféra.

Poloha

Hotel na samotě - nejbližší vesnička 2-3 km, pláž písčito oblázková - obsluha z plážového baru, nádherná zahrada s bazénem a barem.

Ubytování

Bydleli jsme v hotelu, v pokoji s výhledem na moře, pokoj funkčně zařízen, matrace proleželá - ihned vyměněna, vše OK.

Stravování

Stravování odpovídá 3 hvězdám a cenové kategorii, vždy výběr ze 4-5 jídel, snídaně standard.

Další služby

Delegátka milá, slušná, starostlivá, co bylo potřeba zařídila, personál hotelu velmi přátelský, se vším nápomocný. Jedná se o rodinný hotel.

Pavel
24.08.2018
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Hotel Niforeika Beach je ideální místo pro ty, kteří si na dovolené přejí nerušeně odpočívat.

Týdenní pobit v hotelu Niforeika Beach jsme si s manželkou užívali sami, bez našich dospělých dětí. Dali jsme na doporučení naší kamarádky, která pracuje v cestovní kanceláři. Požadovali jsme menší hotel, celodenní stravování a klidné ...

Celkový dojem

Týdenní pobit v hotelu Niforeika Beach jsme si s manželkou užívali sami, bez našich dospělých dětí. Dali jsme na doporučení naší kamarádky, která pracuje v cestovní kanceláři. Požadovali jsme menší hotel, celodenní stravování a klidné prostředí. Kamarádka je profesionálka, trefila to přesně. Když nám ukázala prospekty slibující nezapomenutelný výhled na moře, bylo rozhodnuto!Niforeika Bech je malý útulný rodinný hotel. Všichni zaměstnanci jsou velice ochotní a neustále usměvaví. Ubytování je jednoduché, ale vkusné. Osobně bych k pobytu doporučil hlavní budovu hotelu. Bungalovy už tak hezké prý nejsou. Okolí přináležící k hotelu je neustále udržováno v nejlepším pořádku. Hotel disponuje krásným, poměrně velkým bazénem s lehátky bez poplatku a barem. Na pláž musíte sestoupit po sedmdesáti nepravidelných schodech. Samotná pláž je čistá s krásným mořem a ochotným barovým personálem. Plážové lehátko a slunečník lze využít po celý den při konzumaci na baru v minimální hodnotě 2,50€. Nikam ale nemusíte chodit, servírka vás obslouží přímo na pláži. Stravování v hotelu je jedním slovem vynikající! Byli jsme s manželkou nadmíru spokojeni. Pestrá nabídka velice chutných jídel z místních surovin byla každý den. Slabší stránkou resortu je pouze jeho okolí. Zde kromě polí neuvidíte nic jiného než všudypřítomnou spoustu odpadků. Kolonády, obchody, ani diskotéky v hotelu a jeho okolí nehledejte. Žádné tu nejsou. Pokud ale máte v noci rádi klid na spánek, pak tuto skutečnost oceníte.Z pobytu v hotelu Niforeika Beach jsme byly prostě nadšeni. V závěru naší dovolené se zhoršilo počasí, to jediné nás mrzelo. Ale větru, dešti už naštěstí neporoučíme ;). Rádi bychom se do tohoto hotelu někdy příště vrátili. Odvezli jsme si spoustu hezkých vzpomínek.

Poloha

Samotnému prostření hotelu se nedá nic vytknout. Společenské prostory byly vždy ráno vzorně uklizené. Trávník u bazénu a kolem budovy hotelu a bungalovů stále ošetřován, po ránu kropen a krásně zelený. Bazén a jeho okolí, včetně lehátek, neustále udržovaný v naprostém pořádku. Na pláž se sestupuje po sedmdesáti schodech. Výstup zpět k hotelu se může jevit pro starší lidi poněkud náročnější. Samotná pláž je čistá a poměrně úzká. To druhé bych ale nevnímal jako nevýhodu. Kdo nemá rád přeplněné pláže, tuto skutečnost jistě ocení. Pláž přináleží k hotelovému baru. Při útratě 2,50€ zde můžete po celý den využívat plážové lehátko a slunečník.Každé ráno ještě před snídaní jsem vyrážel na běžecké výlety po okolí hotelu. Terén je zde rovinatý a to máme my běžci rádi ;). Bohužel toho moc hezkého v okruhu deseti kilometrů kolem hotelu neuvidíte. Střídají se papriková pole s olivovými háji. Oboje lemuje překvapující množství odpadků. Občas (často) vám zrychlí tempo běhu toulavý pes. je jich tu hodně a nejsou přátelští. Množství odpadků překvapí i na pláži a jejím okolí, sotva půl kilometru od té hotelové. Pokud si na dovolené rádi užíváte večerní život. Měli byste se oblasti Niforeika obloukem vyhnout. Nejsou zde žádné promenády, obchody (kromě hotelových obchůdků s omezenou nabídkou), diskotéky, ani taverny. Skutečně nic. Večer můžete trávit v hotelovém baru vedle bazénu nebo v sousedním větším hotelu Pavlína.

Ubytování

Rodinný hotel s bungalovy. Pro svou dovolenou jsme si zvolili hlavní budovu hotelu + výhled na moře (za doplatek). Výhledu z balkonu pokoje přes hotelový trávník a bazén, dál na moře jsme se nenabažili za celý náš pobyt. Byl skutečně nádherný. Pokoj byl jednoduše, ale vkusně zařízen. Úklid probíhal pravidelně a k naší absolutní spokojenosti. Pravidelně probíhala rovněž výměna ručníků. Společné prostory hotelu jsou zařízeny útulně. Recepční vždy v dobré náladě a ochotná pomoci. Součástí hotelu fajn obchůdek se suvenýry a místními produkty.

Stravování

K hodnocení stravování bych potřeboval víc hvězdiček. Formu stravování jsme zvolili Soft All Inclusive. To znamená, že bezplatná konzumace nápojů je možná toliko 3x denně, během hlavních jídel a 1x odpoledne během svačiny. Nevím, jaké jiné formy stravování hotel nabízí.Kontinentální snídaně je podávána v jídelně hlavní budovy hotelu. po celou dobu našeho pobytu se nabídka neměnila. Byla ale naprosto dostačující. Několik druhů pečiva, salámy, sýry, teplé uzeniny, vajíčka, marmelády, místní med, sladké pečivo, müsli a samozřejmě řecký jogurt. K pití káva, čaj, horká čokoláda, dva druhy džusu. V hotelové jídelně probíhala i odpolední svačina, zde byla nabízena káva, čaj, sladké pečivo, ouzo a místní pálenka z vína. Obědy a večeře byly podávány na zastřešené terase stranou od hlavní budovy hotelu. Procházka k terase byla vždy příjemná. Samotná terasa byla vzdušná a výhled na moře během konzumace jídla byl úžasný. Jídelna nabízela pravidelně kromě polévky a mnoha salátů, dalších pět šest hlavních jídel. Vždy si bylo z čeho vybrat - těstoviny, ryby, drůbež, skopové. Vše čerstvé a vynikající, z místních surovin. Po hlavním jídle bylo nabízeno ovoce a zmrzlina. Každý strávník se obsluhoval sám.

Další služby

Delegátka Jiřina byla usměvavá a příjemná. Ujala se nás hned po našem příletu na místní letiště. Cestou do hotelu, která trvala asi 20 minut, nás seznámila se základní nabídkou výletů. Tuto nabídku jsme nevyužili, ale později jsme byli rádi za pomoc s objednáním auta z půjčovny pro naše vlastní výlety.

David Zděnek
13.08.2018