LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - SERENITY

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
10
1 hodnocení
10
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
10
OKOLÍ
10
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Báječná dovolená v Tolu

Hotel Serenity byl v nabídce cestovní kanceláře uveden jako novinka. Ubytování tam bylo příjemné,všichni byli milí a dobře se o nás starali. A pobyt v září v Tolu splnil všechny naše požadavky na prožití odpočinkové dovolené.Teplé ...

Celkový dojem

Hotel Serenity byl v nabídce cestovní kanceláře uveden jako novinka. Ubytování tam bylo příjemné,všichni byli milí a dobře se o nás starali. A pobyt v září v Tolu splnil všechny naše požadavky na prožití odpočinkové dovolené.Teplé moře,hezké pláže, zajímavé památky v okolí a usměvaví lidé. Byli jsme zde v předposledním termínu od 9.9 do 19.9.2023 jako jediní Češi.V hotelu byli převážně ubytovaní hosté z Polska a Francie.

Poloha

Tolo je menší letovisko, v místě i v blízkém okolí si každý může najít tu, kde mu bude dobře. Moře bylo v září, v našem termínu, teplé a čisté.

Ubytování

Ubytování odpovídalo popisu cestovní kanceláře, byli jsme velice spokojeni s úrovní ubytování, bydleli jsme v pokoji s označením Premium číslo 202. Hotel je umístěn v postranní uličce, blízko je hlavní silnice,ale provoz nerušil.

Stravování

Pobyt v hotelu Serenity byl se snídaní a my byli s úrovní stravování a s personálem hotelu velice spokojeni.Vždy jsme si vybrali,chutnalo nám a velice oceňujeme i vstřícnost personálu ve dnech, kdy jsme potřebovali snídat dříve.

Další služby

Se službami naší báječné delegátky, paní Evy,jsme byli spokojeni velice moc.Perfektní profesionálka a báječný člověk, který nám připravil krásný výlet do hor,zajistil půjčení auta a předal mnoho nových informací o Řecku.

Hana Hájková
24.10.2023