Recenze - PAVLINA

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,8
18 hodnocení
9
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
7,8
OKOLÍ
9,1
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nádherně strávených 15 dní v hotelu Pavlina

Prostě skvělé po všech stránkách!

Celkový dojem

Prostě skvělé po všech stránkách!

Stravování

Opravdu si nemám na co stěžovat!

petr Huml
28.07.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohoda v Pavlíně

Na přelomu července a srpna 2020 jsme jako pětičlenná rodina strávili pohodový týden na hotelu Pavlína. Cesta z Prahy byla přes ostrov Santorini , do cílového letiště Araxos. Po dobu letu byla nutná ochrana nosu a úst. V Praze a Araxosu ...

Celkový dojem

Na přelomu července a srpna 2020 jsme jako pětičlenná rodina strávili pohodový týden na hotelu Pavlína. Cesta z Prahy byla přes ostrov Santorini , do cílového letiště Araxos. Po dobu letu byla nutná ochrana nosu a úst. V Praze a Araxosu proběhla kontrola QR kódů . Podle nich někteří byli testováni na Covid - 19 . My to nebyli.Před letištěm čekala delegátka Jiřinka , předala nás dopravcům a poskytla informace. My to měli z letiště do hotelu asi 20 minut. Na hotelu nám změřili teplotu a zde jsme mohli roušky sundat. Pokoje nám byly poskytnuty ihned .Stravování jsme měli formou all- inclusive . Proběhlo krátké vybalení a šup k moři , bazénu, venkovnímu baru. Lehátka u moře a bazénu byly zdarma, pláž čistá a dohlížela zde pracovnice, která prováděla dezinfekci lehátek a úklid. V 19. hodin proběhla informační schůzka s paní delegátkou. Nabídla nám 2 výlety. Jeden do města -Patra a druhý do města olympijských her Olympie . Na obou jsme byli , paní delegátka s námi, český výklad , oba stojí za zhlédnutí. Co se týče jídla , tak vše vynikající, jen musíte počkat, až vám obsluha dá co si přejete. Nebyly v provozu vodní atrakce a nebyly řecké večery s tanci - opatření kvůli covidu. Hotel má označení -HEALTH FIRST. Poznali jsme manželku majitele hotelu , která je původem Češka a bylo to příjemné setkání. Personál hotelu byl velice ochotný. Okolí je moc krásné, venku palmy, výhled na hory , moře a unikátní most přemosťující pevninu s Peloponésem. Dovolenou zde mohu doporučit. Je tu možnost sportovního vyžití - půjčovna kol, tenis, volejbal, stolní tenis, kulečník.Počasí bylo také na jistotu. Rádi bychom se sem vrátili . Dáša Ch.

Dagmar
08.08.2020
8,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 5
STRAVA 10
Radost z odpočinku

Dobrý den,hotel Pavlina je podle mne nejlepší hotel v Řecku, který jsem za svých 22 dovolených do této země podnikla. Má krásnou rodinnou atmosféru, skvělé služby (personál je vždy usměvavý a nápomocný, kvalitní úklid je samozřejmostí, ...

Celkový dojem

Dobrý den,hotel Pavlina je podle mne nejlepší hotel v Řecku, který jsem za svých 22 dovolených do této země podnikla. Má krásnou rodinnou atmosféru, skvělé služby (personál je vždy usměvavý a nápomocný, kvalitní úklid je samozřejmostí, nikde žádná špinavá povlečení, špinavé nádobí apod.) Pláž je sice menší, ale nejsou na ní davy a výhled na hory je úchvatný.Co se táká služeb Vaší CK, tak jsem byla velmi mile překvapena ochotou a profesionálním, ale zároveň velmi mile lidským přístupem Vaší obchodnice paní Renátou Bohuňkovou.Co se týká delegátky Jiřinky, tak jsme byli jako u maminky, vše co bylo třeba vždy zařídila s úsměvem a klidem a byla tam pro nás každý den.Myslím, že v Niforeice jsme našli místo, kam se budeme rádi a pravidelně vracet na základě skvělé zkušenosti.Děkuji Vám a přeji hezký denS pozdravemM.Císařová

Poloha

Pláž s výhledy a klid byly bezkonkurenční. Jsem hodně procházkoví a bohužel cesta do Kato Achaia je lemována odpadky a rozpadlým hotelem a jinak se musí všude po silnici, kde Řekové jezdí tak jak jezdí. Ale lze si zapůjčit auto a pak se dostanete prakticky všude.

Ubytování

Vysoká úroveň. Vždy čisto. Krásná zahrada a pláž udržovaná.

Stravování

Domácí strava z místních surovin a místní speciality. Není co dodat, jen, že člověk přijel o 2kg těžší a o 10kg spokojenější

Další služby

Ať již šlo o recepci, jídelnu, bar nebo úklid..všude to bylo s úsměvem a ochotou naslouchat a pomoci. Navíc měl člověk pocit, že personál je jedna velká rodina, ne jako v jiných hotelech.Perfektní úklid!!! Všude vždy čisto!

Michaela Císařová
08.09.2019
7,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 6
STRAVA 8
Pěkná dovolená

Byli jsme spokojeni. Naše poděkování patří především panu Davidu Müllerovi - pracovníkovi Globus Travel.

Celkový dojem

Byli jsme spokojeni. Naše poděkování patří především panu Davidu Müllerovi - pracovníkovi Globus Travel.

Miroslava Mužíková
30.08.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělé. Hotel čistý, denně ukízený včetně pokojů, hotelová služba funguje na 100%. Bazény denně uklízené a okolí taktéž. Zahrada plná zeleně doplněná o dětské hřiště s houpačkami a dalším vyžitím. Personál naprosto úžasný, ochotný, usměvavý. Delegátka skvělá. Půjčení vozidla naprosto bez problémů. Mohu jednoznačně doporučit !!! Určitě se do tohoto hotelu vrátíme.

Excelentní i pro rodinu s batoletem.

Celkový dojem

Excelentní i pro rodinu s batoletem.

Poloha

U moře lehátka a slunečníky zdarma, dokonce i osušky. Čisté prostředí, zahrada a zeleň jsou pod každodenní péčí personálu.

Ubytování

Standardní pokoj s ledničkou, plně klimatizovaný a denně uklízený. Paráda.

Stravování

Naprostá spokojenost.

Další služby

Ochota, laskavost a úsměv personálu naprosto denní rutinou.

Josef Diviš
30.08.2019