DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Hned u moře
2. Zajímavý hotelový interiér
3. Pěkná příroda a koupání

Poloha

Tento dobře známý a příjemný desetipodlažní hotelový komplex, který svými interiéry podle klášterního vzoru navozuje příjemnou atmosféru, je obklopen rozsáhlou zahradou. Nachází se zhruba uprostřed prvního ze tří prstů na poloostrově Chalkidiki, zvaném Kassandra. Nedaleko hotelu, ve vzdálenosti cca 2 km, leží příjemné letovisko Kallithea. V blízkosti, dostupné přes ulici (ve vzdálenosti cca 50-250 m) jsou restaurace, taverny, bary, diskotéka a nákupní centrum. Nejbližší lékař je ve zdravotním středisku hned u pláže hotelu Pallini Beach. Nejbližší autobusová zastávka je cca 100 m, na hlavní cestě u vjezdu do hotelového areálu, linka Thessaloniki, Nea Moudania, Kassandria, Afitos Kallithea, Kriopigi, Polichrono, Chanioti, Pefkochori a zpět jezdí každých cca 90 minut, jízdenka stojí cca 1,50€/následující zastávka a cca 11,50€/Thessaloniki. Nejbližší bankomat je cca 100 m od hotelu, banka a pošta jsou v letovisku Kallithea.

Video hotelu

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, konferenční sály, 4 výtahy, info koutek cestovních kanceláří, restaurace, vnitřní a venkovní bar a snackbar, bar u pláže, kavárna, night club, taverna, minimarket, klenotnictví, zlatnictví, lékař, čistírna, pronájem aut, kol a motorek, pokojový servis (cca 5€), možnost hlídání dětí (za poplatek). Kostelíček, venkovní kino, velká zahrada, parkoviště. Plážové osušky za poplatek (cca 2,50€/týden + vratný depozit cca 10€/kus). Wifi v prostoru recepce zdarma (velmi omezené připojení), dále hotel nabízí vysokorychlostní připojení na internet (za poplatek cca 1,5€/30 minut, cca 3€/2 hodiny, cca 12€/24 hodin, cca 50€/7 dnů).

V hotelu je celkem 414 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné až dvou přistýlek).

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací (v provozu jen od července do srpna), fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem (omezený počet stanic), chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí, letovisko nebo moře. Výhled na moře je za příplatek - viz ceny na našem webu. Trezor na pokoji (za poplatek cca 4€/týden, cca 6€/11-12 dnů). Dále jsou v hotelu pokoje typu Junior suites až pro 4 osoby, s výhledem do vnitrozemí nebo na moře, jejichž vybavení Vám rádi sdělíme na vyžádání, ceny najdete na našem webu. Dětská postýlka a židlička v restauraci na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Velký venkovní bazén (olympijské rozměry), sprchy, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži (zdarma), vnitřní bazén (není vyhřívaný), dětské hřiště a dětský koutek - elektrické hry (za poplatek), dětský miniclub (4-12 let). 6 tenisových hřišť v areálu (za poplatek cca 5€/hodina včetně pronájmu raket a míčků, cca 30€ s instruktorem/50 minut), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra). Služby Spa centra - sauna cca 10€/osoba/hodina, masáže a další procedury a služby dle nabídky - za poplatky. Na pláži jsou za poplatek různé vodní sporty (vodní lyžovaní, motorové lodě a plachetnice, veslice, paragliding, windsurfing, škola potápění, rybaření, jízda na koních - vše za poplatky), plážový volejbal (zdarma), Dále hotel organizuje různé animační programy během dne (aerobik, basketbal, výlety, volejbal, bingo, fotbal, aj.) a řecké večírky, vystoupení s živou hudbou, folklórní večery aj.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (viz popis). Hotel pěstuje vlastní zeleninu a ovoce, které jsou součástí každodenního jídelníčku.

All inclusive zahrnuje:

 • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

 • Snídaně (07:00-09:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou švédského stolu

 • Včasná večeře pro děti 18:30-19:00, dětské menu

 • U obědů a večeří neomezená konzumace místních rozlévaných nápojů (voda, nealko, točené pivo, bílé a červené víno)

 • Lehké občerstvení ve formě snacků a sandwichů od 10:30-22:00

 • Zmrzlinu (kopečkovou, obvykle 3 příchutě) od 10:30-22:00

 • Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických (voda, nealko, více druhů kávy - filtrovaná a frappé, čaj - více druhů, obvykle černý, zelený a bylinkový) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, červené a bílé víno, vodka, gin, whiskey) od 10:30-24:00. Nabízí se v baru u bazénu

 • Filtrovanou kávu a čaj se sušenkami od 17:00-17:30

 • Konzumace v plážovém baru není zahrnuta v programu all inclusive, klienti mají obvykle slevu 25 %

 • Animační programy (v cizím jazyce)

 • Pro děti je připraveno dětské menu

 • Sportovní aktivity - stolní tenis a plážový volejbal

Pláž

Písečná pláž s bílým pískem, místy oblázky, je hned před hotelovým areálem. Vstup do vody je pozvolný, moře je zde velmi čisté. V levé části pláže je písčité dno v moři, v pravé části mohou být kameny. Doporučujeme boty do vody pro starší klientelu. Sprchy a kabinky na převlečení jsou hned u pláže, WC v areálu hotelu.

Doplňující informace

Vzdálenosti

od pláže: cca 190 m
od centra letoviska Kallithea: cca 2 km

Cena zahrnuje

letenku Praha - Thessaloniki - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
trezor- cca 4€/týden (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
 •  Wi-Fi
 •  Pláž do 200 m
 •  Pláž do 300 m
Vzdálenosti
 •  K moři: 190 m
 •  K pláži: m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Sportovní vyžití
 • Wi-Fi
 • Zábava na dosah
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie