Recenze - ZAKROS (ex RITSA)

Zobrazit ubytování
8,7
60 hodnocení
8,8
UBYTOVÁNÍ
8,8
SLUŽBY
8,9
OKOLÍ
8,4
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Výborná dovolená v Tolo

Krásná dovolená v Tolo

Celkový dojem

Krásná dovolená v Tolo

Poloha

Pěkné,čisté.Kousek od moře.Písčitá pláž čistá s pozvolným vstupem

Ubytování

Pěkné a čisté ubytování

Stravování

Jednoduchá,ale velmi chutná strava.Porce naprosto dostatečné.Nikdy nebyl problém s přidáním.

Další služby

Naprosto dostatečné.Výborná paní delegátka.

Milan Michetschläger
23.09.2021
6,8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 7
OKOLÍ 8
STRAVA 5
Ritsa

Kdo má rád především teplé moře a ostatní tolik neřeší, může mu to zde vyhovovat.Můj osobní názor je, že si v hotelu dost zvykli na českou klientelu a přizpůsobili tomu celkovou kvalitu služeb. Myslím, že Němci nebo Rakušáci by je to ...

Celkový dojem

Kdo má rád především teplé moře a ostatní tolik neřeší, může mu to zde vyhovovat.Můj osobní názor je, že si v hotelu dost zvykli na českou klientelu a přizpůsobili tomu celkovou kvalitu služeb. Myslím, že Němci nebo Rakušáci by je to přinutili buď zlepšitanebo by tam nejezdili.

Poloha

Hezká písečná pláž ca 1,5 min. chůze, krásně teplé a většinou čisté moře ( konec srpna´21),bez slunečníku a lehátek na pláži ( 10-15 Eur , prý před několika lety to bývalo za polovic...) by to vedro nešlo vydržet. Městečko Tolo je sympatické, ale ne moc živé. Hlavní promenáda má asi 1,5 km a vždy si tam může člověk něco zajímavého najít :-) . Na nějaké větší večírky to tam sice není, ale možná právě to spoustě lidí vyhovuje.

Ubytování

Pokoje slušné, balkóny dostatečně velké, úklid ujde. Výhled z pokojů je většinou boční a zejména pokoje směrem k pobřežní silnici ho nemají moc hezký - na zadní trakt nedostavěného hotelu v předu před Ritsou. Ale nakonec to tak nevadí, protože je tam docela klid a silnice kvůli tomu hotelu není skoro slyšet.

Stravování

Hotelová polopenze nic moc, nasytí , ale nenadchne. Snídaně pořád stejné, večeře hodně úsporné. Kdo není moc vybíravý, tak ale asi nemá větší problém.

Další služby

Celkově se personál celkem snažil , někdy mi přišlo, že někteří z nich skoro nespí. Asi hlavní pracovní síla v hotelu ( chlapík ca 1,6 m vysoký, pořád usměvavý ) v půl dvanácté v noci ještě roznášel pivo nebo víno a v pět ráno už zase makal...V bazénu byla čistá voda, filtrace fungovala, ale nikdo nečistil ty usazeniny z opalovacích krémů, které se nachytají na stěnu bazénu těsně nad hladinou. A ten ca 10 cm vysoký pás kolem dokola působil dost nevábně :-(

Petr
02.09.2021
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Dovolená srpen 2021

spokojenost

Celkový dojem

spokojenost

Věra Hollerová
25.08.2021
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Nádherná dovolená

Příjemná dovolená

Celkový dojem

Příjemná dovolená

Poloha

Blízko super market, pekárna a moře.

Stravování

Dostačující

Marie
24.08.2021