Recenze - DOLMEN

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
7,5
1 hodnocení
5
UBYTOVÁNÍ
8
SLUŽBY
8
OKOLÍ
9
STRAVA
7,5
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Malta je krásné místo.

Celkový dojem byl pěkný, ale myslím si a mám zkušenosti, že když je zájezd plně v režiji Viamare, tak je vše lepší.

Celkový dojem

Celkový dojem byl pěkný, ale myslím si a mám zkušenosti, že když je zájezd plně v režiji Viamare, tak je vše lepší.

Poloha

Okolí pěkné, na pláže jsme chodili ne na ty přímo u hotelu, nebo dojížděli.

Ubytování

Nejdříve hledali, kde nás ubytují. Když jsme dostali kartu od pokoje, tak jsme zjistili, že tam někdo má ještě rozbalené věci a přitom pokoj šel odemknout. Další jednání a další skoro hodina, než našli, kde nás ubytují. Byl to stejný pokoj o patro výše. Vydělali jsme na tom, protože jediným malým okénkem jsme neměli výhled do zdi, ale aspoň nad střechy. Další věc: pokoj byl v zadní části hotelu nad popelnicemi, které každý den cca ve tři hodiny vyváželi. A v půl páté uličkou za hotelem najížděly snad všechny autobusy z garáží na blízké autobusové nádraží. Kdyby nebyla Malta tak krásná a my jsme do tohoto jinak obrovského hotelu se čtyřmi hvězdičkami nechodili jen přespávat, tak bych řekl, že pokoj byl trochu za trest. Když jsem viděl ty ostatní...

Stravování

Stravování v hotelu i v tavernách bylo dobré.

Další služby

Beru, že vše bylo jinak, když delegátka nám přidělená musela z osobních důvodů odjet domů a ostatní se muselo přizpůsobit. Trochu jsem tápal na koho se obrátit na letišti při příletu. Logo Sunspot Tours jsem zahlédl náhodou na papírech v deskách jedné anglicky hovořící delegátky v hale, obrátil se na ní a potom už šlo vše dobře.

Otakar Vagner
25.09.2018