LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - POKLADY A SKVOSTY PELOPONÉSU

8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Památky Peloponésu

Za pobyt jsme opravdu viděli veliký kus poloostrova, škoda jen, že nám zcela nepřálo počasí.

Poloha

Příjemné letovisko, s malými obchůdky, s mnoha tavernami, velký výběr, kde si večer posedět s výhledy na moře.Pláž písčitá vhodná především pro děti a důchodce, je dlouho mělko.

Ubytování

Hotel Helena - příjemný klidný hotýlek, pokoj malý, ale splňoval vše potřebné s balkónem pro každý pokoj. Majitel velice příjemný a ochotný. Každý den úklid, výměna prostěradla i ručníků v polovině týdne. Na pokoji lednička a rychlovarná konvice s hrníčky.Co mohu vytknou, netekla nám teplá voda, vzhledem k horšímu počasí, majitel nepřepl vodu na elektřinu až po urgenci, jsme teplou vodu nakonec měli.

Stravování

U snídaně i večeře dostatečný výběr, stále doplňován.

Další služby

Delegátka je profesionálka, zná prostředí, zajímavé vyprávění, reaguje ihned na případné připomínky.Program byl nabitý. Vzhledem k dlouhým přejezdům za památkami, byly prohlídky míst někdy v "poklusu", chybělo nám trochu více volna, což chápeme, aby se stihl program a dojeli jsme do letoviska do večeře. Možnost nákupu v některém městě. Při zastávkách v motorestech byl nákup nevýhodný. Pro starší osoby, které mají již problém s chůzí byla některá místa obtížná k sejití, toto si myslíme, že by mělo být upozorněno již v kalendáři i upozorněno na místě.

Ivanka
11.10.2018